Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Hatam olmadığı halde TPT X ban yedim keşke biraz yol gösterilip yardımcı olunsaydı

Bugün artık 3. gün bu durumla uğraştığım. Attığım ticketta elimizde net deliller var ama bunları paylaşmak zorunda değiliz diye söylüyordu. Bunun sebebini anlayabiliyorum. Otomatik taramadan ban yemek için gerçekten bir şey yaparken yakalarsa atar diye inanıyorum fakat ben dün Eryudesin forumdaki konuma ilgi gösterip söylediği botu ya da başka bir botu bilgisayarıma indirip kurmadım ve kullanmadım. Hesabımın açılacağına da inancım yok çünkü bunun için GM arkadaşların gerçekten olayla ilgilenip araştırıp yardımcı olması gerektiğini düşünüyorum. Bir hatadan dolayı sınırsız ban yedim ve eğer üzerine düşülüp incelenmezse sanmıyorum ki bu sorun çözülebilir. Banlanma sürecinde tabi ki de onların bir sorumluluğu yok ama sonrası için yardımcı olmalarını isterdim. Yeni bir hesap açıp baştan başlama gibi bir imkanım da yok çünkü ben neden ban yediğimi bilmiyorum bu yüzden bilgisayarıma format atıp tekrar kassam bile bilgisayarımda yüklü olan herhangi bir program ya da dosya buna sebep olmuş olabilir ve ben bunun hangi dosya olduğunu bilmiyorum. Kimseye hakaret etmenin anlamı yok sadece yardımcı olabileceğiniz bir durum varsa yardımcı olun. Dün söylenen "speedybot" bilgisayarımda araştırdım ve böyle bir dosya bulamadım. "Speedy" kelimesini barındıran sadece 2 adet dosya buldum bunlarda Rocket League e ait steam altındaki dosyalar. Knight Online ile Rocket League i aynı anda oynadım fakat böyle alakasız bir şeyden ben yiyeceğimi düşünmüyorum. En azından hangi dosya dizininde bulunan program ya da dosyanın buna sebep olduğunu bana özel mesajdan bile gönderebilirseniz yeterli ki herhangi bir sebepten bir hata oluştuysa bunu bildirebileyim ki benim gibi başkaları mağdur olmasın. Zamanınızı aldım teşekkürler ve iyi çalışmalar.

Gerçekten yardımcı olunmayacak mı yani. Ben anlıyorum belki her gün 100 kişi veya çok daha fazlası banlanıyor. Ben GM tarafından bizzat değilde koruma programı tarafından banlandım. Küçük bir programın bile sizin aklınıza gelmeyin bir yerinde hata vermesi mümkün iken daha karmaşık programlarda bunun yaşanmayacağını düşünmüyorsunuzdur herhalde. Koskoca şirketlerin her hafta başka zafiyetleri sorunları ortaya çıkıyor. Bu ihtimal çok düşük olsa bile sonuçta var. Bilgisayarıma hiçbir botu yüklemedim ve kullanmadım da sadece hata yapma ihtimalini göz önünde bulundurun ve biraz inceleyin karakterimin durumunu çok bir şey mi istiyorum anlamadım ki. Oyunda hile yapan belki yüzlerce oyuncu var fakat ben bunlardan birisi değilken arada kaynamak istemiyorum. Lütfen sadece dediklerimi dikkate alın ve yardımcı olun.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhabalar, destek bölümündeki biletlerim bölümünde yer alan aşağıdaki butona basarak kapatılmış biletinizin cevabını okuyabilirsiniz.

Ayrıca TPT X ile hesabı kapatılmış oyuncuların tamamının illegal yazılım kaydı bulunduğunu ve hesaplarının tekrar açılma şanslarının olmadığını da söylemek isterim.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

"Velocem" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızda kullandığınız "S*e*yB*t" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Bu cevaplardan sonra hala hata yapmadığını söylemen ilginç. Temiz bir başlangıç yapman senin için iyi olacaktır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Syn. Vole cem geçen gün sana GM T.. Beton Yetmez (Eryudes Reis) cevap verdi. Lütfen temiz bir hesap ile oyna.

