Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Aynı sorunu bende yaşıyorum hattı tekrar açtıramıyoruz bu konuda mağdur olan oyuncularınız bulunmaktadır. Lütfen değişim için ek süre istiyoruz bu konuyu tekrar güneminize alın.

Junior Member
    Aynı Sorunu bende yasıyorum eski numarama ulasamadıgım icin erisim saglıyamıyorum umarım bir çözüm üretirsiniz tesekkürler.

insanlık hali numarasını kaybetmiş yada başka bir sebeple sorun yaşayabilir
    çözüm bulunması lazım

Member
    Nickname
    MechulGazi
    Hiç olmazsa olympia için otp zorunluluğunu kaldırın. Eski numaram kullanıma kapandığı için otp uygulamasını kuramıyorum. Otpnin zorunlu olduğu tek sunucu Olympia burada da kalkması lazım.

Konu güncel.

+++ Konu güncel Olympia için ya otp zorunluluğu kalksın ya da telefon numarası için değişim süresi eklensin.

+++ konu gÜncel

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    15 Şubat tarihinden itibaren artık ICS telefon numarası değişimi kaldırılmıştır. Eski hattınızı tekrar çıkartarak tekrar hesabınıza ulaşabilir siniz.
    Şuanda var olan otp numaramı(Numaraya ulaşımım var sıkıntı yok yani) ICS sitesinde telefon numarası değiştir kısmı var da o kısımdan değiştirebiliyor muyuz?

kısacası var olan numaram yerine yeni hattımı tanımlayabilirmiyim karakterime?

Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Şuanda var olan otp numaramı(Numaraya ulaşımım var sıkıntı yok yani) ICS sitesinde telefon numarası değiştir kısmı var da o kısımdan değiştirebiliyor muyuz?

kısacası var olan numaram yerine yeni hattımı tanımlayabilirmiyim karakterime?
    Numaraya ulaşım imkanın varsa değiştirebilirsin. Bu konu numaraya erişimi olmayan oyuncuların mağduriyeti üzerine açıldı ve hala beklenti içerisindeyiz.

Page 2 of 2 FirstFirst 12