Results 1 to 10 of 15

Threaded View

Junior Member

Gordion 'da Yanlış Banlar ve "Spam With Ticket" Engellemesi...

Merhabalar,
    Hesabımda herhangi bir makro yada donanımsal ekipman bulundurmadığım ve kullanmadığım halde "TPT IP MATCH" denilerek hesabım süresiz olarak kapatıldı. Konuya ilişkin 4 ticket attım ve 4ncü ticketıma cevap alamadan "spam with tickets" denilerek web hesabıma da erişimim blocklandı.
    Charımın incelenmesi için ricada bulundum, olumsuz dönüş oldu. Laptopumun incelenmesi ve iletişimin kolaylığı açısından sizlerden randevu istedim, olumsuz dönüş oldu. Delillerin paylaşımasını talep ettim ve yine olumsuz dönüş oldu. Son ticketımda ise başımdan geçen bir olayı ve neden sonuç ilişkilerini anlattım, web erişimim engellendi.
    Server : Gordion
    Char Name : madTorK

Hesabım ile ilgili exp partyleri, premium üyelikleri, alınan ve harcanan cashleri incelediğiniz anda şunları söyleyeceğinizi duyar gibiyim : "bu kadar cash ve genie , saatlerce süren titan partyler","bu player illegal bir program kullanmaya tenezzül etmez, edemez", ki char için yaptığım diğer yatırımları da düşünecek olursak bunları düşünmekte haksız değilsiniz. Ama şuanda serverda hesap incelemelerinin yapılmadığını ve bu servera gerekli özenin gösterilmediğini düşünmekteyim.
    Umarım küçük bir hata olmuş, küçük bir yanlış anlaşılma ile banlanmışımdır.
    Dediğim gibi istediğiniz gün laptopumu incelemeniz için tarafınıza getirip, elden teslim edebilirim.
    Accountumun ve web erişimimin açılması dileklerimle...
    Last edited by mad_metin; 04-16-2019 at 07:51 PM.