Results 1 to 6 of 6
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Exclamation Priest'in Tek El Silah Sorunu ve Ağırlık Sorunu

Priest'in Tek El Silah Sorunu

Biliyorsunuz bazı priestler INT BP oynuyor. Bende denemek amaçlı bir hesap kasıyorum. Üç beş bir şey topladım. Elime aldığım Smite Hammer+7 ile Lupus Hammer arasında 1000 dayanıklılık fark olduğunu görünce tamir yapmadan Lupus'un kırılmasını bekledim.
    (Smite Hammer: 18000, Lupus Hammer: 17000)

Olmaması gereken bir şey oldu. Normalde INT priestte sol elinize ne takarsanız takın AP'niz değişmez.(INT Bonus'u yoksa) Yani AP'yi sadece sağ ele takılan belirliyor. Lupus Hammer kırılınca AP azalmaz veya eşyadan gelen bonus özellikler eksilir diye düşünüyordum.
    AMA SONUÇ İNANILMAZ ÖTESİ SAÇMA VE ŞAŞIRTICI ÇIKTI. (Görsel 1-2)

Bunun bir hata olduğunu düşünüyor ve düzeltilmesi adına yapımcı firmaya yayıncı tarafından bildirilmesini talep ediyorum.

Görsel 1

Görsel 2

Priest'in Ağırlık Sorunu

Priest güçlensin diye bir eşya eklenmiş.(Prayer of God's Power - Kitap) Lakin eşyanın tekil ağırlığı "5" yani çokça yer kaplıyor. Rogue'nin Wolf'ü "0.50" yer kaplarken priest gibi temel ağırlık değeri dahi rogueden düşük olan bir karaktere bu zulümdür.(70 lvl stat puanlarına ekstra 30 str veren bir priestin, hiç str bonusu almamış rogueden daha düşük değerlere sahip) Başka da açıklaması yoktur.

Bunun da bir hata olduğunu düşünüyor ve düzeltilmesi adına yapımcı firmaya yayıncı tarafından bildirilmesini talep ediyorum.

KONUYA DESTEK OLMAK İÇİN KENDİNİZCE YORUMUNUZU EKSİK ETMEYİN LÜTFEN.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Holy Anmior Mp Recovery hatalı olduğu için açıklama kaldıran bir firma buna çözüm bulacak mı dersin?
    Dikkat ettiysen +3 lupus da +9 lupus da 17000 durabilitysi var.

Biz priestler bu oyunun üvey evladı dâhi değiliz

Junior Member
    Baştan sona etkinliğinden sunucusuna oyuncusuna kadar kara düzen ve açıklarla dolu bir oyunda sence bu dediğin ne kadar tutulur? He birde yapımcı bizimkiler değil sadece bir bekçi malesef ne kadar talep görürse görsün değişmeyecek bir konu ve durum

Dip not: bende int pri oynuyordum oyunu bırakma kararı almadan önce

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Sıhandal şuk şuk şuk

Eskiden Karakteri bir yere bırakırdım, aynı noktada doğardı. Bunu bozdular aynı noktada doğmuyor.
    2. gözlemim ise RPR lerdi.
    Oyundan çıkarken itemlerin durabilirliği kaçta diye bakar çıkardım, oyuna girince ilk iş yine kontrol olurdu.
    Yani 10000/7890 da ise item oyuna girdiğindede aynı kalırdı.

2 seferdir dikkatimi çekiyor; Bu değerler değişiyor. 10000/7890 (%70) desek...
    Oyuna girdiğimde bakıyorum; 10000/6789 (%65) e düşmüş oluyor. Hesabıma kim girip bişiy kesiyorsa söylesin
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sayın GM'ler sorununuzu gördük. İlgili merciye ilettik diye mesaj yazmak bu kadar zor mu? Veya en azından önem verdiğinize dair bir mesaj yazmak?

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Agirlik sorunu yok karakterde bazı pus itemleri ile yüksek seviyeye çıkartılabilir mage ile üzerine 100 hp pot aldiginda neredeyse başka bişe alamıyorsun zaten.

Şimdi gelelim ilk soruna ilk zamanlarda int bplerin silahları yansa bile atakları düşemezdi bu problemi çözdüler ama ortaya böyle bir problem çıktı atak komole düşüyor ayrıca bdwlerde int bolerin atakları yine çok düşük oluyor dengelenmesi gereken konulardan biride bu iyi forumlar.

Tags for this Thread