Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

BP Priestler İçeri Lütfen

Öncelikle Merhabalar,

Uzun süren aramalar sonucunda ms +8 bulamadım oyunda malesef.Mecburen +8 İron İmpact alma kararı verdim.Şuan Elimde +7 İron İmpact var ve 3k yakın atack var.+8 İron İmpact aldığımda tahmini ne kadar bir atack artışı olur ? bilenler cevaplarsa sevinirim.Teşekkürler.

Not: Atack az diyenler için gidipde farmer Bp'si dizmedim old opal old diamond vb. ataga yönelik takılar yok.Char daha çok ayakta durmaya yönelik.En azından 3 kişiye direnebilmeli Bp dediğin.Slotta kasarken 1 tane +8 md'li asasın gelip teklemesini kimse istemez

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Kardo +7 Iron Impact'a nazaran +8 ile atağın 150-200 arası artacaktır. +8'den +9a geçişte de 300ap farkediyor.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Kardo +7 Iron Impact'a nazaran +8 ile atağın 150-200 arası artacaktır. +8'den +9a geçişte de 300ap farkediyor.
    Teşekkür ederim, şayet dediğin gibi bir atack artışı oluyorsa yeterli benim için.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Prieste niye Sword takıyorsunuz olayı ne onun...
    Club item dururken damageler daha fazlayken niye Kılıç takıyorsunuz. Birde Priestte Master açmadan Kılıç/Sword hiçbir işe yaramaz. .

Bu arada; Atak kelimesi Türkçedir diye biliyorum. Atack/Attack ingilizceye Türkçeden geçme, hatta Osmanlı Türkçesini konu alırsak; Atfetmek ve Lâğv etmek kelimesi de ingilizceye Add ve Leave olarak geçmiştir. PT ye girerken ve PT deki kişiyi atarken kullandığımız şeyler. (Arapça Kökenlidir)
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ben de Mirage Sword sevdasını anlayamayanlardanım. Eskiden Iron Impact' ler çok kıymetliydi ve pek bulunmazdı. Şimdi en ucuz itemlerden, hatta yakmalık olarak kullanılıyor.

Soruna gelecek olursak ben kullandığım için bir site tavsiyesinde bulunabilirim(sorumluluk kabul etmiyorum). Google' a "knight online skill calculator" yaz ve en üstte site çıkıyor. O siteyi tarattır, araştır sonra temiz olduğuna ikna olursan bu ve bunun gibi istediğin bir çok sorunun cevabını alabilirsin.