Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 52
    Junior Member
    konunun takipçisiyiz

Junior Member
    CoundeS clanının başkanıyım burda ileri geri konusanlara seslenıyorum bızde taramacılardan sıkayetcıyız gunde yukarıda degı gıbı 3 4 drop alıyoruz buda 10 12 kısılık ekıbımızı beslemıyor. saatlerı bellı serverlar bellı
    yukarıda boss yazısı 10dk30sn bır gecıyor her kampta adamımız var burda aglayan kısıler 2 3 ksıı boss kesmeye calısanlar biz sabah jr sonrası aksam jr kadar bu işten farm yapan kişileriz klanım ve benım ısmımı vermelerıne gerek yok GM arkadalar okuyorlarsa da Altar MKurtulus istedikleri konturlu sahsıma ve klanıma yapabılırler boyle bir suçlamayı yapmak ıcın kanıt olması lazım tp sc sı olmayan orgenıze olamayan adamlar burda gelmıs bu ıs kolaymıs gıbı tarama yazıp camur atıyor Herkese iyi forumlar.
    Last edited by Mkurtulus1; 04-11-2019 at 12:15 PM.

Junior Member
    12 kisiyle boss kesilmez beslemezde kendi agzinla soylemisin beslemiyor diye beslemezse yapmazsin beslemiyorsa noye yapiyorsun cunku taramayla boss kesiyorsunuz boss arama yok direk bossun yanina butun adamlar gidiyor

Junior Member
    karakter nick versene kim olduğunu bilelim bu kadar net konuşuyorsun? insanları zan altında bırakırken dikkat et kul hakkına girersin 12 kişiyi besliyordu ama artık drop bırakmıyorlar bizden bırı boss bukdugunda alt f4 cekıp servera gece kadar 1 pt gelip kesıyor.

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    LinariaVULGARIS
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bu durumdan ben de muzdaribim.
    Altar | Human tarafı bu konuda çok kötü.
    Boss kovalıyoruz demesinler boş yere , tarama olduklarını çok iyi biliyorum.
    Üstte yazı geçer geçmez 1 tarafa koşan mage nedense hep bossa kafa atıyor.
    Hiç şaşmıyor.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    İllegal olmayan arkadaşlar bu konuda neden celalleniyor ? Sonuçta hile yoksa ceza almazsınız. Ha bir çok defa biz sürekli dolanıyoruz diyen bazı clanlar geçtiğimiz ay tamamen kayboldu serverlardan ne oldu onlara ? . Çöp PC'den kullandıkları botla ceza almayacaklarını sanıyorlardı İp Match cezası ile başbaşa kaldılar ''bizde hile yoqtu moruq haksız yere banlandık'' diye debeleniyorlar sağda solda.

Senior Member BayerischeMotorenW's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bosslari Kaldirsinlar.

Junior Member
    Bu savunmacilik yapanlar temiz olduklarini idda edip niye savunmacilik yapiyor oyle bisey yok deyip olayi gecistirmeye calisiyorlar cok iyi biliyorlar hileyle nasil boss taradiklarini

Junior Member
    adam kendi klanı olduğunu da çok iyi biliyor direk savunmada savun savun yarın öbür gün giremediklerinde oyuna o gün basarsın ncs yi

Junior Member
    konu şu ki olay olay kişi kişi bu illegal programlar üzerinden defalarca konu açılıp konuşulup tartışılıyor. ama programlara yönelik bir çözüm yaptırım yok. yazı yazıyoruz onu da kaldırmakta buluyorlar çareyi. ILLEGAL avatarlı MODERATÖRLER, benim yazı ve sorularıma cevap verebilecek birisini arıyorum. pm de atamıyorum size. boşuna yapmayın öyle avatarlar. kişileri banlamakla çözülmüyor bu sistem. sizin bu programlarla ilgili çözümleriniz neler? tespit edilenleri ve şikayet edilenleri banlamak mı sadece?

Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast