Results 1 to 9 of 9

Unhappy Muhtemelen bug !! Acil yardim

Merhaba arkadaşlar ben de + basarken bir sıkıntıdan dolayı relog atıp girdim girer girmez dc yedim. Daha sonra girmeye çalıştım 255 failed gibi bir hata verdi. Bende 15 dk sonra girdiğimde bazı itemler upragrade kağıtları ve bir miktar para yoktu sebebi nedir bilgisi olan var mı ? yardım lütfen ?

Senior Member ELFSANE's Avatar
    Nickname
    xELFx
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by akuscagatay1912 View Post
    Merhaba arkadaşlar ben de + basarken bir sıkıntıdan dolayı relog atıp girdim girer girmez dc yedim. Daha sonra girmeye çalıştım 255 failed gibi bir hata verdi. Bende 15 dk sonra girdiğimde bazı itemler upragrade kağıtları ve bir miktar para yoktu sebebi nedir bilgisi olan var mı ? yardım lütfen ?
    valla aynı şey benimde başıma geldi,bi açıklama yapacak yetkili varmı? az önce oyuna girdiğimde klanımdan çıkılmış,bankadaki 200m para üzerimdeki 10m para ve 2 küpe ile 1 kolyem kayıptı.Soyulmuş olduğumu düşünmüyorum,çünkü başka değerli itemler hala bankamda duruyor.1 hafta kadar önce telefonumu değiştirdim(numarayı değil,makinayı),eski telefonuda fabrika ayarlarına döndürmüştüm,onla alakalı bişeymi var? bi açıklama yapılırsa sevinirim.
    Ok gibi doğru olsam,Yay ile atarlar beni
    Yay gibi eğri olsam,elde tutarlar beni
    Eğride aç görmedim,doğruda tok
    Elde kalır eğri Yay,
    Menzil alır doğru Ok.

Quote Originally Posted by ELFSANE View Post
    valla aynı şey benimde başıma geldi,bi açıklama yapacak yetkili varmı? az önce oyuna girdiğimde klanımdan çıkılmış,bankadaki 200m para üzerimdeki 10m para ve 2 küpe ile 1 kolyem kayıptı.Soyulmuş olduğumu düşünmüyorum,çünkü başka değerli itemler hala bankamda duruyor.1 hafta kadar önce telefonumu değiştirdim(numarayı değil,makinayı),eski telefonuda fabrika ayarlarına döndürmüştüm,onla alakalı bişeymi var? bi açıklama yapılırsa sevinirim.
    Diğer forumlara göre BUG da kalmış olabiliriz tabi ki diğer forumlara göre. Çünkü senin de belirttiğin gibi bir durum var bende de diğer değerli itemlerim duruyordu. Umarım büyük bir sıkıntı yaşamamışızdır. Sana da geçmiş olsun dostum. Yetkililer umarım hızlı ilgilenirler

Nickname
    xELFx
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    konu önemli,bir açıklama yapabilecek yetkili yokmu?
    Elde kalır eğri Yay,
    Menzil alır doğru Ok.

Nickname
    xELFx
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    bu bir bug olabilirmi? bir açıklama bekliyoruz.
    Elde kalır eğri Yay,
    Menzil alır doğru Ok.

Junior Member
    vallahi benim de priestin kolluğu kaybolmuştu , çöpe baktım hiçbir yerde yoktu. trade edilmeyen de bi itemdi. aynen artı basma sırasında olmuştu.

Quote Originally Posted by DeQuerVa1n View Post
    vallahi benim de priestin kolluğu kaybolmuştu , çöpe baktım hiçbir yerde yoktu. trade edilmeyen de bi itemdi. aynen artı basma sırasında olmuştu.
    Geçmiş olsun ustam sen de bilet gönderdin mi hiç ? Sorun çözülmüş müydü ?

Senior Member
    2 ay önce biri daha konu açmıştı item basarken relog attım trinam kayboldu gibisinden sonrasında gm açıklama yaptı item basarken kullandığını söylemişti hatta alay konusu oldu benim shardım raptorum + basarken yok oldu gibisinden yorumlar gelmişti geçmiş olsun ticket ile yardımcı olurlar umarım

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Karakterinizin incelenip kesin bir yanıt verilebilmesi için destek ekibine bilet göndermeniz gerekiyor.

Tags for this Thread