Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Acil acil acil yardim lütfen !!!!

hesabım bu sabah itibariyle hacklendi lütfen hesabımı dondurun yardımlarınızı bekliyorum mail adresimi de değiştirdiler karakterimdeki itemlerim kilitli ve otp mevcuttur lütfen yardımcı olun !!!

KARAKTER İD :rollyorion

Banned
    geçmiş olsun bacanak umarım giderde bırakırsın artık oyunu

lütfen yardımcı olurmusunuz? karakterimde otp mevcut ve itemlerim kilitli lütfen!!!

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Hesap güvenlik için kapatılmıştır. Destek sistemiyle iletişime geçip, hesabın aitlik bilgilerini sağlarsanız eğer size yardımcı olabilirler. OTP dahil nasıl karakteri teslim ettiğinizi merak ediyorum.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

clutaah yardımın için çok teşekkür ederim bende olayın farkında değilim fakat mail ve şifrelerimin değşitrildiğini farkettim önlem almaya çalıştığımda çok geç olmuştu karakterimin otp si kendi telefonumda haleen ve itemlerim kilitli konu ile ilgili dah detaylı yardımcı olmanızı rica edeceğim şuan gerçekten sağlıklı düşünemiyorum. yardım lütfen:S

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Sahte siteye OTP dahil vermiş olabilir misiniz? Etkinlikten ne aldın ya da Facebook'ta olan sahte paylaşımlar ile yapılan yönlendirmelerden. Bu gibi yöntemler haric OTP sistemini siz paylaşmadan geçme ihtimalleri bulunmamakta, dalgınlıkla böyle bir site üzerinden OTP kodunuzu vermiş olabilirsiniz. Dediğim gibi hesabı geri almak için destek sistemiyle iletişime geçin.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

hassasiyetiniz için teşekkür ederim

clutaah herhangi bir sahte siteye girmedim mailimin hacklenmesi yoluyla karakterimin mail adresi ve şifresi değiştirildi oyuna girebileceğini düşünmüyorum çünkü otp aktif konu ile iigili destek ekibi ile iletişime geçeceğim sizden de bu konuda yardım talep ediyorum. ayrıca karakterimin üzerindeki itemler kilitli.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Umarım aynı bilgisayar üzerinden işlerini halletmiyorsundur..!
    Sahte siteler bir çok bilgiyi sizden ister. Bunu vermediğinizi söylüyorsanız, hedefiniz bilgisayar olmalı. Kuşku duyulacak şey bilgisayar olunca ve aynı bilgisayar üzerinden işlemlere devam ederseniz. Birçok bilginize ulaşan kişi; Aitlik bilgilerinizede ulaşım saglar. Destek ekibine Doğum Tarihi/Hesap Açılış tarihi gibi bilgileri yollamadan önce Bilgisayarı temizleyin ve İletişime geçtiğiniz Mail, Knight Hesabı gibi şeyleride güvene alın Temiz Bilgisayar ile...
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

hayır telefon numaram üzerinden mail adres şifrelerimi ögrenme yoluyla hacklendim lakin bilen arkadaşlara soruyorum otp aktif karakterimde telefonuma yüklü ve sms onaylı telefon numarası hala şahsıma ait karakterin üzerindeki itemler de kilitli bu konuda karşı taraf ne yapabilir ki?