Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    sürekli sürekli ve sürekli iftira atıyorlarsa bütün yazdıklarında ss al. beni sürekli tahrik ediyorlar de. o adam ban yer.

adamı sürekli towna çekmek ya da başka bir yere çekmek. oyun oynamasını engellemeye girer. disturbing playing olur. bu da ban sebebidir

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bir hesaba ceza verilirken oyuncuların onlar için bu oyuncu illegal yada makrocu demesi sizin alacağınız cezaya uzaktan yakından alakadar değildir. Yani size makrocu demeleri sizin makrocu olduğunuz anlamına gelmez. Bu tür durumlarda hesap detaylı incelenir ve eğer illegal bir aktivite içerisindeyseniz hesabınız hakkında gerekli cezai işlem yapılır. Eğer incelemeler sonucunda hesabınızda herhangi bir illegal aktiviteye rastlanmaz ise size istedikleri kadar makrocu desinler ceza almazsınız.

Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Ağır küfür olmadıkça ban atmıyorlar
    Sen macrosun diyenlere ceza verildiğini görmedim 1 kere söylemişsede ceza almaz zaten

temizsende sıkıntı etme birşey olmaz.

oyun aktiviteni engelliyorlarsa sürekli towna çekiyorlarsa ceza alır ama towna çektilermi 1 tane resim çekersen ceza verilmez video çekip iyice göstermen gerekir.
    video cekdımde ben telefondan gırıyorm ınterneti 200 300 mb uploud edemem hergun adam sürekli towna cekıyor tartıstık diye , macrocu dıe ıftıra atıyor alttan yazıyor sürekli

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Bir hesaba ceza verilirken oyuncuların onlar için bu oyuncu illegal yada makrocu demesi sizin alacağınız cezaya uzaktan yakından alakadar değildir. Yani size makrocu demeleri sizin makrocu olduğunuz anlamına gelmez. Bu tür durumlarda hesap detaylı incelenir ve eğer illegal bir aktivite içerisindeyseniz hesabınız hakkında gerekli cezai işlem yapılır. Eğer incelemeler sonucunda hesabınızda herhangi bir illegal aktiviteye rastlanmaz ise size istedikleri kadar makrocu desinler ceza almazsınız.
    peki ben bu adamları cr ye bildirsem ceza alırlarmı ? sonucta itira atıyorlar
    jr ye girdik sürekli towna cekıyor beni gem aldırmıcam sana diye

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by wil_H4WtgaBl View Post
    peki ben bu adamları cr ye bildirsem ceza alırlarmı ? sonucta itira atıyorlar
    jr ye girdik sürekli towna cekıyor beni gem aldırmıcam sana diye
    Belirttiğiniz durumları video olarak CR atmanız durumunda gerekli cezai işleme tabi tutulurlar.