İşte bende onu diyorum yüzde 100 bir hatam yok diyemem çünkü benim farkında olmadığım ya da bilmediğim bir şey olabilir ama elimle açıpta bir bot yüklemedim ya da kullanmadım ve bu sebepten neden banlandım anlayamıyorum. Benim tek aklıma gelen programda hata olmuş olabilmesi artık. Temiz başlangıç yap diyorsunuz çok güzelde ben sorunun ne olduğunu bile bilmiyorum ki bilgisayarımı temizleyeyim. Belki yine uğraşacağım 2 ay 3 ay boyunca hiçbir şey olmayacak. Sonra hop yine ban yersem ne olacak. Ondan sonra gelirim yine foruma yardım isterim ama alacağım cevap hesabınızın kaydı vardır ve bir daha açılmayacaktır olacaktır. Sonuçta yine bir şey değişmeyecek yani. Belki de bir daha olmayacak ama ben bu riske girmeyi ve bu zamanı bu oyuna bir daha harcamayı düşünmüyorum. Sadece elimde bulunan soruna bir çözüm ya da açıklama getirmeye çalışıyorum. Başka bir amacım ya da isteğimde yok artık. Hesap açılmasını bile bıraktım ben sorunu çözmek istiyorum.
    Last edited by velocem_rules; 04-11-2019 at 02:07 PM.

Sorunun ne olduğunu bilmediğim halde nasıl temiz başlangıç yapacağım acaba. Verdiği cevap beni tatmin etseydi ya da haklı olduğunu düşünseydim burada hala uğraşıyor olmazdım.

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Ya burası iyice tpt yiyenlerin ağlama duvarı haline geldi. adam utanmadan yazıyor hergün 100 kişi ban yiyor diye. kullanmayın kardeşim. kullanıyorsan da bu tpt riskini göze alıcan sonra da buraya gelip ağlamayacan.

Quote Originally Posted by IMischaWaizenI61 View Post
    Ya burası iyice tpt yiyenlerin ağlama duvarı haline geldi. adam utanmadan yazıyor hergün 100 kişi ban yiyor diye. kullanmayın kardeşim. kullanıyorsan da bu tpt riskini göze alıcan sonra da buraya gelip ağlamayacan.
    Kullanmıyorum zaten bende bundan buraya her gün yazıyorum. İnanmama nedenini de anlıyorum da elimden gelen ya da yapabileceğim başka bir şey varmış gibi yazıyorsun. Hesabı artık umursamıyorum bile varsa bir sorun o çözülsün başkası mağdur olmasın diyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by velocem_rules View Post
    Kullanmıyorum zaten bende bundan buraya her gün yazıyorum. İnanmama nedenini de anlıyorum da elimden gelen ya da yapabileceğim başka bir şey varmış gibi yazıyorsun. Hesabı artık umursamıyorum bile varsa bir sorun o çözülsün başkası mağdur olmasın diyorum.
    Kardeş anladık kullanmadın. Hadi buna inandık diyelim. Peki oynadığın bilgisayara hileyi eve gelen misafir çocuğu mu indirdi? Nerden bilecek bu durumu GM ler. Herkes misafir çocuğuna, kuzenine,kardeşine, amcasına, halasına, teyzesinin kızına, damadına, kayınçosuna, eltisine, yengesine .... dikkat etsin sonra senin gibi ban yiyebilir.

Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Kardeş anladık kullanmadın. Hadi buna inandık diyelim. Peki oynadığın bilgisayara hileyi eve gelen misafir çocuğu mu indirdi? Nerden bilecek bu durumu GM ler. Herkes misafir çocuğuna, kuzenine,kardeşine, amcasına, halasına, teyzesinin kızına, damadına, kayınçosuna, eltisine, yengesine .... dikkat etsin sonra senin gibi ban yiyebilir.
    Gelipte kimsenin indirme ihtimali yok ben onuda kast etmiyorum ki zaten. Aklıma gelen tek şey bir hatadan kaynaklı olması. Eryudesin bahsettiği programın adını da daha önce duymadım bilgisayara da yüklemedim bilgisayarda da bulamadım zaten. Ben ismini koyamıyorum sorunun ondan yardım istiyorum yetkili birisinden. Başka bir isteğimde yok. Paylaşmak zorunda olmadıklarını söylediler ticket ta ama en azından özelden bari atsalar bilgisayarın hangi bölümünde bulunan dosya ya da program buna sebep olmuş bakıp cevap vereyim. Varsa da gelip yazıcam özür dileyip iyi çalışmalar diyeceğim. Başka bir art niyetimde yok ben bunun peşindeyim sadece.