Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 35
    Banned
    Arkadaslar olumlu ve olumsuz düşünceleriniz için teşekkür ederim. İnananın pazarcı veya farmcı değilim. Fakat MMORPG oyununda Premium aldığın halde item yapamıyorsan o oyunun dinamikleriyle ciddi anlamda oynanmış demektir. Zaten öyle de oldu. Hile kullanan insanlar yüzünden oyunda ne kadar aktivite ne kadar drop alabileceğimiz şey varsa kaldırıldı. Geriye para ile karakter yapmak kaldı. Çözümü aslında basit ama yetkililerin inan bu işle uğraştığını düşünmediğim için bu kararı aldım teşekkürler hepinize .

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Premium alıp item yapamamak bu knight online için gerçekten hayal edilemez birşey sanırım sizin şansızlığınız

Ortalama bir charın günlük kazancı 1 gb kendi adıma durumu özetleyeyim

Sabah jr akşam jrsi 15m den 2x 30m ediyor

günde 8 saat harpy raven harpy kasıyorum (afk kaldığım zamanlar da dahil) 30a yakın md çıkarıyorum +6 sayısı 10 olsa 6.5mx10 65m ediyor buda buy a attığımı var sayıyorum 95m ediyor

Bu raven ve harpylerden bus ib ii de düşüyor 10m da öyle desen 105m

arada ewil wizard gidiyorum 1-2 raptor düşürüyorum toplam kazancım 125m etti

sonra bi kaçtane md daha çıkarıp bunları 7 ve 8e deniyorum parayı eritiyorum bu benim tercihim ertesi güne 40-50m ile başlıyorum

Benim gibi yaparsanız item dizemezsiniz tutumlu olun en güzeli
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Senior Member
    bazı arkadaşların saçma videoları yüzünden bu hafta başından itibaren golem ve trol farmıda bitmiştir.Saolun var olun.Tek takılıyorum farmer değilim.Kazandığımı chara yatırıyorum.Ama trolde saaatte 5m zor kasıyoruz.Reva mı bu ya ? Aoc hala deli gibi drop atıyor ama zaten orasıda clan ve ufak arkadaş gruplarının.Bp'yim tavsiyesi olan var mı ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by siradanplayer1996 View Post
    Premium alıp item yapamamak bu knight online için gerçekten hayal edilemez birşey sanırım sizin şansızlığınız

günde 8 saat harpy raven harpy kasıyorum (afk kaldığım zamanlar da dahil) 30a yakın md çıkarıyorum +6 sayısı 10 olsa 6.5mx10 65m ediyor buda buy a attığımı var sayıyorum 95m ediyor

sonra bi kaçtane md daha çıkarıp bunları 7 ve 8e deniyorum parayı eritiyorum bu benim tercihim ertesi güne 40-50m ile başlıyorum

Kardeşim iyi güzel diyorsun da senin gibi yapmak için işşiz olmak lazım Çalışan adam ne yapcak.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Kardeşim iyi güzel diyorsun da senin gibi yapmak için işşiz olmak lazım Çalışan adam ne yapcak.
    Hem duvar kağıdı uygulaması yapıyorum hemde demir doğrama dükkanı işletiyorum
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Senior Member
    Hem duvar kağıdı uygulaması yapıyorum hemde demir doğrama dükkanı işletiyorum
    Allah işini rast getirsin.Sanırım bu aralar işler durgun ki 24 saat farm yapabiliyorsun

Junior Member

Herhalde sen herkesi kendin gibi işsin saniyorsun. Yazdiklarini toplarsak gunun 15 saati oyunda geri kalaninida uyuyarak geciriyon sanirim. Knight Online MMORPG tarzi bir oyun.. Anliyormusun ? OYUN! Bu oyunu oynayanlarin %80 lik kismi calisan insan. %10 veya 15’lik kismida ogrenci. Geri kalanida senin gibi gununu oyunda gecirenler. Simdi cogunluk calisan bireyse senin kastiklarini nasil kasmalarini bekliyorsun. Gunde 4-5 saat oyuna vakit ayirarak en fazla 30m para kasilir. Oda anca etkinliklerle. Onun haricinde ee bu insanlar lwl de kasmalari gerekiyor. Drop desen yok para desen kasilmiyor. Peki bu arkadaslar nasil ve nerde kasacaklar ? Pk atcak olsalar itemleri yok tek yicekler. Exp kassalar para kasamicaklar. Hani oyun GB almaya tesebbus ettiriyor. Durumu olan aliyor olmayan ya hileye basvuruyo yada birakiyor. Gercekci olalim biraz. Yok 8 saat orda kasiyom bu kadar para aliyom surda kasiyom bu kadar geliyo demekle olmuyor bu isler. En bastada soyledigim gibi hileye care bulamadiklari her slotu her etkinligi kapattilar. Droplari dusurduler resmen oyunu kisisellikten cikartip grup oyununa cevirdiler. Belki adamlar 2-3 saatini bos bir exp slotunda para kasmak istiyor belki kendince daha farkli gorevler yapmak istiyor. Eslanttaki hangi gorevi tek kisi yapabilir soylesene. Hangi bosu tek basina kesebilir. ? Herkes bu oyunda birilerine muhtac birakildi resmen. Tek basinaysan hic bir sey yapamazsin. Anca soyledigin gibi mage acar harpy donersin. 1 md dusunce sukredersin. Neyse soylencek cok sey varda anlayacak zihniyet az o yuzden gerek yok..

