Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

SMS doğrulaması yapılmış hesaba tekrar sms doğrulaması

Merhaba arkadaşlar, altar sunucusu açıldığından beri bu sunucuda oynuyorum. Sunucu açıldığında sms doğrulaması vs her şeyi yapıp sorunsuz bir şekilde oynuyordum. Dün gece hesabımın premiumu bitti ve bugun hesaba girdiğimde ne pazar kurabiliyorum ne de trade atabiliyorum. Oyun benden tekrar sms doğrulaması yapmamı talep ediyor. Ben 2 ay önce zaten yaptığım şey için tekrar 5 N point harcamak istemiyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ne tavsiye edersiniz?

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Foruma yazdığınız hesabı kontrol ettiğim zaman bu hesapla SMS Onayı işlemi yapmadığınızı görmekteyim. Premium sahibi olduğunuz zaman Trade özelliklerini, SMS Onayı yapılmış gibi kullanabildiğiniz için siz yaptığınızı hatırlıyor olabilirsiniz.

İyi günler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bunun kontrolünü yapmak çok basit, portala giriş yaptıktan sonra Oyun Hizmetleri bölümüne giriş sağlayın aşağıdaki gibi Aktif yazısını görmeniz gerekiyor.

Eğer bu şekilde gözükmüyorsa SMS Doğrulaması yapmadığınız anlamına gelir. Sevgili Clutaah da belirtmiş. Premium sahibi olursanız SMS doğrulama yapmanıza gerek kalmıyor. Premium sona erdikten sonra SMS doğrulaması yapılmadıysa pazarı göremezsiniz.

Aşağıdaki konuda SMS doğrulamasının nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

[Rehber] Pazar Kurmak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

Junior Member
    Merhaba yukarıda belirttiğim gibi hesabımın sms doğrulamasını yaptım. Yani sorunum bu zaten aktif etmiş olduğum halde tekrar benden aktif etmemi talep etmesi. 2 aydır sürekli bir şeyler alıp satıyorum bahsettiğiniz şey mümkün değil. Geriye dönük olarak kontrol edilmesini talep ediyorum. Ayrıca internette araştırma yaparken şöyle bir şey buldum benim olayımla bağlantılı olduğunu düşünüyorum

https://www.nttgame.com/knight/en/ne...ceview/360/225

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by terorkazim1 View Post
    Merhaba yukarıda belirttiğim gibi hesabımın sms doğrulamasını yaptım. Yani sorunum bu zaten aktif etmiş olduğum halde tekrar benden aktif etmemi talep etmesi. 2 aydır sürekli bir şeyler alıp satıyorum bahsettiğiniz şey mümkün değil. Geriye dönük olarak kontrol edilmesini talep ediyorum. Ayrıca internette araştırma yaparken şöyle bir şey buldum benim olayımla bağlantılı olduğunu düşünüyorum

https://www.nttgame.com/knight/en/ne...ceview/360/225
    Hesabınıza SMS Onay işlemi yapılmamış durumdadır. Farklı bir hesabınızla karıştırıyor olabilirsiniz artı attığınız link 2013 yılına ait, hesabınız da herhangi bir sistemsel sorun ya da silinme gibi bir durum bulunmamaktadır.

Hesabınıza SMS onayı yaparak Trade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Junior Member
    CluTaah, bu oyunda Game Master'sınız hesabımın oyun içi satın alma geçmişine bakmanızı rica ediyorum madem dediğiniz gibi benim sms onayım yapılmamış trade vs kapalı nasıl item alıp satmışım haksızlık yapmayın lütfen. Zaten hesabın sms onayı yapılmıştı sizden kaynaklı nedenlerle şimdi yapılmamış olarak gözüküyor. Link eski olabilir evet düzgün bir şey bir bilgi bulamadığım için paylaştım burda. Teşekkürler.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by terorkazim1 View Post
    CluTaah, bu oyunda Game Master'sınız hesabımın oyun içi satın alma geçmişine bakmanızı rica ediyorum madem dediğiniz gibi benim sms onayım yapılmamış trade vs kapalı nasıl item alıp satmışım haksızlık yapmayın lütfen. Zaten hesabın sms onayı yapılmıştı sizden kaynaklı nedenlerle şimdi yapılmamış olarak gözüküyor. Link eski olabilir evet düzgün bir şey bir bilgi bulamadığım için paylaştım burda. Teşekkürler.
    Hesabınızda 2 ay'dan 4. aya kadar Premium vardı ve bu sayede ticaret işlemlerinizi yapabildiniz. Dediğim gibi forum'da kullanmakta olduğunuz hesapta bir kere bile SMS Onayı için deneme yapılmamıştır.

SMS Onayı yaparak ya da tekrar Premium alarak ticaret işlemlerine devam edebilirsiniz.

Junior Member
    Teşekkürler