Results 1 to 5 of 5

ticketime cevap atarmisiniz artık

XSJ-277-95389 bilet numaram bir cevap atarmısnız 2 haftadir bos yere bekliyorum nnt gameden söyle bir cevap geldi forum doldurdum bir yanit alamayinca nnt game verdigi cevap: NTTGame Destek Ekibi ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Yaşamış olduğunuz sorun gerekli departmana iletilmiştir. En kısa zamanda size geri dönüş yapılacaktır.

Bu süre zarfında yeni bilet göndermeniz size verilecek cevabın süresini geciktirecektir.

Lütfen bu süreçte beklemede kalınız. artık bekleyemiyorum forumu doldurdum karakterim kapatılmasi lazım ama hala da acık calındı karakterim

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Hesabınız zaten destek ekibi tarafından kapatılmış durumda, kapatılmadığını neden düşündüğünüzü bilmiyorum. Sizden talep edildiği şekilde form bilgilerini doğru olarak güncelleyip, destek ekibinin size geri dönüş yapmasını bekleyiniz.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Bana hic bir şekilde kapatıp kapatılmadigi sölenmedigi yüzünden böle dusundum

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Mrs_n6BkAebE View Post
    Bana hic bir şekilde kapatıp kapatılmadigi sölenmedigi yüzünden böle dusundum
    2. Kere çalındığını belirttiğiniz zaman destek ekibi bunu görüp hesabı açık bırakmayacaktır.

Böyle durumlar da hesap çalınması tespit edilirse eğer direkt olarak GM ekibi ya da destek ekibi tarafından direkt olarak hesap kapatılacaktır. Dediğim gibi form bilgilerini eksiksiz olarak doldurup, destek ekibi tarafından size geri dönüş yapılmasını bekleyin.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    Nickname
    VII
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    2. Kere çalındığını belirttiğiniz zaman destek ekibi bunu görüp hesabı açık bırakmayacaktır.

Böyle durumlar da hesap çalınması tespit edilirse eğer direkt olarak GM ekibi ya da destek ekibi tarafından direkt olarak hesap kapatılacaktır. Dediğim gibi form bilgilerini eksiksiz olarak doldurup, destek ekibi tarafından size geri dönüş yapılmasını bekleyin.
    AGRASİF CluTaah