Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Merhaba uzun süreli kullanılmayan id ?

merhabalar uzun zaman sonra oyuna giriş yaptığımda oynadığım sw de çar görülmemekle beraber yeniden çar açılım ekranı gelmekte ve siteye login olmaya çalıştığımda böyle bir hata almaktayım..

Bu hesap uzun süredir aktif olmadığı için ya da illegal bir aktiviteye karıştığı için, geçici süreliğine engellenmiştir. Daha fazla destek almak için lütfen Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.(-90009)

bu konu ile ilgili bahsi geçen hesap ile login olamadığımdan dolayı ticket atamamaktayım nasıl bir yol izlemeliyim.. ?

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Sunucu birleşimlerinden dolayı sunucu isimleri değişimi oldu farklı sunucuları denediniz mi?
    Siteye giriş için şifremi unuttum yaparsanız mail adresinize gelecek olan yeni şifre ile siteye girebilirsiniz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SebulbaBG View Post
    merhabalar uzun zaman sonra oyuna giriş yaptığımda oynadığım sw de çar görülmemekle beraber yeniden çar açılım ekranı gelmekte ve siteye login olmaya çalıştığımda böyle bir hata almaktayım..

Bu hesap uzun süredir aktif olmadığı için ya da illegal bir aktiviteye karıştığı için, geçici süreliğine engellenmiştir. Daha fazla destek almak için lütfen Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.(-90009)

bu konu ile ilgili bahsi geçen hesap ile login olamadığımdan dolayı ticket atamamaktayım nasıl bir yol izlemeliyim.. ?
    Merhabalar,

"Şifremi Unuttum" seçeneğinden şifrenizi sıfırlarsanız probleminiz yüksek ihtimal ile çözülecektir.

bende siteye bu şekilde tekrar girebildim ... fakat oyuna girerken otp hata veriyor onu nasıl cözeceğiz ? daha 40 50 gun önce girmiştim en son oyuna sorun yasamıyordum senelerdir otp ile ...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by sexybayan5 View Post
    bende siteye bu şekilde tekrar girebildim ... fakat oyuna girerken otp hata veriyor onu nasıl cözeceğiz ? daha 40 50 gun önce girmiştim en son oyuna sorun yasamıyordum senelerdir otp ile ...
    Merhaba,

Bu sorunun temel sebebi saat uyuşmazlığı yaşıyor olmanız, lütfen aşağıdaki konuyu inceleyebilir misiniz?

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı