Page 15 of 17 FirstFirst ... 51314151617 LastLast
Results 141 to 150 of 165
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Bu konu hakkında açılan yüzlerce konu, binlerce mesaj mevcut. Her defasında yapımcı firmaya bu durumun eşit olmadığını ve oyun ortamını bozduğunu belirtmemize rağmen KOREKO'da yer alan ekipleri incelediklerini ve gayet yerinde bir durum olduğunu savunmaktadırlar. Bu nedenden dolayı ilgili skillere herhangi bir nerf gelmesi söz konusu değil. Biz yine dönem dönem bu durumu kendilerine hatırlayor ve değiştirmelerini istiyoruz ama her defasında bu istek reddedilmektedir. Kısacası, önümüzdeki süreçte Warrior sınıfının bu skillerine herhangi bir nerf getirilmesi mümkün gözükmüyor.
    Koreko'da ki itemlerin çeyreği yok bu oyunda. O itemlerde gelsin o zaman eyvallah.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Tor düştü des ol vur yere vur helal akiyozz !!!!

Senior Member
    Quote Originally Posted by ice_bJ8eK7W9 View Post
    Hangi mmoprg oyunda savaşçi jobu toplu hasar vere biliyorki bu oyunun mantiğina aykiri czde tek joblu donem basşladi bunu kabullenmeliyiz artik yillardir bi gelişme yok oyunun % 80 ni rahatsiz ancak yaptirim yok malesef
    buna yorum yazmadan geçemeyeceğim warcraftta bile splash damage adı altında warrior karakterlerde sürekli alan vuran itemler yada skiller yada genel özellikler var hemde sizin şikayet ettiğiniz gibi değil kime neye vurursa vursun nasıl vurursa vursun tüm etrafındakilere de damage atıyor. Oyun dünyasından bir habersiniz gelip yorum yapıyorsunuz
    Last edited by WhiteFace1903; 04-12-2019 at 12:13 PM.

Merhaba arkadaşlar,

Bu konu hakkında açılan yüzlerce konu, binlerce mesaj mevcut. Her defasında yapımcı firmaya bu durumun eşit olmadığını ve oyun ortamını bozduğunu belirtmemize rağmen KOREKO'da yer alan ekipleri incelediklerini ve gayet yerinde bir durum olduğunu savunmaktadırlar. Bu nedenden dolayı ilgili skillere herhangi bir nerf gelmesi söz konusu değil. Biz yine dönem dönem bu durumu kendilerine hatırlayor ve değiştirmelerini istiyoruz ama her defasında bu istek reddedilmektedir. Kısacası, önümüzdeki süreçte Warrior sınıfının bu skillerine herhangi bir nerf getirilmesi mümkün gözükmüyor.
    Eryudes konuya ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Koreko ile aynı mı tamamen Usko?

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar,

Bizde hep öyle yaptığınızı sanıyorduk ve MGAME girişimde bulunmuyor diye biliyorduk.
    Sanıyorduk Çünkü; Yorumlamalarınız hep bu yöndeydi. Dünki canlı yayından sonra kendimi "Ahmak Islatan" yağmurunda ıslanmış gibi hissettim.
    Clutaah event gerçekleştirirken, Khenart baktığı birşey ile fazlasıyla ilgiliydi. Bişey patlatacak dememe kalmadı. CZ yi izletmeye başlattı.
    Biraz önce sayfa atanların peşindeyim, "dedikten sonra" Kim onlar diye merak ettim,Ağlama şey Megelerimizmiş cümlesi kuruldu.
    Mageler akıyor, Mageler süzülüyor Mageler onca zorluğa ragmen mücadele ediyor derken; Quest Golem kesilirken, Koca bir parti orada PUF veya PÜF diye yok oldu. O an için hiçbir yorum yapılmadı. Videonun şu dakikası diyemiyorum. Dakika değişip duruyor;Twitch de.
    Daha yayında geçen onlarca konuşmanın tamamı; Forumdaki yorumlara önceden hazırlanmış cevap niteliğindeydi.

