Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 133

Thread: Oyundan Atma

Junior Member
    bugün 5 te yayın war dile getiririz umarım sorunu

Senior Member
    Sorun devam ediyor...

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    Sorun devam ediyor...
    Windows 10 mu 7 mi
    Pcnizin Ozellikleri nelerdir ,
    Bakiniz , gecen resetten beri ben oyundayim
    Benim pc ozellikleri intel core i3 1.90 Ndiva 740 m ekran karti 500 gb harddisk,
    Belki senin pc benimkinden kat kat üstündür
    1.inci olarak yapacagin sey modem degistir. Sonra modem in Arkasindaki Jak i kontrol et oksitlenme yapmistir.
    Driverlerin ve windows güncellemelerini yap
    Pc ni temizle ( Adsl Hat kullaniyorsan Hat Kontrol unu yaptir ben wdsl kullaniyorum sorun yasamiyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Windows 10 mu 7 mi
    Pcnizin Ozellikleri nelerdir ,
    Bakiniz , gecen resetten beri ben oyundayim
    Benim pc ozellikleri intel core i3 1.90 Ndiva 740 m ekran karti 500 gb harddisk,
    Belki senin pc benimkinden kat kat üstündür
    1.inci olarak yapacagin sey modem degistir. Sonra modem in Arkasindaki Jak i kontrol et oksitlenme yapmistir.
    Driverlerin ve windows güncellemelerini yap
    Pc ni temizle ( Adsl Hat kullaniyorsan Hat Kontrol unu yaptir ben wdsl kullaniyorum sorun yasamiyorum
    Pc 8700k işlemci gtx1080 ekran kartı 3200mhz 32gb ram kit set custom sıvı soğutma falan pc de sorun yok başka hiçbirşeyde sıkıntı çıkarmıyor netimde de sıkıntı yok ko hata vermesinden başka hiçbirşeyde sorun çıkarmıyor. Kablo net kullanıyorum neti kontrol ettirdim yeni modem istedim getirdiler değiştirdiler sorun devam ediyor. Sıkıntı bizde değil oyunda, yaptıkları yeni eklentiler bazı sistemlerle çakışıyor. Şu kaldırdıkları eklentiler var ya millet şikayet ediyor diye yok slot lure ksıtlaması falan onu ayın 14'ü gece aktif ettiler onunla beraber tekrar başka eklentiler de yaptılar bize söylemiyorlar o zaman geri geldi sorunum. Ondan öncesinde yine bu eklentilerin aktifliğini kapattıkları 10 gün öncesine kadar sıkıntı yoktu. O zaman kaldırmışlardı millet şikayetçi diye bizim oyundan atma problemi de bitmişti. Ne varsa şu son dönemde yaptıkları eklentilerle başladı problem. İlk Twisted Moradon etkinliğiyle(zombi) başladı bu oyundan atma problemi.
    Last edited by WhiteFace1903; 05-22-2019 at 09:42 AM.

Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bende atmıyor hemde benim pcden kat kat ustun )

Senior Member
    Bende atmıyor hemde benim pcden kat kat ustun )
    Yapılan eklentilerdeki bir şeyler bazı donanımların driverlarıyla çakışıyor olabilir. Kimse iplemiyor bizi umurlarında değiliz.

Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    farkli bir karakterle ust duzey bilgisayarda test ettigimde sorun yasamadim test ettigim pc ise m**** tu**par t7 dir . Donanimsal sorun belkide sende olabilir

Senior Member
    farkli bir karakterle ust duzey bilgisayarda test ettigimde sorun yasamadim test ettigim pc ise m**** tu**par t7 dir . Donanimsal sorun belkide sende olabilir
    Oyundan atma sorununu tek ben yaşasam kesin sıkıntı bende diyebilirim diğer konularada göz gezdirebilirsin başkalarının da olduğunu göreceksin ki forumda sorun yaşadığını dile getirenlerin sayısı az bile ben sadece 40 kişi tanıyorum aynı sorunu yaşayan.

Junior Member
    Güncellemeden sonra ne olduysa oldu aynı sorunu yaşayan bir sürü oyuncu war. Belki bir sonraki patch te düzeltirler. Hiçbir şeyle alakası olamaz ne yaptıysak boş

Senior Member
    Quote Originally Posted by safkamil View Post
    Güncellemeden sonra ne olduysa oldu aynı sorunu yaşayan bir sürü oyuncu war. Belki bir sonraki patch te düzeltirler. Hiçbir şeyle alakası olamaz ne yaptıysak boş
    Sana katılıyorum.