Page 8 of 17 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 165
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DanqerouSSS View Post
    KOSKOCAAA RONARK LAND ? SADECE YENİ AÇILAN 3 SUNUCUDAN MI İBARET ? Şaşırma bence sen boş konuşuyorsun şuan.
    9 Tane sunucu var bunun 3 tanesinde mageler sadece tek parti geziyor diğer 6 sunucuda bütün mageler bahsettiğim şekilde geziyor lütfen sen değerlendirmeni yeni sunuculara göre yapma diğer sunucularda oynayanlarda var, şahsen ben kendi oynadığım sunucudan örnek verdim ki diğer 6 sunucuda da durumlar böyle.
    Ben Ronark Land a henüz çıkmadım ortadan konuşuyorum mage oynamam warrioru ezdireceğim anlamına gelmez ki warrioru çok severim

Ama gördüğüm kadarıyla emek kaybolmuş biraz önce videonu da izledim anlat artık dinliyoruz.
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Junior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Sana bunları yazdıran oyun bize neler yazdırır agacım. Gören de şu videoyu atan kişi ile aynı clanda oynamıyorsun sanacak. Ben 1,5 ay oldu ares'e tekrar başlayalı ve 1 kere bile görmedim 3 pt magenin oynadığını. Max 2 pt çıkıyor ve 2 pt olsa da pek bi şey değişmediğini videonuzdan görüyoruz.

Video işi biraz saçma olmuş çünkü videoda tabikide kestiğimiz yerleri koyacağız
    ss kısmınada gelirsek doğal yani felankor varken kasılan np
    açtığınız canlı yayınların geçmişini izlersen NT isimli arkadaşınız tor açtırmadım elini düşürdüm + lord_santom adlı arkadaşın priestini 80ledim vsvs gibi şeylerde söylüyor ona ne diyceksin ?
    Last edited by DanqerouSSS; 04-10-2019 at 11:43 PM.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Evet tabiki de 1 parti ile 3 partiyi kıyaslayacağım çünkü ben; ares de oynuyorum ve burda bütün magelerrrrrrrrr; en az 2-3 parti en az 3 mana çekme en az 2 ice mage ile geziyor banane vegada ne olduğundan altarda ne olduğundan ? altara vegaya göre düzenleme gelecekse bırakıp charları itemleri satıp gidelim ?.

+ sen olmayna şeyler üzerinden konuşuyorsun hiç bir mele parti 2-3 parti gezmiyor ama evet çoğu mageler 2-3 parti geziyor.
    ulan 1 parti mage rakibi öldüremiyorrrrrrrrrrrrrrrrr, hasar yetmiyor anlayınnnnnn artık şunu kafanıza sokun çıldırıcam yaa. BU OYUNDA 1 PARTİ OLARAK EN GÜÇSÜZ SINIf MAGE!! HASAR YETMIYOR RAKIBI OLDURMEYE DAHA NEYI ANLAMIYORSUNUZ. Aptalmı herkes 2 parti oynamak zorunda kalsın,2 parti olmadan pk çıkamıyor. Yeni sunucu da bilene mage'nin hasarı warrior partiye yetmiyor 2 priest varsa warrior'larda.
    Ne cins insanlarsınız ya, ulan tek sorucağınız 1 tane soru var, BU MAGE'LER NEDEN 2-3 PARTI DOLAŞIYOR.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    ulan 1 parti mage rakibi öldüremiyorrrrrrrrrrrrrrrrr, hasar yetmiyor anlayınnnnnn artık şunu kafanıza sokun çıldırıcam yaa. BU OYUNDA 1 PARTİ OLARAK EN GÜÇSÜZ SINIf MAGE!! HASAR YETMIYOR RAKIBI OLDURMEYE DAHA NEYI ANLAMIYORSUNUZ. Aptalmı herkes 2 parti oynamak zorunda kalsın,2 parti olmadan pk çıkamıyor. Yeni sunucu da bilene mage'nin hasarı warrior partiye yetmiyor 2 priest varsa warrior'larda.
    Ne cins insanlarsınız ya, ulan tek sorucağınız 1 tane soru var, BU MAGE'LER NEDEN 2-3 PARTI DOLAŞIYOR.
    Bu mageler ? bu warrioların echo skili olmadan önce 2-3 parti dolaşıyordu dikkat edersen zaten bu echo skilleride bu durumdan dolayı geldi, şuan saçmalıyorsun sen

