Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

Bu Cheat Report Bölümü Ne İşe Yarıyor?Adam Kayırılıyor Sanırım Çünkü...

Cr'ye açtığım 10 konudan 7'sine işlem uygulanmıyor.Vatandaş jrde atak yapmadan mobların yanında gem bekliyor sonra size jr kazandırmam diyipte gidip karusların üzerine koşup bilerek ölüyor.Bir de küfürler ediyor ancak daha oyunda bu kişi.Önceki reportlarda da ana avrat düz gidiyorlar ancak cr personeli bir şey yapmıyor?Adam mı kayırıyorsunuz cr ekibindeki arkadaşlar?Söyleyin ki biz de artık report etmeyelim zaten discorddan gm'e yazıyorsun şurda k0xper var diyorsun bi selam almaya bile tenezzül etmiyor bu kadar da olmamalı.Crde ki konulara artık otomatik cevap yazmayı bırakın...

Senior Member FFferik16's Avatar
    Mevzunun adam kayırmak olduğunu sanmıyorum, sadece işini düzgün yapmamak. Bunun sebebi personel sayısı yetersizliği olabilir ancak bu oyuncuyu ilgilen bir durum değil

JR'de AFK olanı raporluyorum, sonrasında adam 1.5 hafta daha JR giriyor, hatta art arda günler bana denk geliyor. Sen raporları tek günde sonuçlandır, cezaları minimum 15 güne çıkar bakalım böyleleri ne kadar çabuk tükenecek ama ah nerede...

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    kontrol edip banlayacak kişi sayısı az muhtemelen veya bu daha olası;o kadar çok rapor geliyor ve aslında oyunda o kadar çok illegal var ki banlamaya yetişemiyorlar.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Profilinizi kontrol ettiğimde, CR bölümüne açmış olduğunuz 13 rapordan 12 tanesinin GM tarafından işlem yapıldığını görmekteyim. 1 tane raporunuza gerekli bilgilendirme yapılmış ve belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmıştır. Son açtığınız raporunuz da ki hesap farklı bir rapor üzerinden işlem sırasına alındığını tarafınıza CR personelleri tarafından belirtilmiş.

NTTGame bünyesinde ki hiç bir yönetici veya CR Personelleri adam kayırma gibi bir duruma sahip değildir. Hesaplara verilen cezaların hepsi kayıt altındadır. CR ile ilgili yaşanan problemleri, sıkıntıları tarafımıza belirtmekten çekinmeyiniz.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    CR ile ilgili yaşanan problemleri, sıkıntıları tarafımıza belirtmekten çekinmeyiniz.
    Çok merak ediyorum aylardır CR'nin çok yavaş olduğunu belirtiyoruz da ne oluyor? Yeni sunucular açıldıktan sonra CR'ye açılan konu sayıları katbekat artmıştı, bakıldı ki yetişilmiyor millet rapor etmekten vazgeçti. Artık günlük ortalama konu sayısı o dönemlere göre 4-5 kat düştü ancak yine yavaş yine yavaş. Adalet geç geliyor, geç gelen adaletin pek bir önemi kalmıyor, gerek şikayet eden için gerek illegal oyuncular için.

Veya "incelenecektir" yanıtı geldiği için konuların arşive taşındığını, bu yüzden KESİN SONUCU göremediğimizi söylüyoruz da ne oluyor?

Senior Member
    Selam,

Profilinizi kontrol ettiğimde, CR bölümüne açmış olduğunuz 13 rapordan 12 tanesinin GM tarafından işlem yapıldığını görmekteyim. 1 tane raporunuza gerekli bilgilendirme yapılmış ve belli bir süre sonra arşiv bölümüne taşınmıştır. Son açtığınız raporunuz da ki hesap farklı bir rapor üzerinden işlem sırasına alındığını tarafınıza CR personelleri tarafından belirtilmiş.

NTTGame bünyesinde ki hiç bir yönetici veya CR Personelleri adam kayırma gibi bir duruma sahip değildir. Hesaplara verilen cezaların hepsi kayıt altındadır. CR ile ilgili yaşanan problemleri, sıkıntıları tarafımıza belirtmekten çekinmeyiniz.

