Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 133

Thread: Oyundan Atma

Hybrid View

Senior Member Legor's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Oyundan Atma

Merhaba

Oyuna giriş yaptıktan 5-10-15 dk sonra kendiliğinden oyundan atıyor.
    Oyun kapanıyor. Bunun sebebi ne olabilir ?

Edit.. 03/05/2019

Benim Windows10.
    Başlat kısmında Ara / Bul kısmına şunu yaz = "Sistem Ortam Değişkenleri" Enter yap.
    Açılan Ekranda en altta = "Ortam Değişkenleri" tıkla.
    Açılan Pencere için de = 'Yeni' tıkla.
    Bu ekranda Kullanıcı değişkenleri ile sistem değişkenlerine ekleme yapacaksın.
    Değişken Adı = Bir isim belirle
    Değişken değeri = I:\NTTGAME\KnightOnlineEn\KnightOnLine.exe (Benim uzantı burada ama sen Dosyaya Gözat ile Knightonline.exe" işaretle.

Olurmu olmaz mı bilmiyorum çözüm arıyoruz. Ben 02/05/2019 17:00 den beri oyundayım halen oyunda hesabım. Bu kadar uzun süre oyundan atmaması sevindirici. Normalde zombie patch'inden sonra bu kadar oyunda duramazdım . Bir deneyin belki işe yarar. Eğer bunu yaptın atmaya devam ederse o iki yer için şunu da ekle
    "KMP_DUPLICATE_LIB_OK" Değer = "TRUE"

Last edited by Legor; 05-03-2019 at 01:13 PM.
    Senior Software Engineer

Senior Member
    Aynı sorunu yaşıyoruz fakat kimsenin umrunda değil format at diyolar 3 kere attık değişen bişey olmadı. Sorumn sizde diyoruz anlamıyorlar.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Oyundan atma ile ilgili ben bir kaç tespit yaptım şuan da atmıyor gibi . 1 saati geçti halen hesabım oyunda. VPN kullanıyorsan onunla alakalı bir durum söz konusu gibi gözüküyor. VPN bağlantılarını OFF a çek. Bir daha dene bakalım ?
    Senior Software Engineer

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Yok dostum yok. VPN ile de alakalı bir durum değil. Ögle yemeğine çıktım geldim yine oyundan atmış.
    Olay görüntüleme ekranında Bilgi mesajı dönmüş;

NVWMI - Base Profile [i:/nttgame/knightonline/knightonline.exe] was launched and [Base Profile] profile was applied
    Senior Software Engineer

Senior Member
    Umarım birisi artık dikkate alır da düzeltir şu olayı. Bu olay tam bu zombi etkinliğini getirdikler patch ile başladı oraya dönüp bir bakmıyolar çözümü için, dönüp bize diyorlar; yok format at, yok şunu yap, yok bilemem ne, hepsini denedik zaten bir çözüm olmadı bide siz dönün bakın dimi ama artık.

Junior Member
    bugün 5 te yayın war dile getiririz umarım sorunu

Senior Member
    Aylar sonra oyuna gireyim dedim abyss de kalmış çar, wormlerden key kasayım dedim skill basınca sorun yok fakat Z-R yapınca DC yiyorum. bir kerelik bir şey diye düşündüm 6 kere denedim sonra maradonda da aynı şekilde dc yedim. Sebebini bilen var mı acaba?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mrcrowlee View Post
    Aylar sonra oyuna gireyim dedim abyss de kalmış çar, wormlerden key kasayım dedim skill basınca sorun yok fakat Z-R yapınca DC yiyorum. bir kerelik bir şey diye düşündüm 6 kere denedim sonra maradonda da aynı şekilde dc yedim. Sebebini bilen var mı acaba?
    Yüksek ihtimalle oyun içerisinde yamuk bow olarak adlandırılan bow'u takıyorsunuz. Geçtiğimiz haftalarda bu eşyanın statüsü değişti. Inventory'e alıp silahı tekrar takar mısınız?

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Yüksek ihtimalle oyun içerisinde yamuk bow olarak adlandırılan bow'u takıyorsunuz. Geçtiğimiz haftalarda bu eşyanın statüsü değişti. Inventory'e alıp silahı tekrar takar mısınız?
    Bunu bilmiyordum aynen elimde yamuk bow kalmış item olmayınca Çok teşekkür ederim deneyeyim bir sonraki girişimde.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Bizim sorunumuza bir öneriniz yok mu? Yamuk bow yok elimde ama kalkan birde dagger var yamulmuş olabilir mi?
    Senior Software Engineer