Page 4 of 17 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 165
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    descent asasda olması gereken bi skill. sınıfın doğası gereği asas hak ediyor bunu. asas bi dps olmasına rağmen 1-2 vurup geçme karakteri olmuş. warrior yere vursun %5 damage + 1-2 saniye stun yapsın. cd 1 min. olsun. priestler ataker olarak da öne çıksın. bunlar düzeltilsin sonra ekleme yaparım yine.

Junior Member
    Önceden DB priestlar, confusion skillini berserker warriorlara atınca berserker warriorların işlevini deaktive ediyordu onu da kaldırdılar sağolsunlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Invulnerable55 View Post
    descent asasda olması gereken bi skill. sınıfın doğası gereği asas hak ediyor bunu. asas bi dps olmasına rağmen 1-2 vurup geçme karakteri olmuş. warrior yere vursun %5 damage + 1-2 saniye stun yapsın. cd 1 min. olsun. priestler ataker olarak da öne çıksın. bunlar düzeltilsin sonra ekleme yaparım yine.
    Asasda light feet kör 75 var kaçması için akıllı adam 75 i mükemmel kullanıyor.

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Asasda light feet kör 75 var kaçması için akıllı adam 75 i mükemmel kullanıyor.
    Asas 75 skilini malesef kaçmak zorunda kaldığı için öyle kullanıyor Bu arada Rogue'nin Explore kısmında rakibe atlama gibi bir yetenek mevcut @Drag0niX fakat yüksek yetenek puanı vermek gerektiği için kimse kullanmıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by hlldmrcn9193 View Post
    Asas 75 skilini malesef kaçmak zorunda kaldığı için öyle kullanıyor Bu arada Rogue'nin Explore kısmında rakibe atlama gibi bir yetenek mevcut @Drag0niX fakat yüksek yetenek puanı vermek gerektiği için kimse kullanmıyor.
    Adam zaten descent asas da olmalı kacması için yazmıs ben de zaten asas da kacmak için bir sürü avantaj var dedim onları saydım hocam

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu böyle devam ettiği sürece bu durumdan Korsan sunucular kazançlı çıkacak, oyuncular istemediği bir düzende oynuyor ve bir süre sonra can sıkmaya, oyundan soğutmaya sebep oluyor berserker warrior.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Quote Originally Posted by Damii View Post
    Bu böyle devam ettiği sürece bu durumdan Korsan sunucular kazançlı çıkacak, oyuncular istemediği bir düzende oynuyor ve bir süre sonra can sıkmaya, oyundan soğutmaya sebep oluyor berserker warrior.
    Katılıyorum. Neden Roguenin özelliklerine isyan edilmiyor, çünkü Mantıklı. Priestin özellikleri de ona keza mantıklı. Magelerin özellikleriyle ilgili de kimsenin bir problemi yok. Ama bütün sınıflar birlik olmuş bir şekilde Warriorun Berserker yere vurma yeteneklerinde ya bir düzenleme yada tamamen kalkması konusunda hem fikir olmuş durumda ki bunu destekleyen bir çok warrior da var ortada. Bu yere vurma yüzünden uzun soluklu pk olayı kalmadı, bitti. Oyuncular pk alanında dayanamadığı için bu duruma oyunu bırakıyor ve sonunda warriorlar da oyunu bırakmaya başlıyor, neden?

Priestin "Açtım tor, des ol, vur yere" dediği yerde vuracak oyuncu kalmamaya başladı.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Eskiden ''asas kovalama'' vardı

Şimdi ne diyorlar ''vur vur kaçamasın'' mı?
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Senior Member
    Quote Originally Posted by direncmengutas1 View Post
    Bu diyolog günde kaç bin kez tekrarlanıyor bilmiyorum ama can sıkıcı olduğu kesin
    Bunu berserker warrior oynayıp parti içi iletişimde yaşadım eski bir oyuncuyum warrior açıp klasik hellblade ile oynuyodum bir clana girip pk atmaya başlamıştım ki berserkere çevirmemi istediler iyi hoş çevirdim başlıkta geçen diyolog gibi pk atıyoruz priest yada herkimse bait yem oluyor diğerleri descent atıp yere vurmaya başlıyorlar bana çok saçma geliyor bunuda onlarca mmo oynadığım için söylüyorum hiç bir mmorpg oyununda warrior bu kadar damage vuramaz warrior dediğimiz job defansı yüksek tank karakter bazı oyunlarda destek karakterdir hiçbir zaman diğer joblardan fazla damage çıkaramaz
    warrior oyuncusu olarak çok rahatsızım bu konuda ben adama pataküte girip kapışmak istiyorum ama meta seni berserker olmaya zorluyor..
    Diyeceklerim bu kadar umarım bi düzenleme gelir
    Dilenci gibi gezin undy SC ac SC basmayın holy set neck 3 glass 3 rof 3 almayın dilenci kıyafetleri ile gezin . 5 para etmeyen def antidef vermeyen takı alın karşıdaki adamlar oyunun en en en elit itemleri ile gelsin sonra biz damage yiyoruz deyip ağlayın hadi lan oradan . Önce o itemleri alın sonra gelin konuşun boş yapmayın

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Dilenci gibi gezin undy SC ac SC basmayın holy set neck 3 glass 3 rof 3 almayın dilenci kıyafetleri ile gezin . 5 para etmeyen def antidef vermeyen takı alın karşıdaki adamlar oyunun en en en elit itemleri ile gelsin sonra biz damage yiyoruz deyip ağlayın hadi lan oradan . Önce o itemleri alın sonra gelin konuşun boş yapmayın
    Arkadaşım mesele item farkı değil, Sc vesaire de değil. Berserker yere vurma skillerinin mantıksız ve dengesiz olması .. Herşeyi neden iteme bağlıyorsunuz anlamıyorum ki. Bu oyunu oynayan her oyuncunun zaten söylediğin itemlere olması da şart değil tabi ki damage yiyecek zayıf itemi olan oyuncu ama Skilin bir görsel hareket efekti olmaması ve 3-4 skill olması sebebiyle üst üste vurulması çok büyük sıkıntıya sebep oluyor. Bunu anlamak zor olmamalı.

Tags for this Thread