Results 1 to 4 of 4

TPT ip Match // Haksız olduğunu düşünüyorum

Bugün saat 15.00 - 15.20 saatleri arasında cz boroo slotunda kasarken yediğim dc sonucunda oyuna girmeye çalıştığımda tpt ip match uyarısı ile karşılaştım. Lakin ben 3 aydır aynı account ve nick ile oyunda bulunmaktaydim. Hatalı bir ban olduğunu düşünüyorum. Ticket attım.
    Ticket numaram #LJJ-837-53985. Her ne kontrolü sağlanması gerekiyorsa ben hazırım. Geçmişe dönük iplerim de pc nin en kuytu köşesi de kontrol edilebilir. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Destek ekibi biletinizin sırası geldiğinde inceleme yapıp tarafınıza bilgi verecektir. Forumdan bu konu hakkında bilgi alamayacağınız için biletinizi takipte kalın.

Şu anda biletime cevap geldi fakat ben illegal bir program kullanmıyorum bilgisayarımda bile bulundurmuyorum. Rica etsem @eryudes bana bu illegal programın bulunduğu dizini gönderebilir mi ? Aynı account ile 3 ay olympiada 3 ayda vega serverında oynadım ve 6 aydır bilgisayarıma herhangi bir program dahi indirmedim. Nasıl oluyor da illegal bir program kullanmış oluyorum. Ve şimdiden accountuna baska biri girmiştir denilmesi durumu için söylüyorum kimse accountuma baska bir bilgisayardan bilgim dahilinde girmemiştir.
    Last edited by BrokenHandsTv; 04-17-2019 at 01:49 PM.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Forumda bu konu hakkında hizmet verilmiyor, dilerseniz bilet atarak konu hakkında yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Konuyu kapatıyorum benzer içerikte açacağınız diğer konular direkt olarak silinecektir.