Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Gordion 'da Yanlış Banlar ve "Spam With Ticket" Engellemesi...

Merhabalar,
    Hesabımda herhangi bir makro yada donanımsal ekipman bulundurmadığım ve kullanmadığım halde "TPT IP MATCH" denilerek hesabım süresiz olarak kapatıldı. Konuya ilişkin 4 ticket attım ve 4ncü ticketıma cevap alamadan "spam with tickets" denilerek web hesabıma da erişimim blocklandı.
    Charımın incelenmesi için ricada bulundum, olumsuz dönüş oldu. Laptopumun incelenmesi ve iletişimin kolaylığı açısından sizlerden randevu istedim, olumsuz dönüş oldu. Delillerin paylaşımasını talep ettim ve yine olumsuz dönüş oldu. Son ticketımda ise başımdan geçen bir olayı ve neden sonuç ilişkilerini anlattım, web erişimim engellendi.
    Server : Gordion
    Char Name : madTorK

Hesabım ile ilgili exp partyleri, premium üyelikleri, alınan ve harcanan cashleri incelediğiniz anda şunları söyleyeceğinizi duyar gibiyim : "bu kadar cash ve genie , saatlerce süren titan partyler","bu player illegal bir program kullanmaya tenezzül etmez, edemez", ki char için yaptığım diğer yatırımları da düşünecek olursak bunları düşünmekte haksız değilsiniz. Ama şuanda serverda hesap incelemelerinin yapılmadığını ve bu servera gerekli özenin gösterilmediğini düşünmekteyim.
    Umarım küçük bir hata olmuş, küçük bir yanlış anlaşılma ile banlanmışımdır.
    Dediğim gibi istediğiniz gün laptopumu incelemeniz için tarafınıza getirip, elden teslim edebilirim.
    Accountumun ve web erişimimin açılması dileklerimle...
    Last edited by mad_metin; 04-16-2019 at 07:51 PM.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Ticket ile aldığınız yanıtta size kanıt sunmuyorlar data olarak baktıklarında sizin ile aynı interneti kullanan bir illegal hesap olduğu için TPT IP macth cezası almışsınız bunun için hesabınızda ne kadar item ne kadar npoint var diye bakılıp bir ayrıcalık sağlanmıyor illegallik var ise hesap bir daha açılmıyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    Merhaba,

Ticket ile aldığınız yanıtta size kanıt sunmuyorlar data olarak baktıklarında sizin ile aynı interneti kullanan bir illegal hesap olduğu için TPT IP macth cezası almışsınız bunun için hesabınızda ne kadar item ne kadar npoint var diye bakılıp bir ayrıcalık sağlanmıyor illegallik var ise hesap bir daha açılmıyor.
    GM arkadaşlar bilgisayar adreslerini rahatlıkla inceleyebilir ve görebilirler. Bu adresleri incelediklerinde farklı ip lerden(iş yeri internetim, ev internetim ve cep telefonu modemim) fakat aynı bilgisayar adresinden chara giriş olduğunu zaten göreceklerdir. Ben kartlarımı şimdiye kadar hep açık oynuyorum ve ısrarla benim bu program yada yardımcı ekipmanları kullanmadığımı söylüyorum. Sadece isteğim, burada vakit ve de nakit harcayarak eğlenmeye çalışan playerlara biraz daha ilgili yaklaşım ve özen gösterilmesi.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    İllegal hesap ile bir bağınız yoksa kesinlikle ceza almazsınız.

Junior Member
    İllegal hesap ile bir bağınız yoksa kesinlikle ceza almazsınız.
    Bu iş ip üzerinden gider ise herkesin böyle bir riski var demektir. Dinamik ip adresleri modem resetlerinde değişmektedir. Olaki illegal bir program kullanılmış bir playerin ip adresi ile aynı ip adresine sahip olursanız, burada bilgisayar adreslerini kontrol etmek her zaman mantıklı olacaktır. Veyahut charınızla bir cafeden online oldunuz ve o cafede geçmiş dönemlerde ip den mimlenmiş bir cafe olsun. Bunun neresinde sizin günahınız yada illegal playerlığınız?
    İnanın ben sizi çok iyi anlıyorum...

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    IP eşleşmesi için Milyonda bir kötü şansa ihtiyacınız vardır.
    Eskiden illegal ip idi sonra ben girdim ve banlandım gibi bir durum olmadığını düşünüyorum, zira rastgele bir ceza verilmiyor.

Junior Member
    IP eşleşmesi için Milyonda bir kötü şansa ihtiyacınız vardır.
    Eskiden illegal ip idi sonra ben girdim ve banlandım gibi bir durum olmadığını düşünüyorum, zira rastgele bir ceza verilmiyor.
    Milyonda bir bile olsa ihtimal ihtimaldir sanırım Bence bilgisayar adresleri kontrol edilse fena olmaz.
    Gerçi biz hala neden banlandığımızı bile bilmiyoruz

Junior Member
    Şansa bala oyun oynuyoruz o zman , zamanında luferde, dolaşıken , birden bire hapse giriliyordu , ilk başlarda bi sorun yok diye tamamen hatasızdır dediniz , daha sonrasında bug olduğu ortaya çıkmıştı , vs.. veyahutta domenico, thearsanmarhadow da tbl macro vs.. kullanıp 1 hafta ceza aldılar, düşününce çifte standartmı uygulanıyor anlamıyorum , kimsenin avukatlığınada bürünmüş değilim ama insanın zoruna gitmiyor değil , şimdi bu adama böyle olduysa sıra bizede gelecektir ....

Senior Member Pochette's Avatar
    Merhaba , bu tür hesap desteğine ilişkin durumlar yalnızca Destek Sistemi üzerinden cevaplanmaktadır . Forum üzerinden hesap desteği verilmediği için destek ekibi ile iletişime geçmenizden başka bir çareniz bulunmamaktadır. Zaten nihai kararı destek ekibi cevabında belirtmiş . Pek olumlu sonuçlanmamak ile birlikte dilerseniz sade bir dil ile tekrar bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Merhaba , bu tür hesap desteğine ilişkin durumlar yalnızca Destek Sistemi üzerinden cevaplanmaktadır . Forum üzerinden hesap desteği verilmediği için destek ekibi ile iletişime geçmenizden başka bir çareniz bulunmamaktadır. Zaten nihai kararı destek ekibi cevabında belirtmiş . Pek olumlu sonuçlanmamak ile birlikte dilerseniz sade bir dil ile tekrar bilet gönderebilirsiniz.
    Bilet göndereceğimiz asıl hesabımızda 4ncü ticketta banladılar. İnsanın aklına ne komplo teorileri geliyor bir bilseniz keşke