View Poll Results: Ödül verilsin mi?

Voters
24. You may not vote on this poll
  • Verilsin

17 70.83%
  • Verilmesin

7 29.17%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Lightbulb Cheat Report videoarına ödül gelsin

Bilindiği üzere CR için çektiğimiz videolar 40 saniye ile 10 dk civarı upload etmek ise 10 ile 60 dakika arası sürmekte

İnternet kasması vesaire cabası

Hem de slotumuzda sorun yaşadığımızı da göz önüne alırsak bir nevi mağduriyet bulunmakta

Buna istisnaden Cheat report videoları haklı (ceza aldığında) reportlayan oyuncuya hediye Npoint verilsin diyorum

En azından video yüklerken ÖLMEMEK için oturduğumuz süreyi NttGame telafi etmiş olur

(videoları çekmek için 1 saatim gitti şimdi upload için 1 saattir oturuyorum 2 video daha yükleniyor çünkü 2 kere öldüm yüklenirken)

Katılım bekliyorum...
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Çok mantıklı, eğer oyuncuların bu kadar emeği ve yatırdığı paraları gözönünde bulundurursak temiz bi hizmet alabilmek şöyle dursun kendimiz yardımcı olmak zorunda kalıyoruz (yoğunluktan dolayı). Teşvik edici hediye cash verilmeli, bu yapımcı firmanın görevidir net.

Senior Member
    Suistimale açık bir olay olur ve yoğunluğu azaltmaktan ziyade artırır bence. Ödül için legali illegali çekip atan olur. Başarılı reporta ödül, art niyetle yada sadece ödül için atılan boş reportlara ceza olabilir.(bu da forumda iyilik yaptık ceza aldık vs. gibi boş beleş konuların önünü açar.)
    Ödül de Npoint yerine non-trade oyun içi eşya, pus itemi olabilir. Zaten yaptığımız bir işe teşvik olur.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cee_bVtxEfS8 View Post
    Suistimale açık bir olay olur ve yoğunluğu azaltmaktan ziyade artırır bence. Ödül için legali illegali çekip atan olur. Başarılı reporta ödül, art niyetle yada sadece ödül için atılan boş reportlara ceza olabilir.(bu da forumda iyilik yaptık ceza aldık vs. gibi boş beleş konuların önünü açar.)
    Ödül de Npoint yerine non-trade oyun içi eşya, pus itemi olabilir. Zaten yaptığımız bir işe teşvik olur.
    Siz koxp olarak şikayet etseniz bile tarama yapıp ondan sonra ceza verdiklerini düşünüyorum çok bariz belli değil ise

Suistimal dediğin en azından öğrenciyiz geçinemiyoruz diyenlere güzellik olur koxp kullanmazlar koxpcu kovalarlar

Hemde kim koxpcu öğrenmiş oluruz

adamlar profosyonel
    Last edited by GamesDepot; 04-09-2019 at 06:49 AM.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Doğru düzgün bakılmayan bir bölüm için fazla beklentiye girmiş gördüm sizi hayal kırıklığı olmaz umarım sizin için başarılar.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Görmezden gel butonu olsa ilk işleri ''görmezden gel'' butonuna tıklamak olur tabii ki biliyorum

Biz oyuncular arasında muhabbet amaçlı açılmıştır

Cr bölümüyle sürekli ilgilendiklerini düşünüyorum

Senior Member
    Suistimalden kastım pazar açma cashi için bir charıyla kxp açıp diğeriyle reportlayacak omurgasız dolu malesef

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cee_bVtxEfS8 View Post
    Suistimalden kastım pazar açma cashi için bir charıyla kxp açıp diğeriyle reportlayacak omurgasız dolu malesef
    Bunu zaten 10 günde 10-12 gb kasarak hayli hayli yapıyordur

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Çok makul bir öneri. Umarım gelir.

Banned
    Ödül verilse ne olacak 1 haftada bakılan reportlara 1 ayda bakılır o zaman. Ayrıca kötü amaç için kullanılabilir.

Genie kaldırılsın ya da genie aktif edildiğinde oyuna müdahale engellensin, trade kapalıyken trade atıldığında oyuncu engellenemesin.

Slota mob çekenler için moblar yerleri düzenlensin ve felankor gibi belli mesafe dışına çıkınca respawn olsun.

Chaos, draki, ardream bölgelerine giriş seviyesi değiştirilsin. lvl,np, achieve puanı, görevler.

Maradon 55 kasar kasılsın slotlar düzenlensin kesinlikle farm drobu eklenmesin. Lufer lvl 55 olsun 1-55 arası lvl kasma zorlaştırılsın 80 level üstü kolaylaştırılarak dengelensin.

Yazılım olarak mücadele edilsin koxp sürekli var ayrıca personel yetersiz yeni gmler işe alınsın.

Her şey firmaların elinde isterlerse yaparlar ya da yapmazlar hapse atarlar stick satarlar ya da ban atarlar koxper yine gelir trade için 400 cash alır.