Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad

Chaosta Hilecilerin savasi

Adamlar olayi farkli boyuta tasimislar. VEGA Sunucusu icin konusuyorum. Chaosta adam uzaktan vuruyor, ilginc ilginc seyler oluyor. adamin cani yok denecek kadar az, ates atiyorum yaniyo ama kill gelmiyor (muhtemelen intihar ediyor). Discorddan yazdim, adam `chaos genelinde koxperlar savasiyor orada hic girme bile` dedi.

Akli basinda bi tanecik GM girsin su chaosa bi oynasin, nttgame calisani iseniz oyun yararina birsey yapin. O kadar zaman gecti birakmamin uzerine tekrar basladim. Suan hic bi farki yok. Birde o kadar reklam yapildi. Sanirim sadece reklam yuzunden bi kitleyi oyuna getirmissiniz. Onun disinda oyunda gelistirme adina cokta birsey yapilmamis.

Acin bi charda girin su chaoslara. Orda bile kendinize edit yazsaniz ilk 10a giremeyeceksiniz GM olarak. Adamlar olayi gercekten baska boyuta tasimis.

Hayir, bi cozum uretemiyorsaniz o zaman bu koxperlarin ekmegini kesin. Chaosu kapatin. Ya da ne bileyim, +75 felan yapin. Bu gercekten sacmalik.
    Last edited by snixer; 04-12-2019 at 04:35 PM.
    Pc-Donanım uzmanı
    Sistem yöneticisi

Steam LINK
    Ban Politikası

Senior Member SinfulSaint's Avatar
    Nickname
    Sinful
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    artık her chaos zamanı alıştık böyle konulara,aynı benzinin 7 lira olması gibi geliyor artık bana
    sürekli kontrol sağlanılıyor diyorlar.Çekik gözlülerden cevap bekliyorlar muhtemelen bi güncelleme gelen bununla ilgili ama bakalım ne zamana..

Senior Member
    minimum 6 koxper var suan bırı cr de bekliyo

Senior Member
    Merhablar acaba kaoslar legal oyunculara kapatılsa durum ne olur hayal gücünüzü kullanınız gülüyoruz ağlanacak halimize durum içleracısı halde kaoslara sert müdahale edilmeli durum çok kötü görmektesiniz sizlerde.

Junior Member
    tarihinin en başarısız yönetimi bence her gün aynı manzara yazık vallahi yazık K2 yi aratır oldular

Bir ara bende chaos sonraları gelip burada yazıyordum.Baktım kendim yazıp kendim okuyorum 4-5 gündür chaoslara girmiyorum.Bırakın koxpçular kendi arasında takılsın.

Senior Member xClarkKent's Avatar
    Canlı yayında Khenarth en kısa sürede chaos olayına çözüm geleceğini söyledi.
    Level sınırı ve başka kriterler vs.

Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Yetkililer cekik gozlulerden haber bekliyorsa, muhtemelen kaos kaldirilir.
    Pc-Donanım uzmanı
    Sistem yöneticisi

Steam LINK
    Ban Politikası

Senior Member
    Hayret senin konuyu kapatmamişlar.Benim açtiğim chaos konuları 5 sn de ışık hızında kapanıyor

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Bakalım belli mi olur bakarsınız karton çarkıfelek bize bu hafta chaos update getirir.

Page 1 of 2 12 LastLast