Page 2 of 14 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 133

Thread: Oyundan Atma

Senior Member Legor's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Her donanımda farklı durumlar olabiliyor. Ben genel çözümleri tarafınıza paylaşayım. Daha önce yazdığım yazıyı alıntı olarak paylaşıyorum
    Teşekkürler. İlk çözüm yolunu an itibarı ile deniyorum. Olumlu sonuç alırsam yine buradan cevap vereceğim. İlkinde olumlu sonuç almazsam ikinciyi deneyeceğim. NTTGame klasörünün içinde log dosyası var oraya neden attığı ile ilgili sonuç dönmüyor mu? .klc uzantılı olduğu için ilgili program ile açılıp bakılması gerekiyor. Böyle bir sonuç dönme durumu var ise log klasörüne ilgili kişilere gönderip baktırmak da iyi olur.
    Senior Software Engineer

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhaba

İlk öneriyi yaptıktan sonra halen karakterimin oyunda olduğunu söyleyebilirim. Takip etmeye devam ediyorum. Öğle arasında da oyundan atmazsa çözümü ilk öneridir diyebileceğim.

Teşekkürler.
    Senior Software Engineer

Senior Member
    Quote Originally Posted by Legor View Post
    Merhaba

İlk öneriyi yaptıktan sonra halen karakterimin oyunda olduğunu söyleyebilirim. Takip etmeye devam ediyorum. Öğle arasında da oyundan atmazsa çözümü ilk öneridir diyebileceğim.

Teşekkürler.
    Çözümü o değil bende o yapılı ve daha önce de zaten öyleydi ben hala oyundan düşüyorum senin henüz düşmemiş olman sadece şans bence.

Junior Member
    Sabahdan bu yana ne varsa denedim oyunu sildim yukledım format attım anti virus programını sıldım aklına ne gelirse hepsini yaptım olmuyor masaustundede aynı laptopdada aynı sinir oldum vaz geçtim artık ..

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bakın arkadaşlar 1 haftadır bende de atma sorunu vardı. Son güncellemeden sonra bu sorunu yaşamaya başladım. Şuanda sadece neden attığı yönünde tespit çalışması yapmaya çalışıyorum. İlk öneri ile şuanda karakterim halen oyunda ama onun yanında "Hesap Yönetimi" ile ilgili bir sorun görmüştüm Konsolumda onuda sorunları çöz yaptım ama ikisi aynı anda yapıldı. Sonuç şuan için karakterimin halen oyunda olmasıdır. "Hesap Yönetimi" ile ilgili Bilgisayarınız performans sonucunda bir sorun tespit etmiş ise o sorunu çözmenizi de tavsiye edebilirim. Format atmak , oyunu silmek çözüm değil. Bana kimse format at demesin ben yazılımcıyım arkadaşlar bir oyun için o kadar programı tekrardan kuramam o yüzden sorunu çözmek yönünde tespitlerinizi paylaşmanızı rica ederim
    Senior Software Engineer

Senior Member
    Bakın arkadaşlar 1 haftadır bende de atma sorunu vardı. Son güncellemeden sonra bu sorunu yaşamaya başladım. Şuanda sadece neden attığı yönünde tespit çalışması yapmaya çalışıyorum. İlk öneri ile şuanda karakterim halen oyunda ama onun yanında "Hesap Yönetimi" ile ilgili bir sorun görmüştüm Konsolumda onuda sorunları çöz yaptım ama ikisi aynı anda yapıldı. Sonuç şuan için karakterimin halen oyunda olmasıdır. "Hesap Yönetimi" ile ilgili Bilgisayarınız performans sonucunda bir sorun tespit etmiş ise o sorunu çözmenizi de tavsiye edebilirim. Format atmak , oyunu silmek çözüm değil. Bana kimse format at demesin ben yazılımcıyım arkadaşlar bir oyun için o kadar programı tekrardan kuramam o yüzden sorunu çözmek yönünde tespitlerinizi paylaşmanızı rica ederim
    Çözümün olduğunda detaylı anlatırsan belki faydalanırız.

Junior Member
    Hadi bakalım kardeşim şu game masterım diyenler bi çözüm bulamıyor sen bulda utansınlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sososo1907 View Post
    Hadi bakalım kardeşim şu game masterım diyenler bi çözüm bulamıyor sen bulda utansınlar.
    Kardeş çözümü biz bulmayacağız ya bizim işimiz değil ki, günlerdir sıkıntının başladığı zamanı bas bas bağırıyoruz. "Twisted Moradon" (zombi etkinliği) gün yayınlanan patch den sonra başladı, tarih 21.03.2019. O günden beridir bu oyundan atmalar başladı ve bitmiyor. Neyi bozdular yada kasıtlı yaptılarsa dönüp bakacaklar bu böyle gitmez oyunda char bırakamıyoruz ya sabahtan beri 45. kez oyuna soktum charı ben giriyorum o donup masaüstüne atıyor. Hata almıyorum (xIgncode) vs. yada bir sorunla karşılaşmıyorum. Donanımlarım arızalı değil o gün çıkan patchten önce sorunsuz oynuyordum hala her oyunu oynuyorum. Format attık olmadı ayar yaptık olmadı olmuyor işte çözümü bulunsun yada biz de (hata alan herkez) bırakıp gidelim ya çünkü zaten oynayamıyoruz.

Junior Member
    Haklısın kardeşim ben sınır oldum bıraktım film izliyorum

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar karakterim halen oyunda.

Kullanıcı Hesap Yönetimlerinde kısıtlama var mı yok mu ona bakmanızı öneririm. Yani kullanıcı hesabınız bir sorun ile karşılaştıysa bahettiğim yer de o sorunu çözüp tekrar deneyiniz. Yani Cihaz performansı ve sistem durumu kısmında Windows 10 için söylüyorum "Uygulamar ve yazılım" raporunda sorun olup olmadığına bakmanızı öneririm.
    Last edited by Legor; 04-18-2019 at 11:21 AM.
    Senior Software Engineer