Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Lightbulb Offline Merchant uygulaması

Merhaba değerli oyuncu arkadaşlarım ve sayın yöneticiler,

ben bir konuya değinmek istiyorum.
    hemen hemen oynadığım bir çok mmorpg oyunlarında oyunda değilken merchant yani pazar kurma sistemi var.
    tabii ki belli bir komisyon karşılığında , koyduğumuz her item'dan yüzde 10 komisyon alıyordu oyun..
    ve oyuncular oyunda değilken bile itemler satışa açıktı . isteyen istediği eşyayı herzaman bulabiliyordu.
    bu sistemin gelmesi çok mu zor bilmiyorum fakat gelirse bir çok avantajı olur herkes için
    çünkü evinde oynayan oyuncuların hepsinde 1 den fazla bilgisayar olmayabiliyor.
    ve yeni serverlar açılıyor. eski oynadığımız serverlarda eşyalarımızı satışa komisyonla koydugumuzda bu yeni sistem ile
    bir yandan yeni açılan serverda karakterimizi güçlendirebiliriz diye düşünüyorum.

ve marketleri gezmek lag, dc , bilgisayarın kasması gibi sorunları ortadan kaldırır.
    ama yinede takdir size kalmış. elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. umarım yanlış anlaşılmam. ve oylama bile yapılabilir bu konu hakkında bence.

çok teşekkür ederim zahmet edip okuduğunuz için.
    hepinize iyi eğlenceler dilerim.

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    Açılması çok iyi olur. Ama bu oyun şirketi vizyonsuz. Dikkate alacaklarını sanmıyorum.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Chaos için yıllardır düzenleme bekliyorlar, oyundaki temel yapı taşı olan pazarı değiştirmelerinin mümkünatı yok.gelmez imkansız

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    önerin çok güzel en kısa sürede dikkate alıp üzerinde çalışırlar umarım

Senior Member
    Quote Originally Posted by atk_jVxmMzy7 View Post
    Açılması çok iyi olur. Ama bu oyun şirketi vizyonsuz. Dikkate alacaklarını sanmıyorum.
    katılıyorum. ayrıca pazar slotlarının sayılarının da arttırılması gerekiyor. çok fazla zamanımızı alıyor pazar ve aktif rol oynamamıza engel oluyor. 10gb den daha yüksek fiyata alım pazarı kuruluyorsa, satış da kurulmalıdır. ancak öncelikle vizyon. gelecek planlarını bize açıklamaları gerekmekte. ya herro ya merro sisteminde ilerliyoruz..

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    hakikaten ender olarak mantıklı bir şey duydum

Senior Member
    şunu da belirtmek isterim. koreko ve jpko, usko gibi yoğun değiller. oynayan oyuncu sayısı çok kısıtlı. Mgame'nin bunu düşünmesi için yüksek oyuncuları görmesi gerekir. Mgame'nin usko'dan bir haber olduğunu düşünüyorum. Bu kadar kötü bir oyuna sahip olduğumuzdan belli. Getirilen güncellemelere nttgame bir ücret ödüyor veya ödeyecekse, şimdiden unutalım.. Benim Nttgame'den şöyle bir talebim var. Gelen güncellemeler neye göre USKO'ya entegre ediliyor. Her güncellemeye para ödeniyor mu? veya bu işler nasıl yürüyor. bizi de bilgilendirmelerini talep ediyorum. Yoksa forumda sürekli Nttgame'yi kötülüyor gibi olmaktan hoşlanmıyorum ancak Nttgame'nin işini yapmadığını düşünüyorum...

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Auctioner sistemi olan oyunda niye oynamıyorsun peki ?
    300m e item koyacam %10 komisyon olsa 30 m npc benden para kesecek birde ks gelecek benden ucuza koyacaklar 10 sayfa ks yiyeceğim birde koyduğum item satılmazsa 30m de zarar edecem bırakın allah aşkına.

Archeage oynuyorum dediğin sistem var gece 50 tane log koydum sabah baktım 20 sayfa ks yemişim zarar 100g

Knighti farklı yapan 2 neden pk sistemi ve pazar sistemi.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Offline Pazar özelliği uzun bir süre önce yapımcı firmamıza öneri olarak gönderdik ama kabul edilmedi. Uygun bir vakitte bu konu hakkında tekrardan bir görüşme yapılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Offline Pazar özelliği uzun bir süre önce yapımcı firmamıza öneri olarak gönderdik ama kabul edilmedi. Uygun bir vakitte bu konu hakkında tekrardan bir görüşme yapılabilir.
    ilginiz için teşekkür ederim, gerçekten güzel olabilir.
    iyi çalışmalar dilerim <3

Tags for this Thread