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Video işi biraz saçma olmuş çünkü videoda tabikide kestiğimiz yerleri koyacağız
    ss kısmınada gelirsek doğal yani felankor varken kasılan np
    Kesilen kısımları koyup koymamanı söylemedim. Önceki mesajında "Tor düştü yere vur diye bir şey kalmadı" dediğin için söyledim. Videoda gayet de güzel tor düşüyor ırk kalkıyor. Video mu feyk yoksa başka video mu izledim ben? Videoda görüldüğü gibi 2. alan skill'inden sonra düşmeyen mage yok. Sahnelerin çoğunda mage ikinci nova skill'ini atamadan ölüyor, warriorler ikinci skillerini kullanmış oluyor. Yani mage 1 skill atana kadar warrior 2 skill atıyor. O 2 pt magenin 1 skill atarak vurduğu toplam damage de 5 warriorun 2 skill ile vurduğu toplam damageye eşit değil. Kısacası 2 pt mage 5 warrior kadar vuruyor. Tabi vurabilirse. Bu da eşittir "tor düştü vur yere ırk kalktı". Demek ki hala oluyormuş bu iş.
    Last edited by GengaR_AreS; 04-10-2019 at 11:52 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bakın şunu aklınıza iyi sokun altta sayacağım bir kaç madde nedeniyle hiç bir mageyi ikna edemezsiniz

1- Atack değerlendirmesi; Oyuna yeni gelen itemlerden dolayı tüm jobların hem hp hem atağı arttı kendi joblarına olsun karşı joblara olsun dirençleri de arttı (resist def vs)
    Ama magede değişe en var ? 900 vuracağına 950 vuruyor
    2- Skill değerlendirmesi; Warrior berserker oyunda üstünlüğü tartışılmaz bunun yanı sıra okçular özellikle tüm joblar priest ve mage elini düşürürken tam tersi durumda el düşmesi yaşanmıyor BIRAK warriorlar kilitlenmiyor bile

3- Joblar arası dengesizlik; Ortalama bir warrior iyi bir okçuya karşı herzaman üstün gelebilir. Okçunun warrioru kesebilmesi için itemlerini tamamıyla dizmesi ve tank vs yapması gerekir. Full warrior bütün joblara karşı üstün vslerde ise en eziği her zaman ki gibi magedir...

4- Mage skilleri halen daha maplarda bugludur. Denemesi bedavadır isteyen gitsin Ronark land dışındaki haritalarda alan skill kullansın

5- Magelerin ekipmanları INT MP aynı anda istediği için Hp olarak en ezik chardır. Bunun yanı sıra defansı da en düşük chardır ( ''anti''n kuntin şeyleri geçin)

Mage emektir mage sanattır. Priestten sonra oynanması en zor karakter magedir tüm jobları profosyonel olarak oynamış biri olarak en zoru mage diyebilirim

Mage'yi seviyorum ama Warrior'a aşığım

Junior Member
    Kesilen kısımları koyup koymamanı söylemedim. Önceki mesajında "Tor düştü yere vur diye bir şey kalmadı" dediğin için söyledim. Videoda gayet de güzel tor düşüyor ırk kalkıyor. Video mu feyk yoksa başka video mu izledim ben? Videoda görüldüğü gibi 2. alan skill'inden sonra düşmeyen mage yok. Sahnelerin çoğunda mage ikinci nova skill'ini atamadan ölüyor, warriorler ikinci skillerini kullanmış oluyor. Yani mage 1 skill atana kadar warrior 2 skill atıyor. Bu da eşittir "tor düştü vur yere ırk kalktı". Demek ki hala oluyormuş bu iş.
    İşde sıkıntı şu "tor düştü vur yere ırk kalktı" o kadar kolay olmuyor... tekrardan mı sayayım ? lr magesiz magelerin içine girmek o kadar kolay değil...
    undy sc magelerin içine giden db priest teklenip ölüyor çünkü db yiyior cc gelse bile hpsi dolmuyor direk ölüyor onuda geçtim hadi diyelim db priest teklenmedi bu sefer tor açacağı zaman mageler staff atıp elini düşürüyor tor açamıyor ee red potta yok kimse ölmüyor onuda geçtim o an hadi tor geldi yere vurcağımız zaman subside geldi yada magelerin priesti cc attı ee adam gene ölmüyor 2. novaya ölüyorsun çünkü priestin 1 tanesi 80 ice yiyior 10k yetişmiyor vsvs..
    Bence bu video üzerinden kıyaslama yapmak saçma

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Warrior a blink skill eklensin zorlanmasınlar hiç

