Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Senior Member
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Bunu denedikleri birçok video izledim element hasarı olan FIRE,ICE,LR sadece mage sınıfında damage artırıyor gördüklerim bu.
    Aynen damage arttırmaz Max 1500 vuracakken 1600 vurmazsun ama ortalama vurduğun damage artar en az ile en çok damageartmıyor

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Fark eder ama Mage gibi etki etmez. MP Point basılmadığı için. Warriora MP basılır mı dersen basılmaz tabi, ne kazanacaksın ki, niye kaybedesin..

İnternette yeni nesil baya video çekmiş: Baaak Kuklaya 10 kere vurdum, aha 10 kerede bununla vurdum. Alın birde size yüzde çıkartayım. Hesabı körü körüne yapılmış pekçok deneme mevcut. Knight kafası o kadar çok çalışan bir oyun değil. Bazı şeyler anında etki etmiyor.

Warrior ve Rogue için herzaman Light item iyidir.
    İş de tamda burada başlıyor. Roguenin en iyi itemleri Posiondur. Krowazda ise Flame oluyor. Yani Raum Layt olmuş olsaydı şuanki attığı damageleri misliyle katlardı. Layt Raum un yanına takılacak Dark Vane muazzam damageler indirirdi. Artık millette DD hat safhada olduğu için doğal olarak Jamadar tercih ediliyor. Bu hesapla, Warriorun Özellikli Skilleri zaten Layttır. Wirinom un da Layt oluşu buna eklenirse her attığı skil tutar + fazla damage atar. Krowaz ilk eklendiğinde herkes aynı şeyi söylüyordu; Krowaz Warrioru canavarlaştırdı.... Elementi basılmamış bir silahı 1 gün byunca kullanabilirsen dene, sonra elementini bas aradaki uçurumu gör. Millet Gleve-Raptor sevdalısıyken ben Iron Impack takardım. Her attığım Scream tutardı. Silahtaki elementten vaad edilen oranda faydalanır.
    Takıdakinden aynı derecede faydalanamaz. daha düşük oranda faydalanacağı için bu artışı hemen görünmez. +Damagelerin aşırı değişkenliği hesapta yanlışlara neden olur. Faydalandığı kadarını da, Rakibin Resistlerinden kaybeder. Farkı, Düz Shell giyenlerde görürsün; Onlara çok vurur. Ararat gibi Ringler şuan ederinin çok üzerinde, alırsan keyfine bakarsın. Ona o kadar para dökmektense, ROC almak daha iyi Hatta fiyatlar makulse yedek Hero veya Küpede alınır.

+GB değersizken, Mageye HB/Totomic/Shard falan takmıştım. HB ile R vurarak iyi iş çıkartıyordu. Mukabilinde ona giden STR, MP den yediği için Büyü damageleri düştü HB ile kullanılacak bir Skili olsaydı, Sword skilleri gibi Warriordan çok vururdu sanırım.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.