Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

TİCKET icin detalı bilgi alabilirmiyimm...,!!!!

öncelikle bi konu hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var.

karakter soyulma hakkında bilgisi olan yön göstericek bunu yapsaydın daha iyi sonuc alabilirdin diyebilicek arkadaslar vardır umarım..

07-04-2019 tarihinde 17.50 19.50 arasında ben isteyken car slotta exp kasarken carım soyulmustur nasıl oldugunu otp olan bir hesabta bu nasıl gerçeklestirildi hakkında ne benim nede yakınlarımın aklı almıyor.

07-04-2019 21.26 da nttgame ticket atarak konuyu belirttim fakat beklediğim gibi sonuc alamadım.

TİCKET...
    aksam saatleri arasında 18:00 20:30 arasında carımızdan itemler alınarak soyulma işlemi gerceklesmistir. en son trade atılma öğrenme sansımız varmıdır veya bu konu hakkında bize yardımcı olmanızı talep ediyorum.yardımlarınız ne olabilirrr...

korsan sunucularda bile bi ilgilenme arastırılma loglardan takip item geri verme olasılıgı vardır fakat verilen cevap

Merhaba,

Talep ettiğiniz bilgiler sadece Savcılık ve Siber Suçlar Bölümü ile paylaşılmaktadır.

Eğer başvurunuzu yaparsanız, konuyla ilgili işlemler sürdürülmekte olup, tarafımıza ulaştığında bizden istenilen bilgileri ilgili birimlerle paylaşacağız.

Saygılarımızla,

yani acıkcası beklenen sonuc değil yada benim beklediğim sonuç cok farklı olabilir.. bu konu hakkında yardımlarınız önerileriniz varsa sizde bi yol bekliyorum ayrıca ticket cevabı da önemseme yani bizim umrumumuzda değil siz emek verin biri calsın sonra basınızın caresine bakın havası 1200 sadece pus esyasına verilmis olan nttgame böyle bi cvp ile anlasılıyor..
    Last edited by GamesDepot; 04-11-2019 at 03:31 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hesap çalınması kategorisine soyulduğunuzu belirtip destek bileti göndererek bu eylemi gerçekleştiren kişileri oyun içinden ceza almasını sağlayabilirsiniz.

Destek Bileti

Size en yakın bilişim suçları şubesine gidip suç duyurusunda bulunmanızı, profesyonel yardım alarak bilgisayarınızın incelenmesini talep etmenizi öneriyorum.

Bilette de söylenildiği gibi sizin istediğiniz bilgiler sizinle paylaşılmaz. Dava açtıktan sonra ilgili birim istekte bulunursa onlarla paylaşılır.

Item restorasyonu da yapılmamaktadır.

Aşağıdaki video'yu izleyerek bu tarz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.