Page 13 of 14 FirstFirst ... 311121314 LastLast
Results 121 to 130 of 133

Thread: Oyundan Atma

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Selam.
    Bir ara bende de olmuştu. Hatta buraya yazdım gibi hatırlıyorun.
    Bende o sorunu çok yaşadım.
    Üşenmedim taa Micrsoft Müdürlüğünü telefonla arayıp durumu anlattım.
    Bana oyunun eski olduğu ihtiyaçları karşılamadığı oyunun yapımcıları ile görüşüp orda ne gülmüştüm ya
    Oyunun yeni versiyon uyarlaması yaplması gibi bişeler anlattılar tam hatırlayamıyorum.
    2 çözümü var bunun.
    1. Orj. W10 kullan.
    2.Micrsoft antivirüsü kapatmak.
    Ancak antfiürüsü bir türlü kapatamadım. Üşenmedim tekrar micrsoftu aradım derdimi anlattım antivirüsü kapatmam gerekli nasıl kapatırım sordum.
    Gayet sakin dinlediler ve microsoft güvenlik falan bişeler nedenyile mümkün olamayacağını kapılamayacak bir şekilde olduğunu anlattılar. Teşekkkür ettim.
    Araştırmalar devam ederken. Sonunda microsoft antivirüsü kapatmayı başardım. ekrardan aktif olamyacak şekilde hemnde.
    Oyundan atma durdu. kesinlikle oyundan atma olmadı. Ben 5 gün çıkmasam oyunda 5 gün kalıyordum. Baya güxel böylece devam ederken laptpoun ses sistemi w10da randıman alamadım. güzelce müzik dinleyemediğimden
    w10 kaldırıp w7 döndüm. rahat ettim.
    Şimdi 3, seçenek de çıktı. w7e dönmek.

Kolay gelsin. i am going to sleep.
    Windows'um orjinal, ayrıca antivirüsü komple kapatmana gerek yok oyunun dosyalarını seçip antivirüs taraması dışında bırakabiliyorsun böylelikle antivirüs seçtiğin dosyalara yada klasörlere (yani oyun dosyalarına) dokunmuyor yada tarama uygulamıyor.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    Windows'um orjinal, ayrıca antivirüsü komple kapatmana gerek yok oyunun dosyalarını seçip antivirüs taraması dışında bırakabiliyorsun böylelikle antivirüs seçtiğin dosyalara yada klasörlere (yani oyun dosyalarına) dokunmuyor yada tarama uygulamıyor.
    Selam. Orjinal derken. Nasıl orjinal acaba. ?

İsmi lasım değil bir siteden 15/25 TL ye key aldıysan kesinlikle patlak.
    Her ne kadar orj. gözükse ble patlak o key.
    Microsoftu aradığımda onuda konuştuk.
    Keyimi söyledim. patlak dedi ve anlattılar durumu.
    Onlar tek kullanımlıkmış.
    Prog. yazanlar bunun üzerine çalışanlara veriliyormuşda bunları böyle illagal satılıyormuş.
    1 kere girdikten sonra geçeriz oluyormuş. akadeimk olduğundan sağ altta o malum yazı çıkmıyormuş.
    orjinal görünümlü ancak iş resmiyete binince fake işlem görüyormuş ve
    Mikrısıft güncellemelerde bunu fark edip önemli güncellemeelri yükletmiyormuş. Kısmi güncelleme gönderiyormuş.
    Ordaki yetkili böyle anlattı. Harbidende bir güncelleme vardı onu ne kadar uğraştıysam da yükleyememiştim
    15/20 TL w10 key alanlaın dikkatine.

freedos olup w10 yüklü olan pcler böyle sanırım. tek kullanımlık key yüklüyorlar ancak sonra fake oluyor key..

Senior Member
    Selam. Orjinal derken. Nasıl orjinal acaba. ?

İsmi lasım değil bir siteden 15/25 TL ye key aldıysan kesinlikle patlak.
    Her ne kadar orj. gözükse ble patlak o key.
    Microsoftu aradığımda onuda konuştuk.
    Keyimi söyledim. patlak dedi ve anlattılar durumu.
    Onlar tek kullanımlıkmış.
    Prog. yazanlar bunun üzerine çalışanlara veriliyormuşda bunları böyle illagal satılıyormuş.
    1 kere girdikten sonra geçeriz oluyormuş. akadeimk olduğundan sağ altta o malum yazı çıkmıyormuş.
    orjinal görünümlü ancak iş resmiyete binince fake işlem görüyormuş ve
    Mikrısıft güncellemelerde bunu fark edip önemli güncellemeelri yükletmiyormuş. Kısmi güncelleme gönderiyormuş.
    Ordaki yetkili böyle anlattı. Harbidende bir güncelleme vardı onu ne kadar uğraştıysam da yükleyememiştim
    15/20 TL w10 key alanlaın dikkatine.

freedos olup w10 yüklü olan pcler böyle sanırım. tek kullanımlık key yüklüyorlar ancak sonra fake oluyor key..
    Kardeş ben bilişim uzmanıyım sen rahat ol benim sıkıntım bahsettiklerinden HİÇBİRİSİ değil. Oyunda sıkıntılı olan bir kısım var ve büyük olasılıkla bazı donanımların driverları ile uyumsuzluk yaratıyor problem bu.

