Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Cheat Reports Hakkında bilgi

selamlar,

slota DM çekip insaları yatirmanın suçu nedir?
    bunu yapan adamın asil karakterini nereden bulacaksınız/bulunabiliyor mu?
    60 lvl karkater kasip, kendi karakterini koruyabiliyor mu boylelelikle? ayrica bu girişimin ekstra yaptirimlari oluyor mu?

şimdiden teşekkürler.

Banned
    Yaptırım olsa ne olur 60 level kasmak zor değil farklı bi ip ile istediği slota çekebilir bir şey olmaz.

Suç oyuncularda değil bu sistemde.

Firmalar bunu çok basit engelleyebilir. Felankor olduğu gibi belli mesafe çıkan mob slota geri respawn olabilir.

En güzel çözüm genie kaldırmak amacı dışında kullanılmakta exp kasacaklar için 80+ için yüksek exp görevleri getirilebilir.

Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Yaptırım olsa ne olur 60 level kasmak zor değil farklı bi ip ile istediği slota çekebilir bir şey olmaz.

Suç oyuncularda değil bu sistemde.

Firmalar bunu çok basit engelleyebilir. Felankor olduğu gibi belli mesafe çıkan mob slota geri respawn olabilir.

En güzel çözüm genie kaldırmak amacı dışında kullanılmakta exp kasacaklar için 80+ için yüksek exp görevleri getirilebilir.
    zaten merak ettigim için konuyu bu yüzden açtim.

ben karakterlerini biliyorum, fakat yonetim nasil bilecek? adam açmiş 60lvl okcuyu.. cekip cekip kaciyor

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Agresifliği kaldırılırsa yüksek damageli mobların olay çözülebilir genie kaldırmak geri respawn etmek vs bunlar neden?

Ben mageyim tüm eslantı toplarım geri gidip mobları mı çekecem tekrar
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by WynonnaExpert View Post
    selamlar,

slota DM çekip insaları yatirmanın suçu nedir?
    bunu yapan adamın asil karakterini nereden bulacaksınız/bulunabiliyor mu?
    60 lvl karkater kasip, kendi karakterini koruyabiliyor mu boylelelikle? ayrica bu girişimin ekstra yaptirimlari oluyor mu?

şimdiden teşekkürler.
    Değerli Arkadaşım,

Öncelikle kanayan bir yaramızdan bahsetmişsin ben bu tarz ahlaki olmayan faaliyetleri yapanların ceza almasını geçtim esas endişem bu şahışların bu tür eylemleri yapmak isteyipte sadece ceza alacakları için yapmayıp da maskeli bir şekilde aramızda olmasından daha fazla tedirgin oluyorum.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Slota DM çekmenin minimum cezası 7 gün hesap kapatılması + Hapis cezası vardır. Bu işlemi yapan alışkanlık haline getirmiş kullanıcıların duruma göre cezaları katlanarak veya IP de ki diğer hesaplarının da ceza alması sağlanarak yaptırım uygulanmaktadır.

Hesap işlemlerinin tamamı kayıt altında tutulmaktadır. Bu sebeple asıl hesaplarıda önceki şikayetler doğrultusunda GM ekibinin inisiyatifine göre ceza alabilir.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Slota DM çekmenin minimum cezası 7 gün hesap kapatılması + Hapis cezası vardır. Bu işlemi yapan alışkanlık haline getirmiş kullanıcıların duruma göre cezaları katlanarak veya IP de ki diğer hesaplarının da ceza alması sağlanarak yaptırım uygulanmaktadır.

Hesap işlemlerinin tamamı kayıt altında tutulmaktadır. Bu sebeple asıl hesaplarıda önceki şikayetler doğrultusunda GM ekibinin inisiyatifine göre ceza alabilir.
    nazik cevabınız için teşekkür ederim, suan sirus sunucusunda CR attigim KSClerdeki şahıs, titanlari kaçırdı. hepsini ayrı yere dağıttı.

ve hala devam ediyor. bu durumda ne yapacagiz? CR atarak görevimizi de yaptik.

Şimdi 1 tane titan mi dönelim 8 kişi?

konuyu daha farklı şekilde anlatmaya calistim. CR bakarsanız eğer, derdimi görebileceksiniz.

Yanlış anlamışmasın, benim işim çözülsün mevzusu değil.

10.000 TL charim var diyen adam, 60 lvl okcu ile gelmiş.. tespit edebiliyorsanız eğer ne ala..

aksi halde de olan 8 kişi tek titan dönen insanlara oluyor.

Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Değerli Arkadaşım,

Öncelikle kanayan bir yaramızdan bahsetmişsin ben bu tarz ahlaki olmayan faaliyetleri yapanların ceza almasını geçtim esas endişem bu şahışların bu tür eylemleri yapmak isteyipte sadece ceza alacakları için yapmayıp da maskeli bir şekilde aramızda olmasından daha fazla tedirgin oluyorum.
    farkli bir bakış açısı sanırım haklısınız. Bu arada imzanız da güzelmiş.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

bir de belki spam gibi oluyor ama çok özür dilerim.

60lvl okçu hapise düşse, ceza alsa nolur? asıl karakterlerinin incelenmesi için tekrar yanı şeyi yapmasını mı bekleyecekler?

bir de bu konuları hızlandırmak adına ne yapılabilir?

MOD lideri;

Raporunuz ile ilgili gerekli incelemeler yapılacak ve işlem yapılması uygun görüldüğü takdirde raporlanan hesap cezalandırılacaktır, teşekkürler.

demiş, demiş iyi söylemiş sağolsun lakin; adam titanları kaçırmaya devam ediyor )