Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

Item kiralama hakkinda önemli !

Merhaba arkadaşlar,

İtem kiralama sistemi gelse sizce de çok iyi olmaz mı ? Böylelikle itemi olmayan adam itemini kiralar farm yapar itemini alır.. Böylelikle pazarda hareket daha fazla döner. Hem itemini kiraya veren hemde item kiralayan arkadaşlar için iyi olur.. İlla herkes +9 item almak ya da alamayınca cz de ezilince oyunu bırakmak zorunda kalmaz.. Sürekli pk döner buda oyuna daha fazla cash premium ve sc girişi demek.. Lütfen yetkililer değerlendirsin. Anket açmayı bilmediğim için bu şekilde bir konu açtım.. Anketi yapabilen başlatsın.

Member Mandy_Maria's Avatar
    Nickname
    MandyMariaIsBack
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Oyuna sadece oyun için başlayanlar için güzel olurdu zamanında bunun için getirildi kişiler levelini kassın itemini dizsin diye. ama iş çıgırından çıktı itemi kiralayıp k0spla np kastılar gb kasıp sitelere satıldı. Şimdi de aynısı olacağının kanaatindeyim np kısmı zor olur ama farmda k0sperlerin daha cok işine yarar..
    ''Az bekle Gelicem''

Senior Member cYkParsing's Avatar
    İtem kiralama sadece illegal kişilere yarıyor.

Junior Member
    lvl sınırı getirilsin 80 lvl + olsun item kiralamak böylelikle pk atacak adam kiralamış olur en çok

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Ben çok ihtiyaç duymuştum; 1 ay öncesine kadar.

Troll Chitin ve Shell set leri bile alamamıştım, char çıplaktı. Rica Minnet görevleri bitirdim aldım.. RPR si normal itemin kat kat üstündeydi ve durabilirliği yerlerde sürünüyordu. Biri Quest olayını anlattı. 1 ay hiçbirşey bana vurmasın, RPR olmasın diye nasıl kacıyordum. Atak yaparken çöp item takıyordum

1 ay Mtiril dizene dek canım çıktı.
    CZ ye geçip millete pm atıyordum; Gidekte Magec Hammer düşür bana diye. İtemsizlik çok kötü
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

İtem kiralama cash ile olmasi daha mantikli olurdu

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Quote Originally Posted by Altar34 View Post
    İtem kiralama cash ile olmasi daha mantikli olurdu
    firi tu piley ?

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Aslında itemsiz arkadaşlar için güzel bir uygulamaydı ama illegaller tarafından çok kullanılıyordu tekrar geleceğini sanmam. Gelirsede bir sistemle örnegin oyunda aktif bulunması 500 saati olunca item kiralama açılsın bu sayede itemini satan yakan yada oyuna geri dönen arkadaşlar bir iki item alana kadar yardımcı olur.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    walla item kiralma olsa ii olur geçen 83/2 okçu karakterimle eslnatta tdc kesip görev yapıyorum. görev itemleri tabi. 80 level galiba bi okcu geldi tek attı bi taneye sonra bana güldü fakir dedi. oyun böyle işte parası olan adam oluyor adam sayılıyor. tüm bunlar durup dururken başına geliyor insanın. reva mı şimdi bu olan. o arkadaşın gerçek hayatta yüzüme aynı şeyleri söylemesi için dua ediyorum.

Member Mandy_Maria's Avatar
    Nickname
    MandyMariaIsBack
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Invulnerable55 View Post
    walla item kiralma olsa ii olur geçen 83/2 okçu karakterimle eslnatta tdc kesip görev yapıyorum. görev itemleri tabi. 80 level galiba bi okcu geldi tek attı bi taneye sonra bana güldü fakir dedi. oyun böyle işte parası olan adam oluyor adam sayılıyor. tüm bunlar durup dururken başına geliyor insanın. reva mı şimdi bu olan. o arkadaşın gerçek hayatta yüzüme aynı şeyleri söylemesi için dua ediyorum.
    Terbiyesizlik yapmış. Normal playerlar için iyi olur. Bi de bunun aması var ki illegaller belki böyle bişey olursa daha çok zarar göreceksin.
    ''Az bekle Gelicem''