-Bu durumdan sadece Mageler şikayetçi değil. Burda yoklar diye yoksaydığımız Warriorlar Asaslar Priestler de var.
    (Eski SV)Human tarafında, BUF alacak Priesti geçtim. Öldüğünde kaldıracak REZ bile bulamıyorsun. Priest ve Warriorların alayı DB ve Berserker olup Karus basmışlar.
    Öte yandan, Asasın CR sinden Dagger Defans/Jamadar Defans takar yırtarsın.
    Warriorun silahına göre: Sword/Spear takar yırtarsın.
    Hatta DB yediğinde HP leri çıkartıp takmak bile bir seçenekken Bu Berserker den hiçbir şekilde korunamıyorsun ve Damageleri karşı ırka aşırı Fazla ve Hızlı vuruyor. Ben bu sorunu sadece BDW de gördüm. BDW bana 3300 HP sağlıyor. 6k HP ile BDW de sorun yaşıyorsam CZ ye çıkmaya hiç gerek kalmıyor.
    Twitch de adamlar yayın açıp, arkaya Küfürlü veya Turanımsı müzik koyup Vur yere derken ağızlarından çıkan hakaretin haddi hesabı yok; Aptallık, Arsızlıkla bastırılıyor. Serii 80 olsada Kxperlar desek... Legal bir illegallik/Eşitsizlik söz konusu; Ne yazık ki,

1 parti Warriorun içine Karşı Irktan 1 kişi giremez. Anında ölür
    1 parti Magenin içine Karşı ırktan kimse giremez. Anında ölür
    1 Parti Asası hesaba bile katmıyorum, Adamı yerde Ruhunu havada keserler.

Gel gör ki; 1 kişi 1 partiyi dağıtıror. OLD İtemli Berserker, Magelere tek atıyor.
    Biraz itemliside Asas ve Warriorlara tek atıyor. Tor Düşmeden vuramaz fikri doğabilir. Bu Tornamentin dolum süresi göz açıp kapatımmı kadar. Tor hatta Süper gemiş olsam bile bu kişi MELEE olduğu için gelip bana MELEE olarak Fiziksel hasar vermesi mecburidir.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Bir GM Khenarth der ki; "ağlamayın mageler". O yüzden fazla yorum yapmayalım artık. Eryudes de değişiklik yapılması planlanmıyor demiş. Konu kilit fdsljkjfdkls

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bir berserker konusunun daha sonuna geldik başka bir konuda görüşmek üzere.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Sessizce dağılalım

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    buna yorum yazmadan geçemeyeceğim warcraftta bile splash damage adı altında warrior karakterlerde sürekli alan vuran itemler yada skiller yada genel özellikler var hemde sizin şikayet ettiğiniz gibi değil kime neye vurursa vursun nasıl vurursa vursun tüm etrafındakilere de damage atıyor. Oyun dünyasından bir habersiniz gelip yorum yapıyorsunuz
    LoL de warcrafta her oyunda savaşçı alan skilleri var da bunlar usko harici oyun oynamadıkları için cahil kalmışlar

Senior Member
    Nickname
    CHERKEZHAN
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ata_LNAETbt3 View Post
    lanet mgame şu işi çözmezse bende bu oyunu bırakmak zorunda kalıcam Altarda 9md 9wb li asasım var bowla çıktığımda iç içe gezen 6 warior 2 priest dışında partye rastlamadığım için öyle boş boş vuracak adam arıyorum birinin içine girip vuracağım yere vurmaya başlıyorlar kaçmaya çalışıyorum 5mt uzakta ölüyorum adamlar beni zye alamadan kesiyor yapacağınız oyunun a. diyyorum her seferinde , 14 yıllık oyuncuyum beni de kaybetmenize az kaldı

bende hıde olup millete anıstan girmek için yana döne adam arıyorum olmadı kaçarım yemedi town atarım ohhh ne güzel iş bence asasların hıde sürelerine bi kısıtlama getirilsin hıde ol gir cz towna yersee yemedi bas town
    ......AL ŞUNU TUT DEDİLERSE YUT DEMEDİLER....

Tags for this Thread