Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Günlük Questler

PK atmaya mı gidiyoruz quest yapmaya mı belli değil.Hemen yapalım aradan çıksın farmımıza expimize gidelim diyoruz yok arkadaş 2-3 ks partymi dersin, karuslarla pk mı dersin, towna quest çekip içerde kesenler mi dersin. Ne güzel işleyen bi sistem varken niye bozuluyor bu.Hayır yani kimin aklına gelmiş hadi bozalım sinir olsunlar 5dkya çekelim demiş biri, diğerleri neden kabul etmiş böyle birşeyi ?? Zaten 10 günde bir alabiliyoruz 2 saattir yapmaya çalışıyoruz yapamıyoruz bu kadar zor mu olmalı gerçekten bu, zaten +4de yanıyor.

Senior Member
    Pk dönsün hızlıca yapılıp cikilmasin diye bu 5 dakkaya çıkarıldı suresi. Oyunun amacı pk ya hani

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Kolay alınmıyor diyor Elit nitelikteki bi itemi 10 gün gibi kısa bi sürede bedavaya alıyor +4te yakıyormuş Arkadaşım sen yakıyorsun beceremiyorsn diye neden herkes senin gibi diye düşünüyorsun ? Yaptığın farmın %1ini item almaya ayır da birazcık ayakta kal o zaman. Amacı savaşmak olan bi oyunda savaştığın için dert yanmak nasıl bir şeydir ki ?

Senior Member
    Bu 5 dk olayı tamamiyle saçmalık.Para babaları farm yaparak biyerlere gelmeye çalışan insanları kesip ego tatmin etsin diye yapılan birşey.Yapmayın kardeşim tavrınızı koyun dicem ama açsınız yapacaksınız.Ölmeye mahkumsunuz ağlayın Şahsen ben yapmıyorum ve mutluyum.Aoc akar...

sirius a gel pm yaziyor fotografta gostereyim ben sana gunluk %1 farmim neye eşitmiş

5 dakikaya cikarildi diye 5 dakikada yapilmiyor dostum yazdigimi tekrar oku hala anlayamiyorsan zeka gelistirici oyunlar oynada işine yarasin

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quest yaparken pk dönüyorsa, görev amacına ulaşmış demek. Bana kalsa eslanttaki belli seviyenin üstündeki görevler hep cz'de olsa keşke. Boro balog ds gibi. CZ'nin kalabalık ve aktif olması kadar güzel bi şey mi var?

Junior Member
    oyunun amacı bizi sövüşlemek

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Yeni Serverda item yapmak o kadar kolay olmamalı.
    Biraz ileriyi de düşünmek gerekir. Alt Tertipler gelmiş hesabı, 2 gün sonra sizde başkalarını kesersiniz.
    Eski Serverda da Golemin yeri değişsin diye bende istedim; Tambir baş belası. Taa nereye götürüp saklıyorum bulup kesiyorlar veya çevresinde biri olursa geri geliyor. DS parti kurulmuyor bu sebeple. Zaten zor bela Mage buluyoruz, onada Quest bir vuruyor daha gelmiyor partiye

Yeni serverda upgradenin yolu kapalı olsaydı. Hatta düz shell den öte item olmasaydı veya gelmeyecek sözü verilseydi çok süper olurdu. İlk günden +9 basmaya başladılar desem yalan olmaz. Knight Oynuyorsan bol bol öleceksin; Herkes ölecek ki NP akışı olsun; Yalnız Berserkerler ölmesin onlar ölüp Towna düşerse kim tek atacak 8-10 kişiye..
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Kolay alınmıyor diyor Elit nitelikteki bi itemi 10 gün gibi kısa bi sürede bedavaya alıyor +4te yakıyormuş Arkadaşım sen yakıyorsun beceremiyorsn diye neden herkes senin gibi diye düşünüyorsun ? Yaptığın farmın %1ini item almaya ayır da birazcık ayakta kal o zaman. Amacı savaşmak olan bi oyunda savaştığın için dert yanmak nasıl bir şeydir ki ?
    Senin gibi dusunen bak bakalim kac kisi var ? Yaptigin farmla item al demissin arkadasa. Hangi farmdan bahsediyon ? Oyunda farm mi kaldi ? Chaos girersin koxperden dolayi mavi kutu alinmaz. Jr girersin pt nin yarisi afk kalir veya yan carla girmistir mob kesemez. Elit nitelikli item diye adlandirdigin item krovaz ciktiginda cöp item olacagini sende bende iyi biliyoruz.. Ve bu gorevin cz ye alinmasi sadece yeni serverlerde olan birsey. Hani boyle bir uygulama hic yokken nefen bu serverlerde oluyor ? Tabi senin isine geliyo para yatirip dizdigin carla 3-5 gorev yapmaya geleni kesmek hosuna gidiyor ki boyle birsey yazmissin..