Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member Aezerian's Avatar
    Nickname
    PanaremaS
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HYDRA
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad

Juraid Mountain'e Artık Bir Düzenleme Gelmesi Gerekiyor !!!

Yıllarca bize dert olan çöplerin fixinden sonra, artık aynı anda 3-4 tane char sokup yarım yamalak attack yapıp, hiç yapmayıp gem alanlardan oyun düzenini bozanlardan bıktık. Sabah akşam günde 2 kere eğlenip oyun içi gem, para kasmak için girdiğimiz juraid eventinden kanser olup çıkıyoruz. Giren charlar ya oturuyor , yada bile bile afk bırakılıyor. Bence artık bu konuya gerçekten bir çözüm üretilmeli , en azından belirli bir np altındaki oyuncuların bu etkinliğe girmeleri yasaklanmalı.

Senior Member
    Vatandaş mobların yanında bekliyo gem gelsin diye bilerek atak yapmıyor, size jr kazandırmam diyor ve deva keserken de karuslar gelince üzerlerine koşup bilerek ölüyor bir de sonra küfür ediyor, report ediyorsun ancak konu kaldırılmış ve adam oyunda.Bence cr personeline bir çözüm üretilmeli işlerini yaptıklarını düşünmüyorum.Konular birikti diye her konuya kopyala yapıştır cevap veriyorlar ve akşamına da konu kaldırılıyor.Gmlerden biri görse büyük ihtimal işlem yapar ancak cr personeli işini yapmıyor ya da adam kayırıyorlar.

Senior Member The_Empty's Avatar
    Her zaman diyorum CR yoluna gitmek geçici çözüm yoludur kalıcı çözüm için etkinliğin restore edilmesi lazım.

Senior Member
    Merhabalar.Etkinliği bozmaya yönelik eylemdir jr gibi önemli aktivitede oyun karakterinin a.f.k bırakılması kesinlikle jr yi sabote etmektir cezası çok sert uygulanmalı ve gb. kasımının oyun içerisinde nederece zorlaştığını biliyorsunuzdur butipteki insanlar nizami oyuncuların emeğini gayretini açıkça ziyan ediyorlar gasp ediyorlar.Kesinlikle kabuledilecek durum değil.

Senior Member The_Empty's Avatar
    Quote Originally Posted by lerofen001 View Post
    Merhabalar.Etkinliği bozmaya yönelik eylemdir jr gibi önemli aktivitede oyun karakterinin a.f.k bırakılması kesinlikle jr yi sabote etmektir cezası çok sert uygulanmalı ve gb. kasımının oyun içerisinde nederece zorlaştığını biliyorsunuzdur butipteki insanlar nizami oyuncuların emeğini gayretini açıkça ziyan ediyorlar gasp ediyorlar.Kesinlikle kabuledilecek durum değil.
    Cezayla olacak iş değil bu etkinliğin restore edilmesi lazım. Bunca senedir ceza kesiyorlar da ne değişti?

Afk lar için en iyi çözüm bence bir oylama sistemi oluşturulacak atıyorum 5-6 oy kabul ederse o çar jr den çıkarılacak. Suistimal edilmeden güzel bir olay olur bu. Afk lardan herkes bıkmış durumda

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    çek videosunu at cr ye ,illaki işlem görürler.

Senior Member
    komik cr ye at işlem görürmüş. 1 günlük ban atıyolar ne kadar caydırıcı ceza dimi ?

Senior Member
    Cr filan uzun iş bence meşhur bi fps oyunundaki gibi oyuncuyu atmak için oylama sistemi getirilebilir. Oyunun ismini vermedim ama anlayan anlamıştır.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (7)
    yahu devada sıra bendeydi kolsuzla tartıştım adam diğer mage ile anlaşıyo beni keyfi towna cekiyo sıra kaydırıp diğer mage drop alıyo artık bence dewada kutu kaldırılsın ödüller sıra kimdeyse otomatik olarak envartarye gönderilsin şu exp olayı düzeltilsin afk kalanlar içinde oylama gelsin bak bakayım kimse af.k olabiliyormu