Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

Draki Kulesi Kat Atlama Sorunu

Öncelikle Merhabalar,

bilmiyorum bu durum herkeste var mı ama, Draki Kulesi'nde kat atlamak bende 5 saniye falan sürüyor.Oyun lag olup olmaması hiçbir şekilde etki etmiyor.Bu durum son canavara geldiğinde yaklaşık 1-2 dakikalık zaman kaybına yol açıyor.Bunun bir çözümü var mı ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler,

Senior Member stuttgart1992's Avatar
    Nickname
    Kerologue
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Henüz bir çözüm bulamadım kulenin etrafında 7 tur döndüm içeri girmeden 3 tur zıpladım ama nafile tamamiyle şans.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    İnternet kalitesiyle alakalı bir durum diye biliyorum. Ne kadar kaliteli internetin varsa o kadar kısa sürede kat atlarsın.

Senior Member NeedB's Avatar
    çözüm: fiber internet
    1-6 ya gelmek sende muhtemelen 50 sn -1 dk arası sürmekte. 100 mb hızım var 35-40 sn sürmekte. Total vurunca dedigin gibi 1-2 dk farkediyor.

Last edited by NeedB; 04-13-2019 at 03:01 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by stuttgart1992 View Post
    Henüz bir çözüm bulamadım kulenin etrafında 7 tur döndüm içeri girmeden 3 tur zıpladım ama nafile tamamiyle şans.
    Her konunun altında bir tane beynini kullanmayı henüz çözememiş mahlukat çıkmak zorunda mı ? Bu arada diğer arkadaşların cevapları için teşekkür ederim.

Senior Member stuttgart1992's Avatar
    Nickname
    Kerologue
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Her konunun altında bir tane beynini kullanmayı henüz çözememiş mahlukat çıkmak zorunda mı ? Bu arada diğer arkadaşların cevapları için teşekkür ederim.
    Verdiğim cevap içerisinde rahatsız edici herhangi bir şey göremedim. Cevap içerisindeki tamamiyle şans içeriğini cilt cilt buraya dökmeye gerek duymadım ama istersen yazayım. Mobil internet, 35MB ve 50MB hıza sahip internetler ile hep aynı sonuçları aldım yalnızca şöyle bir tezim var Archer ile Rosetta serverinde elde ettiğim 30 Ruler Draki kuponun skorlarını hep sabah saatlerinde yapmıştım. Espriyle yaklaştım ama anlama yetilerinde zayıflık var sanırım umarım yazdıklarım tatmin etmiştir.

Senior Member
    Fiber internet ile alakalı olabilir mi bilmiyorum ama ben mobil opetatörün Interneti ile 50 60 megabit hızlarda da aynı sorunu yaşıyorum. Bazen anında, bazen ise 4 5 saniyede kat atlıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Fiber internet ile alakalı olabilir mi bilmiyorum ama ben mobil opetatörün Interneti ile 50 60 megabit hızlarda da aynı sorunu yaşıyorum. Bazen anında, bazen ise 4 5 saniyede kat atlıyor.
    25 mbit net kullanıyorum bende de aynı.Bazen direk geçiyor bazen 3 bazen 5 saniye sürüyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by stuttgart1992 View Post
    Verdiğim cevap içerisinde rahatsız edici herhangi bir şey göremedim. Cevap içerisindeki tamamiyle şans içeriğini cilt cilt buraya dökmeye gerek duymadım ama istersen yazayım. Mobil internet, 35MB ve 50MB hıza sahip internetler ile hep aynı sonuçları aldım yalnızca şöyle bir tezim var Archer ile Rosetta serverinde elde ettiğim 30 Ruler Draki kuponun skorlarını hep sabah saatlerinde yapmıştım. Espriyle yaklaştım ama anlama yetilerinde zayıflık var sanırım umarım yazdıklarım tatmin etmiştir.
    İşim gereği yazılanı yanlış anlama gibi bir lüksüm yok.Şayet öyle olsaydı şuan burda olmazdım.Açıklamaların ve örneklendirmelerin için teşekkür ederim yeterince tatmin etti.Ayrıca kalbini kırdıysam veya seni incittiysem ÖZÜR DİLERİM.Sağlıcaklı kal.

Bu arada sanırım herkeste bu sorun var.Ben uzun süredir bu oyunu oynarım ve ara veririm.Draki etkinliği ile ilk defa Altar serverına başlamakla tanıştım.Herkes kabullenmiş gibi bu durumu ve ses çıkaran yok sanırım.Belkide ilk draki patch geldiğinde bu tarz konular olmuştur ve ilgi olmadığı için kapanmış olabilir bilgim yok.Kısacacı lanet oyunun saçma buglarından biri diye düşnüyorum, şayet bazen anında çıktığımda oluyo.İlgili gösterip cevap verme tenezzülünde bulunan herkese TEŞEKKÜR EDERİM.Forumda ilgi gören konular belli çünkü GB GB GB.Diğerleri istisna.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bizim clandan bi arkadaş drakiye girerken modemi resetlediğini söylüyor. O geçişlerin hızlandığını söylüyor. Denedim bi fayda görmedim ben. Ama yine de bi dene istersen