Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Exclamation Sürekli DC problemi

Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi sürekli hesabım DC yiyor ve bunun zaman aşımı çok farklı bazen her 5 dakikada bir DC ya da 1 saatte DC veyahut gece zamanlı zamansız DC yemesi artık mide bulandırmaya başlattı. DC PRE çek DC flash bas oto kutunu aç pat oyundan çıkıyor ve üstelik DC yemesine rağmen char hala oyunda gözüküyor geniesi gidiyor pre saati gidiyor ve party de olan kişiler ve ben, charlar kısacası yatmış oluyor ve onca emek karşılığında exp için kastığımız zaman ve emek boşa gidiyor. İnternetimi kontrol ettirdim bir kopukluk yok bir problem yok saat başı ya da dakika bazlı DC yemekten bıktım ben kendimde problem bulamadım oyunla ilgili problem olduğunu düşünüyorum özellikle bu son gelen güncellemeden sonra bu olan şeyler olmaya başladı sizlerden ricağım okuyup ilgilenmeniz ve bana kısa süre içerisinde cevap vermenizi diliyorum.

Junior Member
    +++++++++++++++++

Senior Member RoronaoZoroo's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Son üç gündür aynı şeyi yaşıyorum. Ne yaptıysam olmadı oyunu sildim yükledim yok Pc'ye format attım yok. İnternet ayarlarına bakıyorum her şey normal görünüyor. Yani kısacası sorun nedir anlamış değilim.

Junior Member
    yaşadığım ne varsa arkadaş yaşamış bi çözüm bulunur umarım.

Junior Member
    keşke yetkili birileri yazsada bir şey okusak hata mı var sorun oyun mu yok efendim sorun sizlerde, diye bir şeyler yazsalarda okusak.

Junior Member
    ++++++++++