Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Senior Member
    arada kafasının içindeki ni çalıştıran birileri yorum atıyor çok şükür. arkadaşlar ben tp scrol tamamen kaldırılsın demiyorum . iyi bakın . eslant bölglerinde kaldırılsın . neden kadırılsın ? ben kendimce birşey yaparken birilerinin bana tp olması hoşuma gitmiyor. sizcede normal olan bu değil mi ?. arkadaşın dediğini desteklioyorum. firend listesine beni birisi eklemeye çalıştığı zaman benim iznim olmadan yapamasın bunu . bu ne kadar oyunda olsa kişisel özgürlük dene birşey var . buraktm12 ben bana tp olunmasından korkmuyorum . rahatsı z oluyorum . ikisinin arasındaki farkı idrak edebilirsin umarım . beni illagalite ile itham edenlere temizim diyeceğim tabi ne dememi bekliyorsunuz anlamıyorum ki . bu oyunda illagal oluşumda bulunanlar zamanı geldiğinde elbet hakketiğini alıyor ondan kimsenin şüphesi olmasın . olumlu yada olumsuz yorum yazan herkese teşekkürler.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Zaten czde kullanılmıyor orada burada kullanılmıyor. Bı eslantta bı savaşta işe yarıyor. Eslanttan da kalkarsa kim alacak scyi?

Senior Member
    şizofren vol2

Senior Member
    anlatmak istediğim scrol tamamen kaldırılmasın . eğer düzenleme yapılabilir ise firend listesi için bi düzenleme yapılsın . her isteyen her istediği kişiyi firiendine alamasın . mümkün ise tabi.

Junior Member
    İnsan eslantta üzerine ışınlanılmasından neden rahatsız olur anlamış değilim. Söylemedin hala nedenini?

Senior Member
    sen kendince bir şeyler yaparken kaç yüz kişi sana tp oluyor merak ettim. kendince yaptığın şeylerden kastın satiros çöp farmlamak değil herhalde...

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Konuyu açan arkadaşın niyetini bilmiyorum ama bende friend listesi konusunda aynı görüşteyim. Madem bu liste arkadaş listesi ise, o zaman biri beni arkadaş listesine almaya çalışırken benimde haberimin olması gerekir ve onaylamam lazım. Hiç tanımadığım adamların beni friend listesine eklemelerini istemiyorum. Bilhassa savaşlarda baskınlarda keyci bulduğumda üstüme ışınlanan bir parti adamı görünce insanının bunu sorguluyası geliyor.
    aynen sana katılıyorum görüşlerinde savaşda sen asassın skill kullanıp önde gidiyorsun özellilkle mageler full tp sc kullanıp senin alacagın np yi senden gasp ediyorlar tüm partyleriyle aslında dediginiz gibi onaylama lazım.

Senior Member
    arkadaşlar bilgi amaçlı olsun diye söylüyorum merak eden arkadaşlar için eslantta denk geldiğinde bos kesmekteyim . ben daha bosu henüz yeni görmüşken tepemde 5 kişi tp sc ile beliriyor. beni rahatsız eden konu bu . inşallah açıklayıcı olmuştur .

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Boss'u bulan değil, güçlü olanlar keser.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    TP sc bunun için var zaten. Listendeki birine ne şartlarda TP olursun.
    Eslantta Bos bulmuştur.
    Lufer Townu basılmışdır. Kahvaltıya gidersin.
    vs. vs.

Ben Asas oynarken savaşta Warder/Keper/Key/NPC kovalardım sürekli... Lufere geçince bana TP için Dakika tutan bile vardı; Monuya daha varmamıştır gibisinden. Hatta PM atıp "TP olacağım" diye müsade isteyende vardı. Görünmez olduğum için Exe yatıyolardı. Hatta bir Yenge vardı, Kocasına TP olurdu; PT deki Priest-Mage Erkek mi/Kız mı diye bakmak için.. Erkek char kötü, Kız yapacam dedim Duello atmıştı.
    Boşuna TP olmazlar. Bence güzel bir SC vaktiyle çok kullandık.
    Buf ve SW gibi Sc lere çok güzel alternatif bir SC + Risksiz + Taktik itemi

Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.