Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

An itibari ile Banlanan Kullanıcılar (Sirius)

Ne yazık ki hile kullanarak banlanan arkadaşlara öncelikle geçmiş olsun diyorum ve bir daha hile kullanmamalarını temenni ediyorum..
    Bu şekilde aramızdan ayrılmaları kötü oldu..

Saat: 07:15

Hoşçakalın..........

Senior Member
    Arada bir girip kontrol ettiklerinde bu kadar koxper banlanıyor bir de chaos da girseler en az 200-300 kişi banlanır . Millet boşuna demiyor oyun K2 döneminden daha beter durumda diye .

Senior Member
    O kadar kişinin hile kullanabilmeside GM lerin suçudur. Tamamen göstermelik banlar bunlar.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Arada bir girip kontrol ettiklerinde bu kadar koxper banlanıyor bir de chaos da girseler en az 200-300 kişi banlanır . Millet boşuna demiyor oyun K2 döneminden daha beter durumda diye .
    k2 ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    k2 ?

O güzelim mageler Cuf Cuf oldu gittiler... Dönemini özlemiş arkadaşlar . Aldırma sen onlara

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kh2wintagee View Post
    Ne yazık ki hile kullanarak banlanan arkadaşlara öncelikle geçmiş olsun diyorum ve bir daha hile kullanmamalarını temenni ediyorum..
    Bu şekilde aramızdan ayrılmaları kötü oldu..

Saat: 07:15

Hoşçakalın..........

Senin bu forumun nickinde siriusda k0xper banlattım ben sende mi eski k0xperlerden sin ?

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Mehter sesini hangi tarafa verek

Senior Member
    Göstermelik banlar bunlar malesef Chaos eventinde anlık işlem yapılmadıkça hileciler bitmez.

Senior Member
    Net çözüm IP ban uygulaması kesinlikle affı olmıyacak item silimi lw lerin 1 lwe düşürülmesi mooradon bölümü harcinde oyun karakterlerinin geçememesi o Ipdeki tüm oyun karakterlerine uygulanabilecek güzel zevkli cezalar olabilir bizlerinde zevk alması lazım böyle güzel konular okumamız halinde oIPdeki tüm karakterler pazardan menedilebilir trade pazar bloke cezası verilebilir nefis enfes cezalar olur.Koaslar içler acısı halde ensert hamleler bekliyoruz destekliyoruz.İyi günler dilerim.

Bunlar buz dağının su üzerinde görünen kısmı.