Mobil internette bu sorunu yaşamanız normal, mobil internet hizmetleri kesintisiz bağlantı sağlamazlar, operatör hat yoğunluğunu düzende tutmak üzere sürekli çok kısa aralıklarla bağlantıyı koparır yeniden bağlanırlar. Sosyal medyada falan gezerken siz bunu hissetmezsiniz fakat oyundan koparsınız. Sizin sorununuz bu sebepten bizimkisi çok başka.
    Güzel bir açıklama yapmışsınız teşekkür ederim, söyledikleriniz akla yatkın geliyor ve benim sorunumu çözüyor gibi... Ancak yine de modem üzerinden bağlanmış oyundan atmalar belki arka plandan onların internetiyle de ilgilidir, sadece modemlerini kastetmiyorum bilgisayarları modem ile veri akışını düzgün sağlamıyor olabilir mi? Ama format atanlar da olmuş sonuç değişmemiş... garip bir durum yani. Anladığım kadarıyla modem üzrinden bağlı oyun atmalarında sorunun hala ne olduğu bilinemiyor.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kardeş ben bilişim uzmanıyım sen rahat ol benim sıkıntım bahsettiklerinden HİÇBİRİSİ değil. Oyunda sıkıntılı olan bir kısım var ve büyük olasılıkla bazı donanımların driverları ile uyumsuzluk yaratıyor problem bu.
    Arkadaşım. İyisin.
    Görevli ayrıca dedi ki.
    Şu numaralı güncellemeyi yüklemen gerkli Onu yüklersen hiç bir sıkıntın kalmaz.
    O fake key de eski tarih olduğu için o görevlinin dediği güncelemyi bir türlü yükleyemiyordum.
    Hatta bir yerlere not d almıştım da şimdi bulamadım.
    Bir güncelleme var arkadaşım. Onu mutlaka yüklemen gerek. Onu yükleyemessen oyunda kalamaıyorsun.
    Yükleyemediğim halde security kalıcı olarak kapatmayı başardım ve oyunda kalabildim.
    5 gün paramund pt lead kalıyordum. gelen gidiyor. giden geri geliyordu ben orda sabit ya.
    Ancak bu şekilde oyunda kalabildim.
    Benim anlattıklarım tek çözüm değil.

Sizin bildikleriniz daha doğrudur. Ben 46 yaşında ancak 2 yılllık diplamayı zar zor alabilmiştim. Benim bilgim bu kadarcık yani.

Senior Member
    Arkadaşım. İyisin.
    Görevli ayrıca dedi ki.
    Şu numaralı güncellemeyi yüklemen gerkli Onu yüklersen hiç bir sıkıntın kalmaz.
    O fake key de eski tarih olduğu için o görevlinin dediği güncelemyi bir türlü yükleyemiyordum.
    Hatta bir yerlere not d almıştım da şimdi bulamadım.
    Bir güncelleme var arkadaşım. Onu mutlaka yüklemen gerek. Onu yükleyemessen oyunda kalamaıyorsun.
    Yükleyemediğim halde security kalıcı olarak kapatmayı başardım ve oyunda kalabildim.
    5 gün paramund pt lead kalıyordum. gelen gidiyor. giden geri geliyordu ben orda sabit ya.
    Ancak bu şekilde oyunda kalabildim.
    Benim anlattıklarım tek çözüm değil.

Sizin bildikleriniz daha doğrudur. Ben 46 yaşında ancak 2 yılllık diplamayı zar zor alabilmiştim. Benim bilgim bu kadarcık yani.
    İlgi ve alakanız için teşekkür ederim güncelleme numarasını bulabilirseniz sevinirim onu da denemek isterim.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İlgi ve alakanız için teşekkür ederim güncelleme numarasını bulabilirseniz sevinirim onu da denemek isterim.
    Tabiki. Neden olmasın.
    Aslında o güncellemeyi şu anda w10 kullananlar da bilebilirler. Update yapınca gizlemedilerse kesin çıkar.
    Güncelleme çıkıyordu ancak bir türlü yüklenmiyordu. K3 veya kb3 paketi gibi bişedi de tam hatırlayamadım. He kasım güncellemesiydi. telefondaki görevli kasım ayında gelen bir pket güncellemeden bahsediyordu. anck hangi yıl bilemicem.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Birden aklıma geldi.
    Benim ve sorun yaşayanlların format attığı w10built eski verison olabilir.
    New builtle format atılırsa o yüklenmeyen güncellemede içinde olacağından hiç bir sorun kalmaz gibi.
    Yinede uzman sensin.
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-29-2019 at 08:44 AM.

Senior Member
    Birden aklıma geldi.
    Benim ve sorun yaşayanlların format attığı w10built eski verison olabilir.
    New builtle format atılırsa o yüklenmeyen güncellemede içinde olacağından hiç bir sorun kalmaz gibi.
    Yinede uzman sensin.

en son sürümü "windows download center"dan indirip kurdum çözüm olmadı.
    bide eski sürüm kurup güncelleştirme yaptırmadan onda deneyeceğim.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Realtek w10 uyumsuzluk sorunu varmış.
    Tüm windowslarda çalışsan bir realtek sürümü var onu bulup indirin.