Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 39
    Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Hile engellenemiyor diye premium alamayan ya da almayan oyuncular da giremesin oyuna?

Hileyi engelleyemiyoruz o zaman kurunun yanında yaşı da yakalim bir çözüm mü?
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Koxp neden engellenmiyor demiyor da free giriş neden düşürülmüyor diyor. İflah olmazsınız siz. Free girişi kapatıp premiumu 500 lira yapmaları gerek. Size bu müstehak.
    Sen bilmezsin bu oyunda bot engellenemez.Oyunun alt yapısı delik deşik.Yeni client yazılmadığı sürece düzelmez.
    14 yıldır oynarım 14 yıldır bot bu oyundan eksik olmadı.Neden engellenmiyor sorusunun yanıtını 14 yıllık knight online geçmişimde öğrendim.Belli ki sen yenilerdensin anlamıyorsun.

Ayrıca manesde oynayanlar bilir.Orada free user girişi çok düşüktü.Sabahın 5 inde bile oyuna girilmiyordu.Burda neden öyle değil ? Yok yani bot serbestse bizde alıp oynayalım.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Evet hilenin tamamen bitirilmesi zor ama hile kullananlara ÇOK HIZLI mücadele edilmesi, buna cüret edilmesini engeller.

Hemen "parası neyse verelim" demek yerine zaten bundan sorumlu kişilerden birkaç basit şey istesek? Mesela oyun içinde daha aktif GMler, CR'de Discord'da ANINDA geri dönüşleri istesek yine aynı sonuca ulaşmaz mıyız? Hem de kimse sırf oyuna girmek için para vermek mecburiyetinde kalmadan.
    Last edited by FFferik16; 04-12-2019 at 05:18 AM.

Senior Member
    Adam sanki sinema kapatiyor hepimiz cikalim sen takil tek basina parasi var ya oyunuda sahiplenmis ne tipler var ya

Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by Sneaky__34 View Post
    Sen bilmezsin bu oyunda bot engellenemez.Oyunun alt yapısı delik deşik.Yeni client yazılmadığı sürece düzelmez.
    14 yıldır oynarım 14 yıldır bot bu oyundan eksik olmadı.Neden engellenmiyor sorusunun yanıtını 14 yıllık knight online geçmişimde öğrendim.Belli ki sen yenilerdensin anlamıyorsun.

Ayrıca manesde oynayanlar bilir.Orada free user girişi çok düşüktü.Sabahın 5 inde bile oyuna girilmiyordu.Burda neden öyle değil ? Yok yani bot serbestse bizde alıp oynayalım.
    Ben bilmem sen bilirsin öyle mi anlıyorum

Senior Member
    İyii günler.Oyunda gb kasımı çok zorlaştırılmalı bıktık her kaosda ilk 4ü bırakın yeşil kutu kazanım elde eden kosperlerle mücadele etmekten ısrarla yazacağım maden droplarının kaldırılmasıyla mağdur kitlleler legal oyuncular oldu ve kosp mazeret gösterildi kaos etkinliği kapatıldı diyelim bu kosper oyuncu rahatmı duracak diğer etkinliklere girecek kosper oyun karakterinin banlanması çok küçük ölçüde yarar sağlıyor mühim olan husus o kosper oyuncunun oyundan menedilmesidir.İnanın her kaosda haddinden fazla kosperler var kısıtlamalar tümüyle legal oyuncuyu mağdur ediyor direkman kosper oyuncu ensert cezaları almalı.

Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Ben bilmem sen bilirsin öyle mi anlıyorum
    Senin bir şeyler bildiğini düşünürsek eğer söyle bakalım ne biliyorsun ? Mesela öyle bir şey söyle ki diyim ki bak adam doğru söylüyor.Hadi bekliyorum.Bize çözüm yolunu göster.

Yeni serverlar gelmeden önce MANES de oynayanlar yazsın buraya görelim.Sabahın 5 inde oyuna giriyor muydu girmiyor muydu ? O zamanlar şikayetçi olan yoktu.Orada da bot vardı ama çok yoktu.Neden ? Çünkü oyuna girmek için uğraşıyorlardı.Chaosa girmek için 50 tl premium parası vermiyorlardı.Varsa yanlışım düzeltin.
    O kötü yorum atanların tek amacı yeni serverlardaki pazar alanına ulaşıp bedel ödemeden günlük camel parasını çıkarmak.

Senior Member
    kardeş koxpa bir çözüm bulmak varken, premiumsuz oyuncuların önüne kesmek ne kadar mantıklı? herkes bu zıkkımı almak zorunda değil. boş yapma lütfen. CR'ye konu açarak rapor et. tek heceli seni..

adam belki bi mavi kutu alırım chaostan diye herkese premium aldıracak sen nasıl bir bencilsin

Quote Originally Posted by Losmert View Post
    adam belki bi mavi kutu alırım chaostan diye herkese premium aldıracak sen nasıl bir bencilsin
    Senin aksine bazilarimiz legal ortamda chaos etkinliğinde başarı elde edebiliyor.Belki durumu senin için geçerli olur.
    Asıl bencil olan sen ve senin gibilerdir.Chaosa girmediğin için böyle şeyleri görmezden geliyorsun.