Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus

FT 1 gün ban yemişim

Ne olduğunu tam hatırlamıyorum yada neden yediğimi a.f.k kaldığımı hatırlamıyorum fakat böyle ucuz beleş boş işlerle uğraşcağınıza choasu temizleyin hileyi engelleyin ne biliyim oyunu farmdan kurtarın o 1 günlük banned atan ekip bana sizi nefretle anıyorum.

Senior Member
    ftde afk kaldığın için ban yemezsin. Muhtemelen Wr novalattın ve etkinliği engellemekten ban yedin.

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cee_bVtxEfS8 View Post
    ftde afk kaldığın için ban yemezsin. Muhtemelen Wr novalattın ve etkinliği engellemekten ban yedin.
    Hmm evet haklısın ben öyle yaptım kesin ben uğraşmam böyle şeylerle bir ara parti yapıyordu bende mecbur geri çekildim kurunun yanında yaşda yandı demekki sen repotlamışsın aklıma bile gelmemişti bu durum yemin ediyorum oyundan soğuttunuz böyle banmı olur her ft de yapıyorlar herkesi banlasınlar ozaman ayrıca tam net neden ban yediğimi öğrenmek istiyorum sayın gm ler FT yazıyor fakat ben ft de bir şey yapmadım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Hmm evet haklısın ben öyle yaptım kesin ben uğraşmam böyle şeylerle bir ara parti yapıyordu bende mecbur geri çekildim kurunun yanında yaşda yandı demekki sen repotlamışsın aklıma bile gelmemişti bu durum yemin ediyorum oyundan soğuttunuz böyle banmı olur her ft de yapıyorlar herkesi banlasınlar ozaman ayrıca tam net neden ban yediğimi öğrenmek istiyorum sayın gm ler FT yazıyor fakat ben ft de bir şey yapmadım.
    Hangi swdesin nickin nedir bilmem de dediğin gibi geri çekileni reportlamam. Uzaktan zehir skilleri atarak wryi peşinde gezdireni, kalabalığın üstüne çekeni tabi ki de reportlarım. Çünkü asıl o zaman kurunun yanında yaş da yanıyor. Dibinde 56 giren mage de % atan rouge da öldüğü için.

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Ne yaptığımı merak ediyorum sayın gm ler söyleyinde bilelim hani belki dalgınlık oldu ne biliyim arada kardeşim giriyor yada clan arkadaşlarım uyarırız yapmazlar neden 1 gün ban yediğimi öğrenebilirmiyim?

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Cevap gelene kadar Ban açılır zaten merak etme uslu uslu kuralına göre oynarsan ceza almazsın

Senior Member
    Ftde vr çekip 1 gün ban yediyseniz ben böyle adalete adalet demem. orda 81 kişinin hakkı var. bence 80 gün ban yemelisiniz ki anlayasınız yaptıgınızın yanlış oldugunu...

Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gokaygorkem View Post
    Ftde vr çekip 1 gün ban yediyseniz ben böyle adalete adalet demem. orda 81 kişinin hakkı var. bence 80 gün ban yemelisiniz ki anlayasınız yaptıgınızın yanlış oldugunu...
    kardeş asıl hak yiyen nttgame ta kendisi onca para kazanıp sıfır ilgi sıfır kalite ne anlatıyorsun sen ya chaosda çektiğimiz ızdırabı oyunun tl ile olan ilişkisi pus fiyatları koxpu illegali macrosu kimmiş acaba adaletsiz olan benmi oyunmu?

Ayrıca böyle bir şey yaptığımı hatırlamyorum ben.

Senior Member
    Quote Originally Posted by gokaygorkem View Post
    Wr çekene değil.Beleşci magelerin ceza alması lazım.Mele ekip yeşil derdine wr kesiyo siz arkada yatıyosunuz.Utanmadan gelip konuşuyo bide.O wr'ye yatan charlarda bi zahmet girmesin ft

Senior Member
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Wr çekene değil.Beleşci magelerin ceza alması lazım.Mele ekip yeşil derdine wr kesiyo siz arkada yatıyosunuz.Utanmadan gelip konuşuyo bide.O wr'ye yatan charlarda bi zahmet girmesin ft
    kardeş sen neyin boşunu yapıyorsun ki? ben priestim 11k canım var ölmüyorum vr altındayım zaten. sizin gibi insanlar yüzünden insanlar vr altına gelmiyor sorun sizsiniz zaten.