İyi forumlar.
    Bu hesabın forumunu kullanmayalı baya oldu yani aktif olarak kullanmıyorum.Diğer hesaplardan report ettiğim konulardan bahsediyorum ben 10 konudan 7sine işlem yapılmadı diye.1 raporunuz arşive taşınmış dediğiniz konuya büyük ihtimal kopyala yapıştır cevaplardan biri verildi eğer yeni raporladığımsa.Jr'de afk kalıp bilerek atak yapmayan, küfürler eden ve karşıya gidip bilerek ölen kişiye işlem yapılmadı çünkü bugün oyundaydı.Ayrıca diğer forum hesabımda cr'ye konu açamıyorum ya da burda mesaj yazamıyorum, hesap banlı değil.Bunun nedeni ne peki?Discorddan SkCLucky'e mesaj attım fakat 3 hafta olucak bişey söylemedi.Adam kayırma söz konusu değilse hem biraz oyuncuları kaale alın ve işinize özen gösterin derim.

Senior Member
    Selam,

İyi forumlar.
    Scorp_lion'un verdiği cevap şu."Raporunuz ile ilgili gerekli incelemeler yapılacak ve işlem yapılması uygun görüldüğü takdirde raporlanan hesap cezalandırılacaktır, teşekkürler."Yani otomatik cevap veriyor bu kişinin işini düzgün yapmadığını düşünüyorum büyük ihtimal de banlar bu laftan sonra.Bu cevaptan 30dk sonra gelen cevap şu konuya o arkadaşa teşekkür ederim, eskiden ondan şikayetçiydim ancak scorp_lion'un yanında daha iyi duruyor.

Perimones'ten gelen cevap 30dk sonra.
    "Bu hesap farklı bir rapor üzerinden işlem sırasına alınmıştır."
    Ve scorp_lion bunu daha önce de yapmıştı inceleme yapılacaktır gibi bir cevap yazmıştı ve o tür konular arşive taşınıyor gmler görmeden biliyorum.Ondan sonra başka birisi tekrar o cr konusunu güncellemişti ve öyle işlem gördü o kişi.Az daha ciddiyetle yapsanız işinizi güzel olur tabi ben öğreticek değilim işinizi, ancak bu tür şeyler olunca insan adam mı kayırılıyor diye düşünüyor.

Senior Member
    Selam,

İyi forumlar.
    Diğer hesabın konusuna da baktım reportladığım jr'de afk kalan kişi için ona da scorp_lion bu cevabı vermiş."Raporunuz ile ilgili gerekli incelemeler yapılacak ve işlem yapılması uygun görüldüğü takdirde raporlanan hesap cezalandırılacaktır, teşekkürler."
    Güler misin ağlar mısın?Perimones gibi bir cevap vermek zor mu?Başka bir rapor üzerinden işlem sırasına alındı demek.

Junior Member PorfavoRRR's Avatar
    Nickname
    CaesaR
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Takip edersen her konunun sonuçlandırılıp arşive öyle taşındığını anlarsın. İnsiyatif üzerine* Arşive taşınıp senin göremediğin konu var ise Pochette ve AlonsoPedroLopez’e Discord üzerinden özel mesaj atabilirsin yardımcı oluyorlar genelde.

* Bilgi verme zorunlulukları yok.

Quote Originally Posted by PorfavoRRR View Post
    Takip edersen her konunun sonuçlandırılıp arşive öyle taşındığını anlarsın.
    Hatalı bilgi. Oyuncular takip etse de konular kesin sonuçlanmadan oyuncuların göremeyeceği arşive kaldırılabiliyor.

Rapora "incelenecektir" yanıtı geldiği zaman rapor sonuçlanmış olmuyor çünkü inceleme sonucu olumlu da olabilir olumsuz da. Arşivde her konu kesin sonuca ulaşıyor, yani oyuncunun göremeyeceği yerde.