Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Gelişmiş sitem win 10 oyuna girdikten 5 dk sonra oyundan atma problemi

Yeni almış olduğum acer nitro5 sistemimde win10 kurulu oyuna girdikten 3-5 dk içerisinde aşırı kasma ve peşinden hiçbir hata vermeden oyundan atma problemi war bunun bir çözümü yokmu yardımcı olun artık

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Başka bir oyunda yapıyor mu yeni almışsın kasmadan rahat rahat oynaman gerekir bence servise göndermeni tavsiye ederim
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Senior Member
    Servisle falan alakası yok. Ben de yaklaşık 3 ay önce Acer Nitro 5 an515 modelini almıştım. Freedos olarak gelmişti laptop. Bir hafta yaşadım bu sorunu. Moderetörlerin dedigi cozumlerin hepsini denedim olmadı. Sanırım bu sorun pcnin yazilimsal ozelliklerinin tam oturmamış olmasi. Surekli driverleri ve windows guncellemelerini yaptım. Ve piyasada dolaşan hiçbir çözümü kullanmadan kendi kendine düzeldi. (Bendeki hata)Oyuna giriyordu bi 5 dakika hicbir sey yok sonra bembeyaz bi ekran oyun kendi kendine kapaniyordu ve oyun sitesi de gelmiyordu. Umarım yakin zamanda duzelir.

Junior Member
    sorun nasıl halloldu peki hocam yani almıyorsunuz sorunu anladığım kadarıyla

genelde ekran kartından kaynaklı hata oluyor. Msı afterburner programı ile over clock ve memory clock değerlerini biraz düşürerek problemin büyük ihtimal düzelecektir bende bu sorunla karşılaşıyordum 5 ay sonra çözebildim

Senior Member
    Bende Gtx 1050 Ti modeli mevcut. Ekran kartının bilgisayara entegre edilmesinde bir sıkıntı oluyor galiba. Çünkü pc ilk geldiginde sadece Intel Hd Grafik yukluyken bu sorun olmuyordu. Ne zaman gtx1050ti modelini tanıttım bu sorun meydana geldi. Yukarida anlattigim gibi cozdum sorunu. Hicbiri olmuyorsa harici ekran kartını tanitmadan intelle baslatin oyunu. Tabii baska oyunlar vs oynamiyorsaniz.

Junior Member
    AMD ekran kartlarında işe yararmı bu çözüm

Junior Member
    başlarım böyle işe arkdaşlar bunasıl birşey kimse ilgilenmiyor kimse cevap vermiyor biz binlerce tl para harcayalım oyuna birtane yetkili cevap vermesin bırakıyorum oynamıyorum.