Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
    Gerçekten bulabilirsem programın olduğunu onunda ekran görüntüsünü atıp özür dileyeceğim açıklamadan bir şey demeden kaçmaya niyetim yok. Şüphelenmekte haklısın oyunu doğru düzgün oynamayan çok insan var yani sana da hak veriyorum inanmadığın için.

Senior Member
    Kontrol etmeden banlamazlar

Yediğim GM nin kendi attığı ban değil sanırım en azından discord da konuşurken tpt x tarama banı oluyormuş dediler bende o kadar biliyorum. Yarında uğraşacağım son kez ticket attım yardımcı olurlarsa diye ama olmazlarsa da sağlık olsun ne diyeyim. Hem milletin zamanını aldım. Bana göre haksız yere bir hatadan dolayı ban yedim ama bu kadar illegalin arasında taramadan ban yiyen birinin uğraşmaya ya da zaman harcamaya değmediğini düşünüyor olabilirler. Biraz kafa yorunca haklılarda. Yapacak bir şey yok. Knight Online ı silerim çünkü sıfırdan başlayıp hesap kassam bunun tekrar etmeyeceğini bilemiyorum çünkü ben sorunu elimdeki bilgilerle maalesef çözemiyorumu geçtim ne olduğunu bile bilmiyorum sorunun. Tek isteğim postun kaldırılmaması kimseye hakaret etmedim suçlamadım da cevap verilmezse mesai saatinden sonra konu kilitlenebilir. Teşekkürler.
    Last edited by velocem_rules; 04-11-2019 at 11:19 PM.

Konunun son kez mesai saatleri içerisinde yukarı çıkması için mesaj atıyorum. Söyleyebileceğim her şeyi söylediğimi düşünüyorum. Bu günden sonrada zaten bir şey olmazsa ki olmama ihtimali çok yüksek ve bunun farkındayım sebeplerinin de farkındayım zamanınızı aldığım için özür dilerim. İyi çalışmalar.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Temiz bir başlangıç için bilgisayarınıza format atarak yapabilirsiniz. Bunun dışında hesabınız açılmayacaktır.

Format atsam da ben bunun tekrar olmayacağına emin değilim çünkü program yüklemedim ve kullanmadım ama yapacak bir şey yok teşekkürler iyi günler konuyu kilitleyebilirsiniz.

Junior Member
    yaw kes ağlamayi bilgisayarinda hile tespit edilmiş gelmiş burda keşke yol gösterseydiniz diyo. Beynin yoksa oynama şu oyunu

Senior Member
    Quote Originally Posted by velocem_rules View Post
    Format atsam da ben bunun tekrar olmayacağına emin değilim çünkü program yüklemedim ve kullanmadım ama yapacak bir şey yok teşekkürler iyi günler konuyu kilitleyebilirsiniz.
    Sen gm leri salak mı sanıyorsun ?

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    bot kullanıp sonra foruma gelip serzenişte bulunuyorsunuz ya;şunları okuyup durumunuza gülmek bile beni mutlu ediyor

Senior Member
    allah askına kimse koxp değil zaten. herkesi yanlıs banlıyorlar. karı gibi ban yedikten sonra kıvırmayın. zaten koxp kullanmak erkeklik değil. iyi olmus. umarım yenı actıgın bütün hespalar da tpt ip match'ten dolayı ban yer