Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Yemediğim Küfür Kalmadı, Ama CR de işlem yapılmadı

Dün CR ye açtığım konum moderatörler tarafından, uygun görüldüğü takdirde cezalandırılacaktır şeklinde mesaj geldi. Biraz önce baktım konum silinmiş. Ana avrat dümdüz yemediğim küfür kalmadı. Küfür serbest mi oldu artık oyunda ? Bir yetkili buna açıklık getirebilir mi ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

CR konularına yanıt verildikten belli bir süre sonra sadece yetkililerin görebileceği arşiv bölümüne taşınmaktadır. Arşiv bölümüne taşındıktan sonra konunuzu göremezsiniz.

Eğer yapılan raporlama doğru ise incelenme tamamlandıktan sonra kurallar çerçevesinde cezai işlem uygulanır. Ancak raporlamada bir hata olursa değerlendirilmeye alınmaz.

Bilginize.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

CR konularına yanıt verildikten belli bir süre sonra sadece yetkililerin görebileceği arşiv bölümüne taşınmaktadır. Arşiv bölümüne taşındıktan sonra konunuzu göremezsiniz.

Eğer yapılan raporlama doğru ise incelenme tamamlandıktan sonra kurallar çerçevesinde cezai işlem uygulanır. Ancak raporlamada bir hata olursa değerlendirilmeye alınmaz.

Bilginize.
    Şuna bir sabit saat belirleyin artık. Eskiden ne güzel 23.00da taşınıyordu.

Dün akşam 21.00 gibi açtığım konu incelenecektir yazılarak kilitlendi(gece 1 gibi). Sabah jr kalktım duruyordu, öğlen 2den sonra saat başı yeniledim aynı şekil duruyodu ki saat 6 gibi yenilediğimde konu arşive taşınmıştı.Ceza aldı mı almadı mı? konumda bir eksiklik mi vardı bilmiyorum.

Sormak istediğim yazdığınız mesajdaki belli bir süre ne kadar? saat başı yenilememe rağmen yine sonucu göremedim. Yarım saatte bir mi yenilemeliyiz 15 dkda bir mi? başka işimiz yokmuş gibi..

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bilginize.
    Bak güzel kardeşim. Sen bir moderatorsun. Şu tarafçı tavırlarını bırakırsan eğer, inan bana insanların daha fazla sempatisini kazanacaksın. Senin yetkin var, gir benim açtığım konuma bir bak. Adamın bana ettiği küfürlere bir bak. Bu nasıl cezai işlem gerektirmiyor ondan sonra tekrar yorumunu bekliyorum. Ama objektif bir şekilde davran. Ezbere kalıplaşmış yorumlar yapmak, moderatorluk değildir. Moderator dediğin oyuncularını sıkıntısı problemini empati kurarak anlayabilmek ve şeffaflık gerektirir. Şimdi senden ricam şudur tekrarlamak gerekirse, açmış olduğum konuya bir bak ve ondan sonra bu post altından bana bir açıklama yap mümkünse eğer. Bekliyor olacağım değerli moderator arkadaşım.

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Ya şuraya arşiv diye bir başlık açıp incelenenleri oraya taşımayı bir türlü beceremediler.
    Aç bir arşiv incelediğini sonucuyla koy adam 1 yıl sonra mı bakacak baksın kardeşim ne var bunda ya. Koy bir limit sonra sil gitsin 1 hafta 3 gün neyse artık. Teknoloji çok gelişti ama KO çok geriden geliyor ne yazık ki

Zaten rapor eden video çeken sen değilsin bari bırak insanlar emeklerinin karşılığının ne olduğunu öğrensin

Senior Member
    moderator arkadaşım gamesdepottan cevap beklıyorum

Junior Member
    Kesinlikle katılıyorum. GM'lerin yapması gereken işi (slot slot dolaşıp makro koxp bulmak) biz yapıyoruz, video alıyoruz youtube'a yüklüyoruz ki bu en az 15-20 dakikalık bir iş normal bir internet hızında, bir kişiyi report edebilmek için gerçekten vaktimizi buna harcıyoruz oyun daha iyi olabilsin diye, ama gel gör ki, sonuç ne oldu biz o kadar uğraştık ban yedi mi ceza aldı mı öğrenemiyoruz.

Senior Member
    @GamesDepot geri dönüşünü bekliyorum moderator arkadaşım.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Yarın rapor ettiğin kişi oyundamı bak eğer oyunda ise tekrar cr aynı konuyu aç ve dua et scorpion konuya bakmasın yoksa gene aynı şeyi yazacak.

Junior Member
    benim cr ye attığım konu 1 haftadır bekliyor . İlgilenmeyecekseniz boşuna video felan çekip konu açmayalım .