Results 1 to 4 of 4
    Senior Member cYkParsing's Avatar

Mynet mail kullananlar. (Ücretli oluyor)

Oyuna kayıtlı mailiniz mynet ise değiştirmelisiniz 02.07.2019 tarihinden itibaren ücretliye geçecek para vermediğiniz için erişemeyeceksiniz.

02.07.2019 tarihi itibari ile Mynet e-mail servisine Standart Abonelik veya Pro Abonelik paketlerinden birini satın alarak erişebilir ve ek avantajlar ile birlikte hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu tarihe kadar ücretsiz olarak servisi kullanmaya devam edebilirsiniz, abone olmadığınız durumda Mynet e-mail hizmetini kullanamayacağınızı hatırlatırız.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    mynet mi aman uzak olsun

Bir dünya char gitti mynet yüzüne, mail gelmediği için,
    Kayıtlara bakayım hesap vardı. Gerçi mail gelmiyor ki, sadece şifre sıfırlama maili geliyor. O da istek olarak değil, Şifremi unuttum yapınca geliyor oto şifre yani... Oto şifre geçici/süreli mi..?
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Oto şifre geçici değil kullanabilirsin bende sistemin verdiği şifreyi kullanıyorum.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Güzel... Süreli olmasın aman.
    2 hesap kalmış orada, 1i oto şifreyle idare eder. 2.nin mail aktif şifre sıfırlama gelirse onu da kurtarırım. Bi daha mynetle işim olmaz. Adamlar maili/hesabı silmiş. Şifre değiştiriyorum, böyle bir hesap yok diye kabul etmiyor. Aynı kullanıcı adıyla hesap açmaya çalışıyorum. Bu isim zaten kullanılıyor diyor.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.