Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 165

Tor düştü des ol vur yere vur helal akiyozz

Bu diyolog günde kaç bin kez tekrarlanıyor bilmiyorum ama can sıkıcı olduğu kesin
    Bunu berserker warrior oynayıp parti içi iletişimde yaşadım eski bir oyuncuyum warrior açıp klasik hellblade ile oynuyodum bir clana girip pk atmaya başlamıştım ki berserkere çevirmemi istediler iyi hoş çevirdim başlıkta geçen diyolog gibi pk atıyoruz priest yada herkimse bait yem oluyor diğerleri descent atıp yere vurmaya başlıyorlar bana çok saçma geliyor bunuda onlarca mmo oynadığım için söylüyorum hiç bir mmorpg oyununda warrior bu kadar damage vuramaz warrior dediğimiz job defansı yüksek tank karakter bazı oyunlarda destek karakterdir hiçbir zaman diğer joblardan fazla damage çıkaramaz
    warrior oyuncusu olarak çok rahatsızım bu konuda ben adama pataküte girip kapışmak istiyorum ama meta seni berserker olmaya zorluyor..
    Diyeceklerim bu kadar umarım bi düzenleme gelir

lanet mgame şu işi çözmezse bende bu oyunu bırakmak zorunda kalıcam Altarda 9md 9wb li asasım var bowla çıktığımda iç içe gezen 6 warior 2 priest dışında partye rastlamadığım için öyle boş boş vuracak adam arıyorum birinin içine girip vuracağım yere vurmaya başlıyorlar kaçmaya çalışıyorum 5mt uzakta ölüyorum adamlar beni zye alamadan kesiyor yapacağınız oyunun a. diyyorum her seferinde , 14 yıllık oyuncuyum beni de kaybetmenize az kaldı

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by ata_LNAETbt3 View Post
    lanet mgame şu işi çözmezse bende bu oyunu bırakmak zorunda kalıcam Altarda 9md 9wb li asasım var bowla çıktığımda iç içe gezen 6 warior 2 priest dışında partye rastlamadığım için öyle boş boş vuracak adam arıyorum birinin içine girip vuracağım yere vurmaya başlıyorlar kaçmaya çalışıyorum 5mt uzakta ölüyorum adamlar beni zye alamadan kesiyor yapacağınız oyunun a. diyyorum her seferinde , 14 yıllık oyuncuyum beni de kaybetmenize az kaldı
    Neden öyle diyorsunuz beyfendi bu skiller sadece 8 paperlı ezik mageleri rahatsız ediyormuş

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by direncmengutas1 View Post
    Bu diyolog günde kaç bin kez tekrarlanıyor bilmiyorum ama can sıkıcı olduğu kesin
    Bunu berserker warrior oynayıp parti içi iletişimde yaşadım eski bir oyuncuyum warrior açıp klasik hellblade ile oynuyodum bir clana girip pk atmaya başlamıştım ki berserkere çevirmemi istediler iyi hoş çevirdim başlıkta geçen diyolog gibi pk atıyoruz priest yada herkimse bait yem oluyor diğerleri descent atıp yere vurmaya başlıyorlar bana çok saçma geliyor bunuda onlarca mmo oynadığım için söylüyorum hiç bir mmorpg oyununda warrior bu kadar damage vuramaz warrior dediğimiz job defansı yüksek tank karakter bazı oyunlarda destek karakterdir hiçbir zaman diğer joblardan fazla damage çıkaramaz
    warrior oyuncusu olarak çok rahatsızım bu konuda ben adama pataküte girip kapışmak istiyorum ama meta seni berserker olmaya zorluyor..
    Diyeceklerim bu kadar umarım bi düzenleme gelir
    Geçtiğimiz hafta yaşanan gelismelerden ötürü ülkede bazı değişimler görüyordum. Şaşırtıcıydı. Buna daha çok şaşırdım

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Çok eskiden başlat çalıştır sayesinde en ezik mage bile 4 nova kullanabiliyordu bu duruma dönmüş berserker olayı

6000 civarı atağı olan bir warriorun uzaklara vurabilmesi ne kadar ironik bir durumdur gerçekten ronark land çıkmadığım halde bana çooook ça abes gelen bir durumdur

Okçu bu oyunun en uzak menzilli jobu onun atağı ise 4k yı zar zor geçer en ortalama atak 3600 civarıdır ve bir yakıncı job en uzakcı jobdan daha çok vurup bunu 3-4 kere tekrarlayabiliyorsa ki bu oyunda mage denen birşey var oda range job olmasına rağmen 4 katı fazla vurabiliyorsa bu warrior jobunun Knight online de İLAHlaştırılma projesi olarak tanımlıyorum

Orjinal archer Orjinal mage uzak skili ile bir Warrior kadar vuramıyorsa bu oyunun dengesizliği demektir

Critic spike ile bir asas warriorun vurduğunu sağlam bir chara vurabilir mi acaba deneyen varsa onu da yazabilir mi gerçekten önünde eğilmemiz gereken Warrior'a biat edelim öyle bir durum varsa.

Eleştrilerim ağır olabilir ama yakıncı job olan warrioru 1200 aoe skilin içine koymak iyi bir seçim olmamış
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

hell bladeli isim tutmalı pk çok daha sarar fikrindeyim

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Yıllardır bildiriyoruz... Anketler düzenleniyor... Her şey ortada ama icraat yok. Sıfır sıfır yine sıfır...

Banned
    Quote Originally Posted by OnlyTRANCEE View Post
    Yıllardır bildiriyoruz... Anketler düzenleniyor... Her şey ortada ama icraat yok. Sıfır sıfır yine sıfır...
    Oyuncu dinleyen yok sene sonu ne kadar kazandıkları bakılıyor.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Başlığı açan arkadaşın iki ihtimali var;

1) Warior değil, warior gibi konuşarak etkili olacağını düşünmüş.

2) Baya eski bir oyuncu, tek skile alışmış beş skil kullanmayı becerememis ve girdiği ekipten bu yönde olumsuz geri dönüşler almış. Bu sebeple berserker oynaması yönündeki mahalle baskısından şikayetçi olarak, berserker kalksa da benden berserker oynamami isteyecekleri bir durum söz konusu olmasa derdine düşmüş.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Başlığı açan arkadaşın iki ihtimali var;

1) Warior değil, warior gibi konuşarak etkili olacağını düşünmüş.

2) Baya eski bir oyuncu, tek skile alışmış beş skil kullanmayı becerememis ve girdiği ekipten bu yönde olumsuz geri dönüşler almış. Bu sebeple berserker oynaması yönündeki mahalle baskısından şikayetçi olarak, berserker kalksa da benden berserker oynamami isteyecekleri bir durum söz konusu olmasa derdine düşmüş.
    Senin yorumundan daha fazla destek aldığı aşikar ama
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Tags for this Thread