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    İşde sıkıntı şu "tor düştü vur yere ırk kalktı" o kadar kolay olmuyor... tekrardan mı sayayım ? lr magesiz magelerin içine girmek o kadar kolay değil...
    undy sc magelerin içine giden db priest teklenip ölüyor çünkü db yiyior cc gelse bile hpsi dolmuyor direk ölüyor onuda geçtim hadi diyelim db priest teklenmedi bu sefer tor açacağı zaman mageler staff atıp elini düşürüyor tor açamıyor ee red potta yok kimse ölmüyor onuda geçtim o an hadi tor geldi yere vurcağımız zaman subside geldi yada magelerin priesti cc attı ee adam gene ölmüyor 2. novaya ölüyorsun çünkü priestin 1 tanesi 80 ice yiyior 10k yetişmiyor vsvs..
    Bence bu video üzerinden kıyaslama yapmak saçma
    Eğer priest mage party'e doğru koşuyorsa, mageler tekli skillerini atana kadar zaten priestlerin çoğu des/tor mesafesine geliyor. 80 mesafesi eskisi gibi olsa dediğin doğru olur ama 80 mesafesi çok kısa. Artı mage elini kaldırıp skill atana kadar o mesafe daha da kısalıyor. Kısacası mage ile üzerine koşan priesti teklemesi çok da kolay değil. Takip ettin mi bilmem ama yazayım. Magelerin 80 skilleri, korekoda undy sc yok priestler tekleniyor dedikleri için nerflendi. Yani senin dediğin oluyor diye. 80 kısaldığı için teklenme olayı da epey bi zorlaştı. Paylaştığınız videoda dakika olarak 3:03 , 4:06 , 7:19 , 7:39 ve özellikle 8:07 'yi izlesen bunları yazmazsın bile. Tek priesti teklesen bile diğer pri tor atıp zaten karşıdaki ptleri çok rahat düşürüyorsun. Şu videoyu izleyen biri "tor düştü ırk kalktı olayı bitti" demez. Kaldı ki ben areste oynuyorum aga. Bana anlatma pek. Diğer serverlerde oynayanlar için belki inandırıcı olur yazdıkların. Areste warriorler bile artık mage kovalıyor. Mele VS mele kaldı mı areste? Gerçi mele vs mele olsa ne olacak. Video dk 10:44 Mele vs mele 10 saniye sürüyor mu?

1 mage 1 nova atana kadar, 1 warrior en kötü 2 skill atıyor. Warriorun attığı 1 skill'in hasar gücü ise magenin attığının 3 katı. Yani mage 1 skill atıp 1 k damage vururken, warrior aynı süre içerisinde 6 k damage vuruyor. En basit örnek yine aynı videonun 14:22'nci dakikası. Aynı anda skill vurmaya başlıyorsun ve mageler tek skill atıp ölüyor, warrior 3. skilli atmış oluyor.
    Last edited by GengaR_AreS; 04-11-2019 at 12:24 AM.

Junior Member
    Eğer priest mage party'e doğru koşuyorsa, mageler tekli skillerini atana kadar zaten priestlerin çoğu des/tor mesafesine geliyor. 80 mesafesi eskisi gibi olsa dediğin doğru olur ama 80 mesafesi çok kısa. Artı mage elini kaldırıp skill atana kadar o mesafe daha da kısalıyor. Kısacası mage ile üzerine koşan priesti teklemesi çok da kolay değil. Takip ettin mi bilmem ama yazayım. Magelerin 80 skilleri, korekoda undy sc yok priestler tekleniyor dedikleri için nerflendi. Yani senin dediğin oluyor diye. 80 kısaldığı için teklenme olayı da epey bi zorlaştı. Paylaştığınız videoda dakika olarak 3:03 , 4:06 , 7:19 , 7:39 ve özellikle 8:07 'yi izlesen bunları yazmazsın bile. Tek priesti teklesen bile diğer pri tor atıp zaten karşıdaki ptleri çok rahat düşürüyorsun. Şu videoyu izleyen biri "tor düştü ırk kalktı olayı bitti" demez. Kaldı ki ben areste oynuyorum aga. Bana anlatma pek. Diğer serverlerde oynayanlar için belki inandırıcı olur yazdıkların. Areste warriorler bile artık mage kovalıyor. Mele VS mele kaldı mı areste? Gerçi mele vs mele olsa ne olacak. Video dk 10:44 Mele vs mele 10 saniye sürüyor mu?

1 mage 1 nova atana kadar, 1 warrior en kötü 2 skill atıyor. Warriorun attığı 1 skill'in hasar gücü ise magenin attığının 3 katı. Yani mage 1 skill atıp 1 k damage vururken, warrior aynı süre içerisinde 6 k damage vuruyor. En basit örnek yine aynı videonun 14:22'nci dakikası. Aynı anda skill vurmaya başlıyorsun ve mageler tek skill atıp ölüyor, warrior 3. skilli atmış oluyor.
    Sana gene diyorum gene diyorum bu video üzerinden genel olarak yorumlama yapmak yanlış, ben sana magelere karşı girerken 1500 kere öldüğümüzün videolarınıda atarım peki o zaman yorumun ne olacak ?

Mele vssine gelcek olursak evet cc kaçırırsan ölürsün bu kadar basit + orda dişardan tor açıp atak yapanlarda var

Tags for this Thread