Results 1 to 8 of 8

Angry Juraid Mountain Hakkında Destekle Lütfen

Merhabalar

Öncelikle forumdaki arkadaşlara bu konu hakkında yorumlarını ve görüşlerini bildirmesini beyan ederim kendi tarafımca düşünce olarak belirteceğim juraid mountain bizim tabirimizle JR adlı etkinliğin kazandığın zaman exp gitmesi üzücü olaylardan bir tanesi yıllardan beri
    böyle olan düzeltilemediğini söyledikleri etkinlik bir çok oyuncunun hesabını güçlendirmek amaçlı girdiği bir etkinliktir bu etkinlikte kazandığınız zaman giden explerin moral bozduğunu bir çok oyuncu biliyor yeni serverlerde bildiğiniz üzere 83 kasmak zor olduğu bir kısım slotların neredeyse bir çok kısmı dolu hatta bir çok kısmında 2 veya 3 parti var bu etkinlik premium kullanmayan oyuncular tarafıldan girildiği zaman yanlış hatırlamıyorsam 21m exp gitmesi gerekiyor zaten ortak noktamız exp bunu oynayan her ırk biliyor bu konu hakkında çalışma başlatılmasını tarafımca belirtip bir düzenleme olmasını isterim 1 ay içerisinde 10 tane jr kazansanız topladığınız zaman giden exp baya çok
    madem bu bug düzeltilemiyor günlük quest gibi yapılan mitril parçası gibi bişey eklenip kazanan kişilere geldiği taktirde birde npc eklenecek oradan bize gelen eşyayı verdiğimiz zaman kaybettiğimiz exp geri gelmesi lazım yıllardan beri böyle olan bu üzücü olay karşısında sessiz kalmanızı istemem yapımcı firmadan bu konu hakkında duyarlı olup playerleri dikkate almasını öneririm artık exp gitmesin benim bildiğim başka online oyunlarda bile başarılı olduğum etkinlikte exp almam gerekir saygılarımla...
    Last edited by DarbeliMatkap79; 04-12-2019 at 04:02 PM.

Senior Member
    her seyin bir bedeli var ex gitmeside etkinligin bir parcasi sonucta kendi isteginle giriyosun bu etkinlige gireken ganimet karsiligi expini veriyosun 15m ex gitmeside bug degil ozellikle yapilmis birsey

Senior Member
    Tam okuyordum guzel birsey diyordum bu bug duzeltilmiyor yazisindan sonra okumadim o kadar jrye girdin hic ' i see ' yazisinin ustunu okumadin mi orada yaziyor zaten eger kazanirsan bir bedeli olacak expinden diye. Bug yok arkadaslar yillardir boyle bu fire drake geldigi jr geldiginden beri exp gitmekte

Senior Member
    Exp gitmese güzel olurdu

Senior Member The_Empty's Avatar
    Sonuna kadar destekliyorum. Exp gitmesi kadar abes bir durum yoktur.

Senior Member
    Merhabalar.Kesinlikle hemfikiriz özellikle reb. karakterlerde jrde exp kaybı önemli premiumsuz karakterimizde21m. civarı exp kaybı sözkonusu kazanım ödülü duble olacağına 3adet olabilir silver red yellow lw lere göre enazından exp kaybını ikinci plana attıracak kazanım olmalı şahsen 2 adet silver gem üç adet olsa red sarı gem oyuncuları tatmin eder ödül gemler.Günlük 2 jr etkinliği kazanımında 42m. civarı exp kaybı önemli gözeçarpar bir exp düşüşü premiumsuz karakterler oyuncuları için cansıkıcı durum insanlar sürekli exp kasacak diye kaidede yok ozaman düzeltilmeli bu önemli sorun .

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Olaya farklı pencerelerden bakarsak bu konunun Hak/Hukuk kısmı aşırı değişir.

83 LV adamdan hayli exp gider. Premium buna etki ediyor. Bu sayede EXP kasan kişi sayısı artabileceği gibi, FT ye girmeyen sayısıda artar. (JR ye ESkiler FT der, FT yede Mavi Kutu)

Öte yandan, 75-79 lv arası adamdan 9m civarı Exp gider. Bu kişiler Exp kasmada çok bişey kaybetmez, 10m EXP i BDW ve Chaosdan fazlasıyla kasar. Bu sayede artacak tek şey FT lerde AFK kişileri bolca görmek olur. (Çoğu kişinin yedek hesabı var.)

80 lv adam dan çok exp gider. Kademeli olsa dahi giden exp. 80 lv de exp kasmak hayli zor iş olduğundan, bu kişide premiuma ihtiyaç duyar. FT ye girmemekte bir seçenek.

Öte yandan bakarsak, Şuanki exp sistemi exp kasmayı hayli kolaylaştırdığı gibi. Canlı Yayın sonunda GM ler Eski Serverlarda %80 e varan EXP event açıyor. Giden expi -79 kişiler çok rahat kasar +80 kişiler sabretmeli. Zaten bu oyuna 83 pachı ayrıcalık olarak geldi. +80 kişiler bir çok şeyi göze almak zorunda. 83 ayrıcalığından faydalanmak kolay değil ve 83 den düşme ihtimali hayli yüksek. Buna ek 83/5 geldi. Getirisi sadece 3-5 point olsada baya etkili.
    Exp gitmesinden şikayetçiyim ama exp gitmemesi de kötü olabilir.
    Yeni Serverlar için bişey diyemem, Eski Serverlarda Human tarafı full AFK dolu.. Genelide Karusların yedek charları
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Quote Originally Posted by 33salem33 View Post
    Tam okuyordum guzel birsey diyordum bu bug duzeltilmiyor yazisindan sonra okumadim o kadar jrye girdin hic ' i see ' yazisinin ustunu okumadin mi orada yaziyor zaten eger kazanirsan bir bedeli olacak expinden diye. Bug yok arkadaslar yillardir boyle bu fire drake geldigi jr geldiginden beri exp gitmekte
    Arkadaş uzmanı olmuş bakın I see ben görüyorum demek o yazı için geçerlidir ben bu oyunu yıllardır oynuyorum çok eskiden gitmiyordu k2 de iken zaten mantık olarak gitmemesi gerek kazandığım etkinlikte ödül olarak gem değil expde alıyosun mantıken chaosta mesela biraz çoğul taraftan bakalım konuya