İnsanların 7-8 saat oyunda kalma fırsatı bulamamasından kaynaklı aslında bu.

Herşeyin aslı şu, online bir oyun oynuyoruz fakat ne yazık ki bir çok insan daha kısıtlı sürelerde online olabildiği için daha zor şartlar altında karakterini kasmak, item yapmak zorunda kalıyor. Bütün olay karakterinle aktif bir şekilde ne kadar online olabildiğinden geçiyor kısacası.

Şimdi düşünüyorum da gün içerisinde yapılan bütün etkinliklere katılım sağlayabilen birisinin, yada bir çoğuna diyelim. Item yapamama gibi bir şansı pek olmaz diye düşünüyorum.

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by hlldmrcn9193 View Post
    Naitionalys yazmışsın mesela isim önemli değil ama örnek veriyorum buradan. O team de yer almak için görüştüm. Adamların mageler de aradığı şartlar +1, +2 takılı olması, kesinlikle 83 olması vs. +6 Rons Setle pk atıyor demişsin atabilir iç takıları bu şekilde olan adam gayet normal ki keza şu an o sunucuda bahsettiğin Rons Set en iyi mage seti +7,+8 olayına girmezsek .. Krowaz, Holy vs. vardı da adamlar mı giymedi.

+1, +2 Flame Ring, Elemental Pendant yapmayı kolay sanıyorsun galiba. ( TL ile almayı saymazsak )

Boş konuşuyorsun da farkında değilsin be arkadaşım.
    yav kardeşim 22 ocakta server açıldı neredeyse 3.ay olacak 3 ay boyunca sadece etkinliklere katılsanız ufak günde 40-50m kasarsınız. en en kötü ihtimalle bu 3 aylık süreçte charınıza 40gb para koyarsınız bakın bu minimum miktar. Şimdi gelelim 40gb miktar ile neler yaparsınız. +6 rons set 5gb, +7 hell blood 3gb kaldı elde 32 gb dual +1 fr yaptın kaldı mı 22gb ep 1 lbol 2 yide çektikten sonra kalır geriye lkplerin bu saydığım itemlede gayet pk atarsınız.

ee takım bulmak, dost edinmekte size düşüyor hiçç boşuna ağlamayın hiç bir clan aklı başında bir playeri sırf takısı 2 değil 1 diye elinin tersiyle itmez bakın aklı başında eli kolu sağlam player diyorum artık ağlamayı ve hazımsızlığı bırakın da kendinizi geliştirmeye bakın.

Banned
    Oyun farm online, TL online, çete online kurtarılmadıkça sonu pek hayırlı olmaz.

Artık dengeler çok değişti oyun oyun için oynanmıyor ve her geçen gün TL için oynayanlar sayısı artıyor peki sonrası ne olacak tabiki dengeler değişecek olan oyuna olacak pk olumsuz etkilenecek.

Acil olarak pk teşvik edici rekabet şartları dengeleyici oyun oyun için oynanır hale getirilmeli.

Cz kullanılabilen günlük 2,3er adet 1500,300,swift,atak scroll.

Bahçe farm kaldırılarak belli saatlerde bifrost mobları rastgele cz haritasında çıkabilir aynı şey ileride krowaz haritası içinde yapılabilir. Haritaları bölerek pk iyice bitirilmesi demek.

Günlük item görevleri arttırılması ve kolaylaştırılması tam tersi politika ile farm yapını elit oyunculara kestirmek pk gelişmez aksine oyuncuları soğutur bıraktırır.