Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Hesabınız TPT X nedeniyle banlandı

Bugün monster stonedan sonra pazarda gezerken bir kez dc oldum ve tekrar girmeye çalıştığımda bu mesaj ile karşılaştım. Durum ile ilgili bilgi almak için ticket attım fakat ticket çözüldü bölümüne atıldığı için cevabını da okuyamıyorum. Bilgisayarımda bulunan ve açık olup oyuna etki edebilecek tek program Logitech Gaming Software ki bu programlar açık olduğunda ve oyunda kullanıldığında hesabın zindana atılabileceğini biliyorum. 5. defa kullanılırsa diğer cezalardan sonra hesap süresiz kapatılır diye ban politikasında yazıyor bununda farkındayım. Başka hiçbir program kullanmadığımdan ve yüklü olmadığından da eminim. Sadece açıklama istiyorum yani süresiz ban yiyecek hiçbir şey yapmadım ve daha önce hesabıma da hiçbir ceza uygulanmadı. Yardımcı olabilecek yetkili birisi varsa ve cevap verebilirse çok sevinirim. Tek isteğim durumun tekrar incelenmesi teşekkürler iyi çalışmalar.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Merhabalar, destek bölümündeki biletlerim bölümünde yer alan aşağıdaki butona basarak kapatılmış biletinizin cevabını okuyabilirsiniz.

Ayrıca TPT X ile hesabı kapatılmış oyuncuların tamamının illegal yazılım kaydı bulunduğunu ve hesaplarının tekrar açılma şanslarının olmadığını da söylemek isterim.

Anlıyorum bu butonu gördüm ve tıkladım zaten fakat ticket closed olarak gözüküyor şu anda dolayısıyla yazılan cevaba da ulaşamıyorum ve dediğiniz gibi tpt x ile banlanan hesapların açılma şansı olmadığını söylüyorsunuz fakat kullanmadım bu hesabı açtığımdan beri ki katılma tarihi yeni serverlar açıldığındaydı ve başka bir hesapla da girmedim 2 bucuk aydır sadece bu hesabı kullanıyorum girersemde jr felan giriyorum pazar bile yaptıgım soylenemez sınırsız ban gerektırecek hıcbır sey yapmadım ya da kullanmadım yardımcı olmanızı ıstıyorum sadece ya da acıklama beklıyorum tesekkur ederım cevap yazdıgınız ıcın ıyı calısmalar

Ticket cevabını okuyabildim şimdi yanlış yere tıklamaya çalışıyormuşum fakat gerçekten böyle bir program kullanmadım eğer Logitech in donanım programı gerçekten sınırsız ban gerektiren programlar arasındaysa en azından bunu söyleyebilirsin tamam bunu kullandım hak ettim diyeyim ama başka hiçbir program kullanmadım. Bunu karakterimde para var ya da premium var diye de söylemiyorum oyuna başlarken 1 tane bronz premium aldım daha sonra da oyundan para geldikçe plat pre aldım 3. ayda dc pre aldım felan bıraksam da oyunda parayı harcayıp bırakıyorum ama haksız yere banlanıpta bırakmak istemiyorum sabahtan beri moralim bozuldu bir şey yapmaya isteğim kalmadı yardımcı olmanızı istiyorum sadece tek isteğim bu. Eğer dediğim gibi logitech donanım programı sınırsız ban sebebı ıse soyleyebılırsenız tamam hak ettım dıyıp bırakayım oyunu hem de ornek olmus baskalarınında haberı olmus olur banlandıklarında sorun yasamazlar tesekkurler ıyı calısmalar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sende mi pazardaydın (((((

ben pazar bakıyodum ondan once monster stone daydım ama kullanmadım ıste benım canımı yakan ve sınırımı bozan bu makro dan hapse atılsa hesabım uzulmezdım onu yaptım hatta sımdı cevrılse bıle olur hapıse bır daha kullanmam tamam bunu hak ettım derım kı ettım ama ucuncu partı program kullanmadım ya karakterımı ıstıyorum sadece ben para kazanmakta ıstemıyorum oyundan oyle bır hedefımde yok sadece her gun gırıp eglenıyodum o kadar karakterımı gerı verın yapsam kullansam foruma yazmakla ugrasmam zaten dedıgım gıbı eger Logıtech programı 3. partı programlardan sayılıyorsa kı her hafta atılan banlanan zındana atılan hesapların altında yazıyor o programlar kullanılırsa 5. cezaya kadar hapıs cezası dıye tamam derım yapmısımdır ama suresız banı hak edecek ne bır sey yaptım ne kullandım bana dokunan ve benı uzen bu

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by velocem_rules View Post
    ben pazar bakıyodum ondan once monster stone daydım ama kullanmadım ıste benım canımı yakan ve sınırımı bozan bu makro dan hapse atılsa hesabım uzulmezdım onu yaptım hatta sımdı cevrılse bıle olur hapıse bır daha kullanmam tamam bunu hak ettım derım kı ettım ama ucuncu partı program kullanmadım ya karakterımı ıstıyorum sadece ben para kazanmakta ıstemıyorum oyundan oyle bır hedefımde yok sadece her gun gırıp eglenıyodum o kadar karakterımı gerı verın yapsam kullansam foruma yazmakla ugrasmam zaten dedıgım gıbı eger Logıtech programı 3. partı programlardan sayılıyorsa kı her hafta atılan banlanan zındana atılan hesapların altında yazıyor o programlar kullanılırsa 5. cezaya kadar hapıs cezası dıye tamam derım yapmısımdır ama suresız banı hak edecek ne bır sey yaptım ne kullandım bana dokunan ve benı uzen bu
    Lütfen dizin paylaşıldıkdan sonrada yaz olur mu yazan delikanlı hiç göremedik de.

Benım dusunebıldıgım tek sebep dedıgım gıbı ancak logiıtech programının artık 3. party tool olarak gecmesı ve sınırsız banlanmam eger oysa bende beklıyorum o zaman verebılecegım bır cevabım cıdden yok onu kullandım ama baska hıcbır sey kullanmadım

Konu tekrar üste çıksın diye yazıyorum sadece şunu kullanmışsın şundan banlandın diye söyleyin ben bunu istiyorum. Eğer Logitech Gaming Software yüzünden banlandıysam da lütfen ban politikasında donanım yazılımları da sınırsız ban sebebidir diye belirtin ya da bu postu örnek gösterin ki bilmeyenlerin de haberi olsun banlandıklarında nedeninin farkında olsunlar. Cezam zindana atılmaksa ona zaten söyleyebileceğim bir şey yok ama sınırsız ban yiyecek hiçbir şey yapmadım ya da kullanmadım. Lütfen bu konuya açıklık getirin. 2 aydır karaktere harcadığım zamana üzülüyorum para zaten harcamadım ya da para kazanmadım oyundan para umurumda değil.

Dün yazmıştım fakat online GM yoktu sanırım geç kalmışım da bugün yardımcı olabilecek birisi varsa lütfen sen şunu kullanmışsın bu yüzden banlandın diyebilecek birisini arıyorum. 2 aydır oynuyorum aynı karakterlerle oyuna etki edecek hiçbir yeni program felan da yuklemedim ne oldu da taramaya yakalandım ve banlandim benim fikrim yok buna açıklık getirebilirseniz tek isteğim bu. En azından kafam rahat olsun bundan gittin kardeşim sen hari yoluna diye söylerseniz yeter. Teşekkürler zamanınızı aldım iyi çalışmalar.