Results 1 to 4 of 4

Angry Ardream haritası ve oyuncularının gözardı edilmesi.

Merhabalar,

Ardream hakkında neden yapıcı bir şeyler yok? Oynayanı ve oynamak isteyeni fazla olan bir harita için neden bir çalışma yok?

+80 Savaşı olur , ardream kapanır ne alaka abi ? 80 lvl adam ardream'a mı kaçacak.

Doğru düzgün bir etkinliği yok. Bu haritaya gönül vermiş tonlarca adam varken sadece CZ oyuncularına yönelik uygulamalar çok can sıkıcı. Biz de PUS'tan alışveriş yapıyoruz. Biz de emek harcıyoruz ama karşılığını alamıyoruz.

Lütfen diğer ardream oyuncuları da bu post altında kendi şikayetlerini dile getirsinler.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Ardream oyuncusuyum. Daha dogrusu 2 kisiyiz. saatte 4 sc basiyoruz. 2dc pre vs. istemiyorum etkinlik falan kardeşim ben. her 300 asasin 300u makro kullaniyor her 300 okcunun 290 i makro kullaniyor kosp cirit atiyor ne etkinligi? önce illegaller temizlensin. yoldan geçen adama diyorum adam makro bana diyoki x7 al sende benim gibi. trollde kasmaya gidiyoruz 8li ok firlatan yamuk bowlular kesiyor sonra onlarin sozde legalleri giriyor slota. Bu suç oyunun değil gmlerin degil bizim insanimizin illegale bukadar düşkün olması. Adamlar ne kadar hapise yollarsa yollasin kanat alip geri cikiyorlar. ban yerlerse yenisini açıyorlar. ilk önce ardream oyunculari dürüst olsun ondan sonra zaten etkinlikler yapilir. etkinlik gelirse legaller gene hiç bir şey alamayacak hile kullananlar alacak. onlarin yararina olacak. cok gereksiz.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Pk videoları paylaşanlari izliyorum hepsi makro. Oyunda rogue itemleri almadan önce makro mouse alınmalı diyen tipler türedi

GM'lerden sadece pk videoları paylaşanlari takip etse bile oyunda baya bir makro temizliği olur.

Ayrıca bence oyundaki her rogue denetlenmeli. Makrosuz rogue gerçekten çok nadir görüyorum ve sadece makro kullanmadığı için oyunculuğu iyi olmasına rağmen hor görülen rogueler da biliyorum.

Senior Member
    Su oyuna onbinlerce tl para verip 200tl ye makro mause almayacak adam yok. Kim ne derse desin oyundaki okçuların %99.99 u roguelerin %99.99 u makro tabi haliyle warriorlarinda %99.99 u makro. Kimse yok ben kullanmiyorum etmiyorum demesin binbir yemin eden yayıncıları gorduk ve hatta o yayincilarla dalga gecen makro diyen yayincilarida gorduk bu oyunda makro kullanmayan kisilerin sayisi neredeyse yok denecek kadar az bunu kumse inkar edemez

Ardream pksi isteyen arkadaslar oyun olmus birilerinin ekmek teknesi suraya acilan konularin yapilan yorumlarin %99u farm yapanların yada farm yapanlari sikayet edenlerin durum buyken yoneticilerin bile yaptiklari pk ya adam cekmek adina bir tek madeni cz bowla tasimadiklari kaldi pk atmak demek aoc kesen kisileri basmak cardinalde tirmalayanlari kovalamak bowlda bf yaratiklarini kesenleri oldurmeye calismak degil ki pk atmak iki partinin kiran kirana veya iki irkin kiran kirana mucadele etmesi suan ki pk lar iki irk veya iki party arasinda degil farm yapmaya calisanlarla parayi basim item alip farm yapmaya calisanlari kesmek isteyenler arasinda millet artik areste diezde shardlari enion bowlari chitin bowlari iron bowlari raptorlari cope atar olmus +1 shard pazara bile koyulmuyordu zamaninda oyundaki pk yi olduren her gelen yamayla beraber yeni silahlar yeni zirhlar yeni takilar oldu. Hep bir tik üstünü getirdiler parayi basan itemi aldi basti parasi olmayan her turlu hile hurda kullanarak parayi basanlardan para kazanmaya basladi. Yeni server acildi 3 tane gidin bakin her yerde +9 shard +9 raptor vs. Kaynar oldu. Daha 1 ay demedi mytril geldi oyuna ve eminimki bu kadar baski olmasaydi bu oyunda birakin 83u rebirt sistemi krovaz utc itemleri holy ler bile gelirdi. Ardreamla ilgilenilmemesinkn tek sebebide bu yapılabilecekler kisitli cunku itemlerin bir tik ustu yok zirhlarin bir tik ustu yok. Ronark Land pk alani olmaktan cikti farm diyarina dondu ardreamin yuzune bakan yok tabi haliyle oyun oynayacak kimse kalmadi çunku herkes para kazanma pesinde. Exp premium alan 1 haftada 83 oluyor hic unutmam beramustaki mage karakterime 75-76 level arasi bir gold premium harcamistim exp kasmaya vakti olmayanlar ardreamde takiliyorduk haliyle simdi yuklensen 1 gunde 70 level oluyor karakter kim napsin ardreami. YAPİSTİRRRRRRRR RONARK LAND’a FARMCİLARİ KESMEYE