Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Senior Member

TP scrol hakkında !!!

merhaba, bu scrolun eslant bölegelerinden kaldırılması konusunda çalışma yapmanız mümkünmü ? nereye gidersek tp olan bir sürü kullanıcı var. ben her an tepeme birinin ışınlanmasını istemiyorum. çok can sıkıcı bir durum.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Neden size tp oluyorlar ?

Junior Member
    Hmmm, tarama ile boss arayanlardansan tp olmaları normal gibime geliyor ama sen tarama ile boss aramıyorsundur eminim ki. Paramun slotuna giderken üzerine tp filan oluyorlardır.

Senior Member
    illegaliteye bulaşmış biri olsam sizce hala buralarda olabilirmiyim ? benim istediğim bu tp scrol eslant bölgelerinde kullanıma kapansın . adı üstünde tp firend scrol . benim rkadaşım olmayan bir sürü insan tepemde ışınlanıyor bütün gün. ben bunu yaşamaya mecburmuyum ?

Senior Member Aezerian's Avatar
    Nickname
    PanaremaS
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HYDRA
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Çok saçma bir istek

Senior Member
    haklısın belkide kendince. o kadar çok saçma istek var bu forumda dillendirilen . benim söylediklerim gayet normal.

Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    haklısın belkide kendince. o kadar çok saçma istek var bu forumda dillendirilen . benim söylediklerim gayet normal.
    Bir insan eslantta üstüne tp edilmekten neden korkar ? Temizim demişsin direk , bence bu hesabın temizdir ama ipden boss tarattıgın hesapların banlanmasını isterim

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Gayet güzel bir sc düzenli olarak kullanıyorum. Çok güzel k0xper yakalatıyor Video çekerken çok güzel iş görüyor
    Kaldırılmasına kesinlikle karşıyım Hatta cash fiyatı düşürülse çok güzel olur.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member __FuILTimeSexY__'s Avatar
    Nickname
    SaSSaSSi0naL
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    NEANDERTHALS
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    merhaba, bu scrolun eslant bölegelerinden kaldırılması konusunda çalışma yapmanız mümkünmü ? nereye gidersek tp olan bir sürü kullanıcı var. ben her an tepeme birinin ışınlanmasını istemiyorum. çok can sıkıcı bir durum.
    canınızmı sıkılıyor bilmiyorum her gün bir sacma konu acılıyor veya istek oluyor biraz mantıklı bişeyler isteyin ya cıvkını cıkardınız forumunda

Konuyu açan arkadaşın niyetini bilmiyorum ama bende friend listesi konusunda aynı görüşteyim. Madem bu liste arkadaş listesi ise, o zaman biri beni arkadaş listesine almaya çalışırken benimde haberimin olması gerekir ve onaylamam lazım. Hiç tanımadığım adamların beni friend listesine eklemelerini istemiyorum. Bilhassa savaşlarda baskınlarda keyci bulduğumda üstüme ışınlanan bir parti adamı görünce insanının bunu sorguluyası geliyor.