Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Hayirli cumalar yönetim bi yardimci olun artik !!

Merhaba,

Oyuna başlayalı 3 ay oldu duyduğum kadarıyla luring muhabbetinin banned oldugunu gözümle görmem gerekiyodu ama şunu bilmenizi istiyorum herangi uyarı yapılmadan direk charımı askıya almanız onu geçtim hapse atmanız gerçekten çok abes olmuş emeğe saygı sıfır sadece paragöz olmanız çok açık olmuş hiç bir şekilde empati yapmıyosunuz gerçekten şunu belirtmek istiyorum o gün haksız yere beni hatalı gösterip kendilerini haklı göstermeleri ve sizinde incelemeniz sadece videoyu izlemeniz kadarmış bunuda ögrenmiş oldum gerçekten incelemiş olsanız beni sevindirmiş olurdu yazık emeğime yazık charımın tekrardan incelenmesini istiyorum herhangi bir hile macro,koxp vs yoktur sadece bilmeden luring yapılması ve cezanın ağır geldiğini düşünüyorum keşke hak etmiş olsaydım bu kadar üstelemezdim yardımcı olursanız sevinirim iyi günler..

nick=khajmer
    serverer =vega

@khenarth @clutaah @patheoz @gamesdepot @khaliz @deaconfrost @skclucky

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Çok zorluyorsun cezan 1 hafta iken dahada uzatabilmek için her yolu deniyorsun.

@cykparsing 1 hafta ceza neyse hapis nedir Allah aşına onun için paramı yatırcaz yapmayın gözünüzü sevim ağır değil mi ceza sizce

Senior Member cYkParsing's Avatar
    bir musibet bin nasihatten iyidir

@cykparsing sorularıma cevap vermeniz yetti benim için iyi günler.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Ban Politikamızda tüm detayların yer rahatlıkla belirtebilirim. Ve bize gelen şikayetleri, politikamızı göz önünde bulundurarak; gerekli cezai işlemi uygulamaktayız.

Ban Politikası

Ayrıca, yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek Ekibi

Kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Emeğe saygı sıfır he. Mob çekerek yatırdığın insanlarınki emek degilmiydi?

@savas3725 dostum olayı bilmeden konuşuyosun kimseyi yatırmadım dolu slota 1 party adam gelip güçlü olan kazanır demesi dalga geçer gibi insanları küçük görmesi zoruma gitti ve ilk defa böyle bişey yaptım bilmeden konuşma.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Doğru demişler, güçlü olan kazanır. Oyunun mantığı bunun üzerine kurulu zaten.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ahahahahahahah luring yapan adamın emeğe saygıdan bahsetmesi mi? Güzel fıkraymış