Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member
    Nickname
    RETRIDA

jr level sınırı hakkında

jr lvl sınırı çok dengesiz. ben kasmısım 83e. adam 70 lvl henüz. benim takıma verdiğim katknın 10da birini veremiyor. pk ya kalsa tek yiyor. elbette kurallara göre girmek hakkıdır bişey diyemem ancak jr ilk çıktığı zamanlarda 70lvl oldukça yüksek bir lvl olsa da şu an 6 saate yakın bir zamanda ulaşılabilen lvl. lütfen artık şu lvl sınırını 79a çekin sarı kırmızı gemleride mob droplarına ekleyın. emek harcayan lvl kasmış adamların 70 lvl black gem tutkunlarına emegini yedirtmeyin

Senior Member
    Rakip içinde aynı şartlar mevcut adaletsiz bir etkinlik değil, 5 10 yıl oncesine kadar townda quist Yardım edecek varmı diyince 3 5 tane 80 level çıkarsız gelirdi düştümüz duruma bak adam jrdeki eşit şartlardan şikayetçi.

Senior Member
    Nickname
    RETRIDA
    Quote Originally Posted by levent5455 View Post
    Rakip içinde aynı şartlar mevcut adaletsiz bir etkinlik değil, 5 10 yıl oncesine kadar townda quist Yardım edecek varmı diyince 3 5 tane 80 level çıkarsız gelirdi düştümüz duruma bak adam jrdeki eşit şartlardan şikayetçi.
    eşit şartlar mı black gem almak için giren adam ve 83 e kasmıs belkı pot parası belkı genıe giderlerini almak için giren adam. hangisi eşit ALLAH aşkına

Senior Member
    Quote Originally Posted by mstfonrblc616161 View Post
    eşit şartlar mı black gem almak için giren adam ve 83 e kasmıs belkı pot parası belkı genıe giderlerini almak için giren adam. hangisi eşit ALLAH aşkına
    Rakipte aynı şartlarda onlardada 70 var devada adam teklince ihihiiiihihihihi diye sinsice gülüyonuz adeletli olan bu şartlar eşit

Senior Member
    Merhabalar sürekli belirttiğim konu levellere göre partiler otomatikman oluşmalı jrde amaçsız karakterler jr etkinliğnde aman alayımda bir ezik gem düşüncesine sahip oyuncular gözeçarpıyor fakat durumun diğer yönü öyle değil etkiliyor devaya geç kalınmasına sebep pk durumu olunca parti dökülüyor mutlaka jr sistemi gözden geçirilmeli ve a.f.k karakterler önemli sorun oluşturuyor jrlerde kimsenin bu güzel etkinliği diğer oyunculara mahvetmelerine hakkı asla yoktur umuyoruz sert tedbirler alınır özellikle a.f.k konusunda.

Senior Member
    Quote Originally Posted by levent5455 View Post
    Dün gece jr ye girdim be bir tane uruk tron farmcısı denk geldi atack bile yapmadı biliyor musun ? Adam dediki sadece gem gelsin çıkıcam dedi ve jr de hiç atack yapmadı bizde kaybettik 1 kişi eksiktik eşit şart bu mu ? bence Jr şuan +79 olmalı ve kaybedince verilen black gem ödülü kaldırılmalı

Level sınırı hakkın aynı fikirde değilim. Bu tip bir olay her ne kadar senin başına geliyorsa başka oyuncuların da başına geldiğini düşünürsek adaletsiz bir sistem olduğu söylenemez. Bir Jrye bakarak bu yargıya varmanın da doğru olduğunu düşünmüyorum. Zaten partilerde ki oyuncuların Level, İtem vs. olaylarda bir tarafı avantajlı ya da dezavantajlı konuma getiriyor.

Şimdi level sınırı gelse yarın +80, +83 itemi zayıf, itemsiz oyuncular geldiğinde partine bu seferde İtem sınırı gelsin demen gibi birşey

Senin istediğin tarz bir ortam oluşması için Chaos etkinliğinde olduğu gibi herkes eşit olarak girip, çıkmalı.

Junior Member
    paranıza para katamadığınız için ağlamanıza son derece katılmak isterdim ama üzgünüm

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    75 olmak ortalama 1 gün 80 olmakta 3 gün sürüyor. neyin kafası bu

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class