Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Luring Ban [GM Bi bak]

Vega da Uruk larda hergün yaratık çekerek slotu alan BOSSMen nickli karakter hakkında..

Hergün expim gidiyor bu adamın yüzünden. Geçen ay ben kendim banlandım hiç bişey yokken Bu adam niye banlanmıyor
    Bir çok kez cheat reportada post göndermeme rağmen bu karakter hala ban yemedi. Bi bakın şu postlara abi bu nasıl iş. Hergün 2 karakterim exp düşüyor. Üstüne bide slotlarıda elimden alıyor bu şekilde.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Cr'e raporu düzgün yapamıyorsun dur. Aşağıdaki konuya bakabilirsin.

cheat reports kullanımı

Junior Member
    Eyvallah hacım ama Attıgın konudaki gibi raporluyorum yinede banlanmıyor adam hala mob cekiyor.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    İmkanı yok da mob çeken birisinin ceza almaması bir şeyleri eksik yapıyorsundur yada senin konunun cezası daha uygulanmamıştır.

- tuşuna basarak tarihi falan belirtiyor musun genelde eksik yapılan durum bu oluyor

Moderator AlonsoPedroLopez's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Öncelikle şu konuda bir anlaşalım, CR ye belirtmiş olduğunuz durum için sadece 1 adet konunuz var. Bir çok diyerek farklı bir algı oluşturmayın lütfen.
    Atmış olduğunuz videoda slota mob çekilirken herhangi bir görüntü mevcut değil. Bu sebeple herhangi bir olumlu cevap alamamaktasınız. CR bölümüne gönderdiniz kanıtlar direkt olarak işlenen suçu belgeler nitelikte olmalıdır. Yani benim slotuma mob çekiyor diyorsanız göndermiş olduğunuz videoda bu durumun oluşması gerekmektedir.

Bahsetmiş olduğunuz durumların oluştuğu bir video ile tekrardan rapor açabilirsiniz.

Junior Member
    Bu chardan değil diğer chardan da attım o yüzden bir çok demiştim. Karakter yattıktan sonra gördüm olayı o yüzden videoya alamadım. video da Mob cekerken ki görüntüsü yok fakat PM de adam hem küfür ediyor hem de inkarda etmiyor üste çıkmaya çalışıyor bir de. bunu da göz önünde bulundurarak tekrar incelerseniz sevinirim. Ben de bi dahaki sefer bellirrtiğiniz şekilde video çekmeye çalışırım